Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (4386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.204
Cevap
1.337
Favori
4.697.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43844385438643874388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim,
    İyi forumlar.
  • İnternetten derken tarayıcı üzerinden siteye girip mi izliyorsunuz. Bu şekilde çok sağlıklı bir görüntü olmaz zaten. Ya filmleri indirip hdd'den açacaksınız ya da disney, netflix gibi platformları kullanacaksınız.

• bozkurt35 kullanıcısına yanıt

Yazılımı iyiyse 144 bölgesi olması çok daha iyidir, değilse belki azıcık daha iyidir.

F/P konusunda son derece haklısınız ancak benim cevabım aslen yazınızdaki "miniled teknolojisi" atfına idi. Diğer markalarda en düşük miniLED 576 bölgeden başlıyor, hemen 1000-2000 bölgeye çıkıyor.. miniLED olmayan C745 bile 220 bölge.

Demek istediğim Philips'in mevcut miniLED'ini Samsung, TCL, Sony'nin miniLED'i ile karıştırmayın. Zaten hepsi halen LCD, miniLED sadece arka ışık LED komponent boyutu belirtiyor. Yerel karartması olmayan miniLED TV de yapabilirler, isme kanıp onu almayın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fixx -- 28 Mart 2024; 11:13:57 >
  • Fixx kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam böyle diyin canımı yiyin.

kusursuz bir panel değil eleştirebiliriz tabiki ama insanlar bunu yaparken fiyat / performans dengesini gözden kaçırıyor.

evet bölgesi az bir önceki senenin paneline göre ise downgrade yemiş durumda ama yine de fiyatına göre iyi bir tv bölgesel karartması hiç kötü değil. gece kampanyası ile 23 bine satıldı bu tv daha iyisi yoktu o fiyata. o fiyatlara ambilight ve miniled daha ne olsun diğer markalarda 50-60 hz panel veriyorlar. bu tv hiç değilse 100 hz. android olmaması bir eksi ama onu da bir akıllı kutu ile çözebilirler alanlar.

• Merhabalar. Tv almayı düşünüyoruz ama bir türlü karar veremiyoruz. Min 65 inç olmasını ve hertz in yüksek olmasını istiyoruz. Bütçe de 40-45 bandında. Çok çok zorlarsak da mecburi kalırsak 50 civarına çıkacağız. Bu bant aralığında hangi televizyon modellerini önerirsiniz? Neye dikkat etmemiz gereklidir aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BurakBağçeli XC26X B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    LG 65QNED816RE
    SAMSUNG 65Q70C
    Bu modellere bakabilirsiniz.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt
    Bu iki model arasında hangisi daha tercih edilebilir oyun oynanmayacak Netflix ten film izlenecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba herkese. 25 bin bütçe ile 55inç televizyon bakıyorum kendime iki model arasında kaldım ama önerilere açığım. Gündüz evdekiler televizyon kanalları izleyecek akşam da Netflix içeriği tüketilir. Playstation 5 de takılacak arada. Birde Samsung tarafında cu7200 ile cu 8000 arasında fiyat farkına değecek özellik farkı var mı?

Samsung 55 CU7200
    Lg 55 UR81

Hangisi daha mantıklı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerpehlivan O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Benim tercihim LG olur.
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Hocam LG çok mantıklı

Hocam başka öneriniz yoksa Lg alıyorum o zaman 

İlk önce bu fiyat bandında hangi tip panel tercih edeceğiniz önemli ben şahsen ilk olarak vestel oled tv bakardım eğer uzatılmış panel garantisi veriyorsa onu tercih ederim çünkü oled tv en iyi teknoloji şuan , yok ben bu paraya vestel falan almam derseniz samsung qled modellerine bakın derim benim ikinci tercihim bu olurdu , bende yeni bir panel almak istiyorum ama elimdeki 12 yaşındaki emektar 55 inç Lg ips tv ye kıyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serty23 -- 28 Mart 2024; 15:9:34 >
  • serty23 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam açıkçası hiç bir fikrim yok. Günde 3-4 saatlik bir izlenme olacak en fazla. Vestelin eski bir modelini kullanıyorum zaten de artık farklı bir markaya geçmek istiyorum. Sony lg Samsung arasında bir seçim yapmak istiyorum. İnternet ve netflix bağlantısı iyi olup donma, kayma yapmaması tercihim. Şu an ki televizyonumda bunları yaşıyorum.

Bu iki modeli ne ayırıyor hocam farkı nedir acaba?

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Hocam alın o fiyat aralığında başarılı ürün tavsiye ederim
    Hocam 2 marka arasında ben LG tavsiye ederim daha doğal görüntü kalitesi var internet kullanımı olacaksa çok daha kullanışlı

Hocam yeni oledler ne zaman gelir lg c4, g4 modelleri

• markowic kullanıcısına yanıt
    Hocam Nisan ayı sonuna doğru gelmeye başlar gibi duruyor.
  • Burak Bey'le görüşerek bugün mağazadan LG 55QNED816RE almış bulunuyorum. Kendisine yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.

• Merhabalar evlilik arefesindeyim 55" tv tavsiyelerinizi bekliyorum. Şuan evde Onvo OV55500 55" webOS Smart LED TV kullanıyoruz akıllı kumandasından çok memunum. 3 aydır bir problemde olmadı. Standart bir kullanıcıyız tv youtube kullanırız. Sesli komut özelliği olursa güzel olur. Panel özelliği, ips, hr+ vs özellikleri olsun mümkün olduğunca. Kronik problem yaşamayacağımız bir modelolsun istiyoruz.

1. Philips 55" Led Tv 55pus8548/62 bütçeyi biraz zorluyor ama ambililight özelliği hoşuma gidiyor. Başka model no da olabilir.

2. Sunny SN55FMN501 55" Ultra HD Smart LED TV bu model de dikkatimi çekti

3. Onvo'nun 55" en iyi modelide olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 43844385438643874388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.