Şimdi Ara

Twitter hesabımı değiştirmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2 yıl önce twittera kaydoldum ve bilinçsizce kullandım hesabımı 1500 takipçiden 790'a düştü takipçi sayım, ve çoğu kişinin beni "mute"lediğine yani sessize aldıgına eminim. ben şimdiki twitter hesabımda gerçek adımı, fotografımı kullanıyorum, hesabımı anonim'e çevirmek istiyorum. sorum şu ben kullanıcı adımı, profil resmimi, tweetlerimi filan silicem.takipçilerim duracak ama aradan beni tanıyan kişileri bloc+unblock yapıcam yani beni takip etmiycekler. şimdi bu şekilde yaparsam benim kim oldugumu bulabilirler mi? özel mesajta mesajlastıgım kişiler var onlar kullanıcı adımı tıklarlarsa şimdi kuracagım hesap mı açılır. yoksa kullanıcı bulunamadımı der. cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duymakistemiyorum -- 4 Nisan 2015; 14:35:39 >

• benim için çok önemli lutfen cevap
  • up up up
  • duymakistemiyorum D kullanıcısına yanıt
    ismini cisminide değiştirsen bulurlar...
    örnek geçen sene benim 30k hesabım hack yedi endonezyalı tarafından.
    sonra benim 2-3 yedek hesap var o hack yenen hesabı takip ediyordu neyse.
    adama ben başka hesaplardan bol hakaretli mentionlar attıkça fazla değil senin dediğin.
    iism değiştirme olayın enaz 10-20 arası yaptı sonra nemi oldu hesabı geri alamadık gittiii.
    ama o hesabu bu şerefsiz 4 ayda 16bin tweet atmış..
    sonra öyle kaldı 30 k yı 25 k ya düşürdü şerefsiz doyuma ulaştı ve hesap o şekilde duruyor.
    şimdi burdan ne anlıyoruz ismi değil 50-250 kere değişsen adam seni takip ediyorsa zaten isim değiştirsen gene
    aynı seni engel attı ise gene o isim engelli.
    bu şu demek oluyor twitterda hesap açarken id no var demek yani senin id no seri no gibi
    123456345 gibi işte ismi değiştirsende sistemde sen gene aynı id nosun ve isim değişsede seni takip
    eden ve engel atan görüyor.çare varmı yok.
    çaresi yeni hesap aç.eski istediklerini ona davet et.diğerlerini sepetle olay bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: twitters

ismini cisminide değiştirsen bulurlar...
    örnek geçen sene benim 30k hesabım hack yedi endonezyalı tarafından.
    sonra benim 2-3 yedek hesap var o hack yenen hesabı takip ediyordu neyse.
    adama ben başka hesaplardan bol hakaretli mentionlar attıkça fazla değil senin dediğin.
    iism değiştirme olayın enaz 10-20 arası yaptı sonra nemi oldu hesabı geri alamadık gittiii.
    ama o hesabu bu şerefsiz 4 ayda 16bin tweet atmış..
    sonra öyle kaldı 30 k yı 25 k ya düşürdü şerefsiz doyuma ulaştı ve hesap o şekilde duruyor.
    şimdi burdan ne anlıyoruz ismi değil 50-250 kere değişsen adam seni takip ediyorsa zaten isim değiştirsen gene
    aynı seni engel attı ise gene o isim engelli.
    bu şu demek oluyor twitterda hesap açarken id no var demek yani senin id no seri no gibi
    123456345 gibi işte ismi değiştirsende sistemde sen gene aynı id nosun ve isim değişsede seni takip
    eden ve engel atan görüyor.çare varmı yok.
    çaresi yeni hesap aç.eski istediklerini ona davet et.diğerlerini sepetle olay bu...

beni bulmak için bu kadar uğraşacaklarını zannetmiyorum sadece normalde arkadaşım olan ama takip etmek istemediklerimi engelleyip kullanıcı adımı değiştirmek. dm de yazıştıklarım var onlar eski kullanıcı adıma tıklayıp şimdiki hesabıma girebilirler mi sorum bu

• duymakistemiyorum D kullanıcısına yanıt
    eski ismini değiştirip yaparsan.yeni isimle devam edersin gene
    herkesi engelle istediğin seni takip eder.dm atarasın senin istediklerine
    yada ismi değiştirme den gene istemediklerine engel atarsın.
    aynı şekilde devam edersin değişen bişey yok.yani.
    mesele kimlere engel atacağın kimlere atmayacağınla ilgili.
    zaten şuda var misal sen engel attın adam zaten farkına varırsa
    oda çoğu engel atıyor yani misilleme gibi düşün.:)
    eski adına tıklayıp yeni ad benim bildiğim bulunmaz.eski ad silinir yeni isim gözükür
    eğer isim değiştirisen yani eski isim den yeni isme yönlendirme yok twittwerda.eski isimler yada kapanan hesaplar boş gözükür logo isim var
    ama üstüne tıklayınca ismi açmıyor kapananlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitters -- 6 Nisan 2015; 1:42:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.