Şimdi Ara

twitter gündem listesi bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar twittere 3 defa yazdım bana dönüş yapmadılar yada yanlış yazdım sorun gündem listesinde atılan twit sayısı gözükmüyor. aynı zamanda güncel başlıklar gözükmüyor. Nasıl düzeltirim ayarlarda birşey göremedim sorun ne olabilir. twitter gündem listesi bozuk

• Tarayıcınızda sorun olabilir. Tarayıcınızın internet geçmişini silmeyi deneyebilirsiniz. Eğer işe yaramazsa, hesabınıza başka bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyin! (Firefox, Opera vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufir -- 15 Mayıs 2020; 17:2:52 >
  • Aynı sıkıntı bende de var. Türkiye gündeminden farklı gündemler görüyorum. (kişiselleştirmeyi kapattığım halde) Ayrıca gündemlerle ait mesaj sayısı da arkadaştaki gibi görünmüyor. Hem mobilde hem de pcde aynı sorun var. Yok mu çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spee-D -- 25 Mayıs 2020; 22:7:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son günlerde Twitter'ın Türk kullanıcıları tarafından yoğun bir biçimde hissedilen yavaşlamanın ve TT listesinin görülmeme sebebinin, Twitter'ın ingilizce'den Türkçe'ye çeviri yapmakta zorlanması olduğu anlaşıldı. Yavaşlama probleminin ise sadece bir tıkla çözülebileceğini tespit ettik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.