Şimdi Ara

TyRaeL'in Steam Dükkanı Steam'den İndirimli Oyun ve Ürün Satışı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
23
Favori
10.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Splinter Cell Blacklist ve FarCry3 satışı 1 dakikada gerçekleşti. Güvenilir satıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

Splinter Cell Blacklist ve FarCry3 satışı 1 dakikada gerçekleşti. Güvenilir satıcı.

Sorunsuz alışveriş için ben teşekkür ederim:) iyi günlerde kullanın.
  • Arkadaştan Garry's Mod + Bioshock Triple Pack aldım, güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu herkese tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

Arkadaştan Garry's Mod + Bioshock Triple Pack aldım, güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu herkese tavsiye ederim :)

teşekkürler iyi oyunlar:)
  • arkadaştan Football Manager 2014 + Bioshock Triple Pack alınmıştırç güvenilir ve hızlı alışveriş oldu tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redthecrow55

arkadaştan Football Manager 2014 + Bioshock Triple Pack alınmıştırç güvenilir ve hızlı alışveriş oldu tavsiye ederim.

teşekkürler iyi eglenceler:)
  • Arkadaştan 1 adet CS:GO ve 1 adet CS - Complete Pack alınmıştır. Güvenilir satıcıdır kendisi. Teşekkürler.
  • Akşam kendisi ile tanışma fırsatımız ve alışverişimiz oldu, kendisinden age of empires hd ve company of heroes 2 alınmıştır. güvenilir, bilgili ve ilgili satıcı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tespihh10 -- 17 Haziran 2014; 18:52:47 >
  • Yaz indirimlerinde uygun fiyatlar için mesaj atabilirsiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no_passage -- 23 Haziran 2014; 19:09:18 >
  • Counter Strike Complete satın aldım gayet güvenilir bir arkadaş hemen yardımcı oldu.
  • Kendisinden age of mythology:extended edition aldım;sorunsuz bir alışveriş oldu.
  • CS:Go satın aldım, oldukça hızlı ve güvenilir satıcı.
  • 2 Adet ETS2 Gold Bundle satın aldım gayet hızlı ve güvenilir satıcı
  • dün cs go aldım arkadaştan bugun ufak bi sıkıntı çıktı sağolsun anında ilgilendi akabinde fazlasıyla telafi etti. güvenerek alışveriş yapablirsiniz bi sıkıntı yaşamıyacağınızdan emin olun.
  • Az önce arkadaştan FM 2014 satın aldım hiçbir sıkıntı olmadan güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yaptım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  • Bir adet The Elder Scrolls V: Skyrim aldım. Anında teslim etti. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş. Teşekkürler.
  • Elinizde CS go var mı hocam?

• cs go lar tükendi malesef.
  • Kendisinden call of duty ghosts oyunun aldım kolayca teslim etti parayı yatırdığım anda güvenebilirsiniz.
  • Arkadaştan witcher 1 ve 2'yi aldım.Forumda daha yeniyim (1 haftalık).Bu yüzden bazı tereddütlerim vardı sıkıntı çıkar mı diye.Fakat kendisi oyunları hızlı bir şekilde teslim etti.Sağlam ve güvenilir bir satıcı.Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.