Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: aliok1

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

3000 tl'ye VA panel,3D,Subwofer gibi donanımlara sahip
    Grundig 55 vlx 8586 dururken, o ips panel ve android işletim sistemli pilipse o para verilmez
    http://www.vatanbilgisayar.com/grundig-55vlx8586-139cm-4k-uhd-3d-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html

Dallass hocam peki grundig olarak 55 vlx 8586 mı yoksa 55 vlx 9600 tavsiye edersiniz.9600 100 hz 8586 kaç hz bilmiyorum.Galiba biri ıps biri va panel.Yardımcı olursanız sevinirim.Tavsiyeniz benim için önemli teşekkür ederim.

Tabiki 100 hz ve VA panel 8586

Sevgili Dallass hocam sizin tavsiye ettiğiniz Grundig 55vlx 8586 ile Philips 55 pus 7181 arasında kaldım.İki tv de 100 hz ve ses sistemleri iyi gibi.Philips 7181tv 1200 lira gibi daha fazla grundigden.1200 lira fazla vermeyeeğermi philipse.Bu iki tv den hangisini tavsiye edersiniz.Teşekkür ederim yardımlarınız için.

• aliok1 kullanıcısına yanıt
    eski model philips tvlerdeki olumsuz görüşler var ama 2016 seri 7100 seri tv android olarak gayet başarılı netfilix tek tusla baglanıp saatlerce netten film izledim . iphone 7 plus telefonumu bile tv ekranına air uygulaması ile yansıttım. youtube lig tv diger kanal net uygulamaları ile dizi fillm programları çok hızlı sorunsuz actım izledim. android philips se para verilmez de 7000 tl ye 4k youtube video açamayan tizen li samsung a o para verilir mi? tamam samsung görüntü kalitesi tartısılmaz ama tizen vasat. grundige gelince türkiye de üretilen arçelik beko çıkışlı bir tv yerlesik smart tv hakkında bir sey diyemem ama 9600 serisinde youtube 4k video desteklemedigini söylemek isterim. 55 pus 7181 i 3800 e yılbası gecesi çekimser aldım ama suan gönül rahatlıgı ile kullanıyorum. tecrübe gibisi yoktur.test edilmiştir. fiyat makul olana kadar beklemek daha mantıklı bence.. keske yerli markalar istedigimiz seviylerde olsa da paralar yurtdışına gitmese..

• quote:

Orijinalden alıntı: gamsız34

eski model philips tvlerdeki olumsuz görüşler var ama 2016 seri 7100 seri tv android olarak gayet başarılı netfilix tek tusla baglanıp saatlerce netten film izledim . iphone 7 plus telefonumu bile tv ekranına air uygulaması ile yansıttım. youtube lig tv diger kanal net uygulamaları ile dizi fillm programları çok hızlı sorunsuz actım izledim. android philips se para verilmez de 7000 tl ye 4k youtube video açamayan tizen li samsung a o para verilir mi? tamam samsung görüntü kalitesi tartısılmaz ama tizen vasat. grundige gelince türkiye de üretilen arçelik beko çıkışlı bir tv yerlesik smart tv hakkında bir sey diyemem ama 9600 serisinde youtube 4k video desteklemedigini söylemek isterim. 55 pus 7181 i 3800 e yılbası gecesi çekimser aldım ama suan gönül rahatlıgı ile kullanıyorum. tecrübe gibisi yoktur.test edilmiştir. fiyat makul olana kadar beklemek daha mantıklı bence.. keske yerli markalar istedigimiz seviylerde olsa da paralar yurtdışına gitmese..

