Şimdi Ara

twitch.tv yayınımı youtube a 720p halde koyabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.5 haftadır yayın yapıyorum.
    Bronz2 bir hesapla başladığım yayın hayatında 1,5 haftada hesabı plat 5 yaptım.Ama hep yayınları kaydediyordum hep sanıyordumki kaliteli kaydediyor 100gb yakın dosya olmuş ama fightlarda pixel pixel heryer.
    Acaba yayınımda kasma sorunu yapmıyor ama her yayını youtube a atabilmek için.İzlenebilcek şekilde olarak videoyu kaydetmesi için nasıl ayarlar yapmam gerek OBS'e ?

• https://www.youtube.com/watch?v=CfMOAx_LsU4

Eğer OBS ayarlarına tam hakim değilsen videodakileri uygulamanı öneririm. Benim de yayında görüntü kalitem çok şahane değil. 720p ya da 480p' de ancak izlenebilecek kıvama geliyor. Ama kayıt ayarlarım ile yayın ayarlarım farklı. Yayın yaparken aynı zamanda daha önceden ayarlamış olduğum "KAYIT" ayarlarıyla kaydediyor. Örneğin yayında 1500 kbps upload hızına göre ayarlamalar yapıp buna göre 1280x720'lik bitrate vermişsem; kayıt ederken 1920x1080 çözünürlüğünde 15 mbps bit rate veriyorum. Sorunu çözemezsen, akşam yardımcı olmaya çalışırım TeamViewer ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

https://www.youtube.com/watch?v=CfMOAx_LsU4

Eğer OBS ayarlarına tam hakim değilsen videodakileri uygulamanı öneririm. Benim de yayında görüntü kalitem çok şahane değil. 720p ya da 480p' de ancak izlenebilecek kıvama geliyor. Ama kayıt ayarlarım ile yayın ayarlarım farklı. Yayın yaparken aynı zamanda daha önceden ayarlamış olduğum "KAYIT" ayarlarıyla kaydediyor. Örneğin yayında 1500 kbps upload hızına göre ayarlamalar yapıp buna göre 1280x720'lik bitrate vermişsem; kayıt ederken 1920x1080 çözünürlüğünde 15 mbps bit rate veriyorum. Sorunu çözemezsen, akşam yardımcı olmaya çalışırım TeamViewer ile.

Hocam video güzelde benim obs le obs arasında sürüm farkı var.Ayarlardaki yerler pek benzeşmiyor.
    Ben yayına 1000 veriyorum.İzleniyor sorun olmuyor izleyenler beğeniyor.
    Ama kayıtta fightlar bok gibi pixel pixel.Bilgisayarımda inanmazsın belki 100gb geçiş oyun replayı var fightlar çok berbat.Kayıtlarımı 720p kalitesinde ve oyun içerisinde fightların görünmesi için tam ne yapabilirim hocam valla TeamViewer ile girip bi bakarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz bana hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorko

quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

https://www.youtube.com/watch?v=CfMOAx_LsU4

Hocam video güzelde benim obs le obs arasında sürüm farkı var.Ayarlardaki yerler pek benzeşmiyor.
    Ben yayına 1000 veriyorum.İzleniyor sorun olmuyor izleyenler beğeniyor.
    Ama kayıtta fightlar bok gibi pixel pixel.Bilgisayarımda inanmazsın belki 100gb geçiş oyun replayı var fightlar çok berbat.Kayıtlarımı 720p kalitesinde ve oyun içerisinde fightların görünmesi için tam ne yapabilirim hocam valla TeamViewer ile girip bi bakarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz bana hocam...

O hâlde skype üzerinden atomcmylmz@hotmail.com ekleyin; 18:30-19:00 arası gelmiş olurum. Hemen hallederiz. Hatta size ekran paylaşımı açarım. Benim ayarlara bakarsınız, ona göre deneme yaparız.

• Twitch'e izin verirsen otomatik olarak 30 gün boyunca yayınlarını kaydeder. Boşuna pc'de yer kaplamana gerek yok. Twitch videolar altından direk olarak youtube'a aktarım da yapabiliyorsun.
    Yayın ayarları da internet ve bilgisayarına göre değişebilir detay istersen pm at ideal ayarlar için.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.