Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wondererer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
5 sn
68.301
Cevap
939
Favori
3.441.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8153
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 939
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28109 mesaj) Mobil (29585 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1634 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Giriş
    382 Mesaj

9 bin civarında Q80T dışında başka bir alternatif var mıdır?
    |
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1160 Mesaj

Olsa olsa Sony'de olur onda da yok..
    Q80t genel toplamda xh90'dan daha iyi bir cihazken Q95t ise xh95'ten daha iyi bir cihaz..
    Açıkçası her marka bir geri gidiş yaşadı ama üst segmentte yine Samsung alınabilir tv'ler çıkarmış.. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr.Muhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Ben XF9005'i 7400 liraya geçen ay kaçırdığımdan beri TV arıyorum. Açıkçası 8-9K seviyesinde bir arayışım var ancak seviyeyi Q80T'ye çıkartmak istiyorum gibi.

Q70T sanırım bunların yanında ciddi dezavantajlı. 8K seviyesinde başka bir alet var mıdır önerebileceğiniz peki?
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    herkese mrb ustalar ben samsung ue40n5300 samsung tv aldım ama kayan altyazı ve hareketli sahneler bulanık oluyor bazı sahnelerde bildiğiniz bi ayarı veya çözümü varmı
    |
    |
  • Binbaşı
    1160 Mesaj

Hocam xf90'ı 7 bin bandında almak gerekirdi..
    Artık alınır olmaktan çıktı..
    xh90 zaten xf90 ayarında bir cihaz bile değil..
    Q70t bu cihazların rakibi değil..
    Bence Q80t ile TV işini kapatmanız sizi pişman etmeyecektir..

|
    |
    Mr.Muhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    Selam Dostlar,

2014 yılında aldığım Philips Led Televizyonum küçük kızımın sert oyuncağı atması sonucu ekranı kırıldı. TV çalışıyor ama kırık cep telefonu ekranı gibi. %75'i yok TV'nin. Servisi aradım fiyat nedir dedim. Çalışan fiyat vermek yerine ''Yeni TV fiyatına yakın masrafı var ağğbeey'' yanıtını verdi. Şimdi TV arayışı içersindeyim. Bütçe 4000-5000 TL civarı. Oyun Konsolum yok fakat Kaliteli görüntüde film izlemeyi sevdiğim için devamlı mkv formatında film indirim seyrederim. Bana DTS ses desteği ve mkv formatını destekleyip oynatabilen 120-130 cm arası beni üzmeyecek TV tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler.
  • Firma Yetkilisi
    8732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Selam Dostlar,

2014 yılında aldığım Philips Led Televizyonum küçük kızımın sert oyuncağı atması sonucu ekranı kırıldı. TV çalışıyor ama kırık cep telefonu ekranı gibi. %75'i yok TV'nin. Servisi aradım fiyat nedir dedim. Çalışan fiyat vermek yerine ''Yeni TV fiyatına yakın masrafı var ağğbeey'' yanıtını verdi. Şimdi TV arayışı içersindeyim. Bütçe 4000-5000 TL civarı. Oyun Konsolum yok fakat Kaliteli görüntüde film izlemeyi sevdiğim için devamlı mkv formatında film indirim seyrederim. Bana DTS ses desteği ve mkv formatını destekleyip oynatabilen 120-130 cm arası beni üzmeyecek TV tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler.
    LG 50UM7450

• Yüzbaşı
    399 Mesaj

Tavsiye için teşekkürler. Beklentilerimi karşılayacak bir cihaza benziyor. 7 senedir TV teknolojisinden uzağım. Birşey dikkatimi çekti ben kendi televizyonumu alırken Mhz 200 idi. Bu cihazda 60 Hz yazıyor. Bu düşmedeki sebep nedir? Cahilliğimi mazur görün :)
    |
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rgpp