Hocam bende bilemedim ki dallass hocam çoktavsiye ediyor bu grundig vlx 8586 yı

• aliok1 kullanıcısına yanıt
    Youtube 4k izlemiceksen yerlesik smart. Uygulamala yeter .bi de bütcene uygun ise alabilirsin.ara ara kampanya indirim ve banka puanları ile uygun fiyata alabirsin . Netten alırsan 14 gün koşulsuz iade hakkında var .öneri tavsiye ile tv kişiden kişiye değişken oldugunu unutma .
  • selamın aleyküm

dallass hocam vestel 55ua9400 hakkında yorumunuz ne olur ve yerine önerebileceginiz bir tv olur mu?

iyi çalışmalar kolay gelsin.
  • merhabalar Samsung ue55k6000auxtk için yorumlarınız nedir ? mediamarkt ve vatanda 3099 lira fiyatla satılıyor ..

www.samsung.com/tr/tvs/full-hd-k6000/UE55K6000AUXTK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskang

merhabalar Samsung ue55k6000auxtk için yorumlarınız nedir ? mediamarkt ve vatanda 3099 lira fiyatla satılıyor ..

www.samsung.com/tr/tvs/full-hd-k6000/UE55K6000AUXTK

Tv dediğin gömlek değiştirir gibi malesef değişmiyor bu yüzden ben sana 4K almanı öneririm

Samsung 55ku7000

• dallass kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Philips 43pus6501 almayı düşünüyorum. Veya öneriniz nedir ?
    Bu satıcı yolu ile güvenilir midir ?
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/philips-43pus6501-12-ultra-slim-4k-led-tv-262790137
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekemyigit

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/50425-54100/philips-40pfs5501_lg-43lh590v/

hangisini tavsiye edersiniz

Samsung 40ku7000

Yada Bütçeni bır tık daha artırıp

43ku7000 almanı öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 25 Ocak 2017; 18:20:1 >
    Yanlış alıntıya yanlış cevap verdiniz sanırım
    Vestel dışı bir öneriniz yok mu?
  • selamın aleyküm

dallass hocam vestel 55ua9400 hakkında yorumunuz ne olur ve yerine önerebileceginiz bir tv olur mu?

iyi çalışmalar kolay gelsin.
  • Samsung 55k6500 2900 TL fiyatı var yarın a101e geliyo yorumlarınız nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: oxer1

Yanlış alıntıya yanlış cevap verdiniz sanırım

Yooo bilhassa sizi haberdar ettim

O bütçeye en uygun panel tavsiyem

Samsung 43ku7000 'dir...

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/50223-54966/philips-43pus6501_samsung-43ku7000/

Karşılaştırmada philips daha iyi görünmüyor mu ?
    1800 yenileme hızı, 100hz gerçek panel hızı

Kusura bakmayın kesinlikle siz daha iyi biliyorsunuz diye soruyorum , sadece sitedeki değerlere göre bu sonuca vardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxer1

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/50223-54966/philips-43pus6501_samsung-43ku7000/

Karşılaştırmada philips daha iyi görünmüyor mu ?
    1800 yenileme hızı, 100hz gerçek panel hızı

Kusura bakmayın kesinlikle siz daha iyi biliyorsunuz diye soruyorum , sadece sitedeki değerlere göre bu sonuca vardım.

Peki siteler bu bilgileride söylüyormu :)

VA panellerin ışık ve kontrast oranları diğer ips panellere göre çok çok daha iyidir

Zaten bunun sayesinde siyah performansı son derece başarılı,

Kisaca siyah performansı sağlayan VA paneller özellikle karanlık sahneli film ve oyunlarda sırf öndeki unsurları değil geri tarafta kan tüm ayrıntılarıda bize dolunaylı ayışığındaki gibi görmemizi sağlarken

Diger ips panellerde burnunuzun ucunu dahi göremezsiniz

Bu yüzden yine söylüyorum bu konuda tercih VA panelli tvler olmalı...

• Dallass hocam;

2500tl-3500tl aralığında 50" ve üzeri sadece internetten film-dizi izlemek ve internette gezmek için tavsiyeniz 50ku7000 mi olur? oyun ve futbol maçı izlenmeyecek.sadece internetten dizi-film-youtube izlemek için...kd55w805c düşünüyordum fakat 4k olmadığı için ve ips panel olduğu için sanırım siz önermiyorsunuz?
  • https://youtu.be/TrTZ_KYqmRo

philips tv ile ilgilenen yeni satın almak isteyen tv araştırması içinde olan arkadaşlar için amatörce bir tanıtım videosu yayınladım umarım faydalı olur.modelimiz:philips 49"pus6581

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.