Evet x box onex var çok fazla oynamasamda :)
    Konsol kullanacaksanız xf'nin imput lag değerleri yüksek. Sony'nin yeni tvlerinde imput lag seviyeleri daha düşük. Derseniz ki ilerisi için 2.1 hdmi olsun Xh90 alabilirsiniz. Samsung alşmayı düşünürseniz Q80T'de iyi bir seçenek.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    8732 Mesaj
    quote:

Tavsiye için teşekkürler. Beklentilerimi karşılayacak bir cihaza benziyor. 7 senedir TV teknolojisinden uzağım. Birşey dikkatimi çekti ben kendi televizyonumu alırken Mhz 200 idi. Bu cihazda 60 Hz yazıyor. Bu düşmedeki sebep nedir? Cahilliğimi mazur görün :)
    Hocam sizin bahsetiğiz olay resim tarama hz gerçek panel hz siz kullandığınız cihazda 50 hz bunda 50 hz dir
  • Binbaşı
    1160 Mesaj

Neden un7400 değil de um7450 önerdiniz?
    Aradaki fark nedir?

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    8732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Neden un7400 değil de um7450 önerdiniz?
    Aradaki fark nedir?
    UN 7400 DTS var mı?
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 16 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    Bir yakınıma büyük ekran tv alacağım.
    Çok üst düzey bir marka düşünmüyorum çünkü 4500 liradan fazla harcamayacağım.

Vestel ile Toshiba arasında panel ve anakart olarak fark var mı yani kaliteleri çok farklı mı ? Bildiğim kadarıyla Toshiba yı da Vestel üretiyor.

Vestel 58U9500 - 3750 tl
    Toshiba 58UA3A63 - 4400 tl

siz hangisini tercih ederdiniz ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

Son bir iki daha soru sorarak zamanınızı daha fazla almayayım; Birincisi kaç TB' a kadar HDD destekliyor. 2 TB destekler mi? İkincisi Şuan en ucuz Vatan bilgisayarda 4299 TL. Bu fiyatın yakınını bile göremedim başka sitelerde. Bu fiyata hemen sipariş geçeyim mi?
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    8732 Mesaj
    quote:

Son bir iki daha soru sorarak zamanınızı daha fazla almayayım; Birincisi kaç TB' a kadar HDD destekliyor. 2 TB destekler mi? İkincisi Şuan en ucuz Vatan bilgisayarda 4299 TL. Bu fiyatın yakınını bile göremedim başka sitelerde. Bu fiyata hemen sipariş geçeyim mi?
    Hocam 2 TB HDD direk destekler bizzat mağazada test ettim.
    Mıgros markette 3899 satılıyordu stok kaldıgsa bakın
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

Teşekkürler ilgiiniz için, Migrosta kalmamış. Vatan bilgisayardan almak mantıklı olacak.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    8732 Mesaj
    quote:

Teşekkürler ilgiiniz için, Migrosta kalmamış. Vatan bilgisayardan almak mantıklı olacak.
    Tercih sizin hocam hayırlı olsun güle güle kullanın şimdiden.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj
    Arkadaşlar Philips 55pus7304 satın aldım yaklaşık 20 gün oldu, televizyon bi kullanıcının istediği her şeyi karşılıyor fakat 50hz olduğundan mütevellit bana sürekli bi takılma bi tekleme yaşıyormuşum gibi geliyor. Amazondan aldığım için iade edeceğim. 5000TL'ye almıştım. 7500-8000TL civarına 100hz bir cihaz önerir misiniz bana? PS5 için hazırlık olması açısından da hdmi 2.1 özelliği olması da iyi olur. LG 55SM9010 gözüme kestirmiştim fakat stok kalmamış olacak ki 10bin liraya kadar yükseltmişler fiyatı. O fiyatlara 55" LG OLED tv'ler var. Önereceğiniz cihazlar var mıdır?
  • Binbaşı
    1160 Mesaj

55Q70t..
    7 bin bandında 100hz va panel HDMI 2.1 başka bir cihaz yok 👍

|
    |
    iCankat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj

HDMI 2.1 yok diye biliyorum o cihazda.
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.