Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alprn46 , bilgennyk Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (5 Mobil) - 14 Masaüstü5 Mobil4 Android
5 sn
88.195
Cevap
1.336
Favori
4.697.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 30213022302330243025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce bende bunu takip ediyorumdum ama bi türlü stoğa girmedi benim bayada hoşuma gitmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 inç sonyxf9005 vatan bilgisayarda 9.999 tl
  • CK_BuRaK C kullanıcısına yanıt
    sağolasın. sayende tv sahibi oldum;)
  • ben biraz farklı bir şey soracağım. sürekli aynı şeyler konusulup durmuş da. arkadaş TV'yi nereden alacağız?

vatan, MM, Teknosa vs.. iyi güzel. ancak mağazasından alsan aldığın anda olay bitti. sorun yaşarsan servisle uğraş ve insafa gelip sorun olduğunu kabul etmelerini bekle. yoksa hakem heyeti..

Gene bunların online mağazasından alsan. E bunlar TC kanunlarına göre yasal hakkın olan cayma hakkını tanımıyor arkadaş! ürünü açmaman lazımmış. Daha önce birisi çok güzel yazdı bunu. ürünü açmadan içinden hıyar mı karpuz mu çıkacak bilemeyeceğim. Deli gibi ölü pikselli veya benzer sorunlu bir tv çıktı.. hooopp gene üstteki süreç. Acaba servis efendiye göre bu sorun sorun mu değil mi. insafına kal. ya da aylarca hakem heyetinden sonuç bekle.. ee ne anladık?

Hepsiburada n11 vb. siteler ha keza aynı. Cayma hakkını tanımıyor hiçbir satıcı. hatta satıcı HB olsa bile tanımıyor. ve bunlara hiçbir yaptırım olmaması ne kadar da ilginç değil mi? deniyor ki hakem heyetlerinde aşırı yoğunluk var. e arkadaş sürekli şikayeti gelen firmalar ve durumlar belli değil mi? sinekleri avlayacağınıza bataklığı kurutsanıza. tek tek başvuranlara haklarını sağlamak yerine şu firmaların adam gibi cayma hakkını tanımasını sağlasanız?

Samsung veya LG'nin kendi satış mağazaları var sanırım. Bunlar da fiziksel satışa giriyor. aldıgın anda geçmiş olsun.

Arkadaş.. hakem heyeti vs uğraşmadan 8-9bin tl para verip güvenip nereden tv alacağım? Biri yazabilir mi?

bir de "ama sen ürünü iade edersen. satıcı,mağaza, üretici napacak? zarar mı etsin? başkasına mı satsın?" diyecek kraldan çok kralcılar var. E arkadaş doğru düzgün kalite kontrol süreci oturtup doğru düzgün ürün satsın o zaman. milyar dolarlık firmalar mağdur olmaz. siz merak etmeyin. ya da aman onların canı yanmasın diye ben zorlukla kazandığım paranın karşılığında kusurlu ürünle mi oturayım. nedir?

bir diğer tipleme de "teknoloji şans işi" diyen. hadi canım ya? parayı kuruşuna kadar çekerken şans işi değil ama?bu nasıl saçmalık? o zaman ben de ödeme yaparken tuşlara rastgele basayım artık şans işi ne tuşlanmışsa onu ödeyim? he mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 28 Ağustos 2020; 18:42:40 >

• arkadaşlar 4-5 bin civarı bir ücrete 50-55-60" bir televizyon öneriniz var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CK_BuRaK

65 inç sonyxf9005 vatan bilgisayarda 9.999 tl
    Gece olmuş kaçırdık yaw, tekrar olur mu ki?
  • emembi E kullanıcısına yanıt
    estağfurullah hayırlı günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: htopdas

Gece olmuş kaçırdık yaw, tekrar olur mu ki?

Alıntıları Göster
    aynen gece girdim son 9 adet diye indirime girmişti ara ara oluyor böyle indirimler düzenli takip etmek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

1-Samsungu kötülemedim Q60 model üzerinde durdum.Beni gizli satıcılarla karıştırma.

2-Samsungu kötüleyen adam tekrar Samsung alırmı Q60ra iade edip Q80r aldım.

3-Ben konu konu gezip insanlara Q60 hakkında dikkat edin dedim bilgi verdim .Sen konu konu gezip insanları sürekli Samsung Va panellere kullanım amacını sormadan yönlendirdin.

4-İnsanları hiçbir zaman ıps iyidir va kötü şeklinde yönlendirme yapmadım yalan konuşma.

5-Tv tavsiyesinde bulunmadan önce insanlarla konuşmayı öğren önce, karşındakine saygısızlık yapma, alay etme

6-İnsanlara kullanım amacını sorarsın ona göre tavsiyede bulunursun bilinçsizce ıps çöp cips panel diyemezsin yorumlarını yanlı yapma.

Arkadaşlar kusura bakmayın bu şahıs yorumlarında bana yazdığı için cevap verdim.Q60 konusunu tekrar başlatmak istemiyorum sürekli tartışma görmek zorunda değilsiniz.
    Ama yazılanları görüyorsunuz kendince samsungu savunup duruyor,böyle yapınca bende acaba gizli samsung satıcısımı diye düşünüyorum...

Alıntıları Göster
    Hocam bu cahile cevap verip durmayın.Adam kavgadan beslenen saygısız adamın teki.Zaten bilgisi sınırlı.1-2 şey öğrenmiş, aynı şeyleri yazıp yazıp duruyor.İyi niyetli birisi olsa en başta insanları uyarırdı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.pupa -- 13 Ağustos 2020; 9:47:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Q80r daha iyi bir TV olmakla birlikte Q80t de kötü bir cihaz kesinlikle değildir..
    Söylemlere kulak asmayın 👍
    Geri ödeme ile birlikte 12-13 bin bandına geliyor diye biliyorum.. 2020 model bu fiyata 65 inç daha iyisini önersinler o zaman..
    teşekkür ediyorum cevap için q80r almak isterdim tabi ama şu an fiyatları çok yüksek bütçemi oralara çıkaramam o yüzden q80t tercih ettim gelecek 1 2 güç içinde horoz lojistikle deneyimleyip bakacağız artık :)
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    hocam fikrimi değiştirdim gecici olarak görev gereği küçük bir evdeyim daha ufak fiyat performans ürünlerine yöneldim. teşekkürler.
  • Arkadaşlar yeni evli çifte max 6 bin tl bütçe ile 55'' tv arıyoruz çok acil.

bugün alınabilir. acil tavsiyenize ihtiyacım var.
  • 6 bin tl civarına alınabilecek en iyi tv Samsung 55Q60R modelidir.
  • Beyler tvlerde bir şey ararken(mesela youtube'da) yazmak zor olmuyor mu? Yada hangilerinde daha zor oluyor? MEsela lglerin kumandası mouse gibi kullanılabiliyor, o sebepten biraz daha hızlı ama diğerlerinde öyle bir durum yok sanırım. Ben günlük hayatımda telefonumda da sesli komut seçeneğini çok kullanırım. Bu özellik her televizyonda olmuyor. Mesela samsung türkçe algılamıyor diye biliyorum fakat android tvler doğrudan google'a bağlı olduğundan, onlar hemen hemen her dilde dediğiniz içeriği getirebiliyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce tvde yazmaya ihtiyaç duymadan sesli komutla her yere rahatça erişebilme konusu ne kadar önemlidir? Sizin tvniz bunu ne kadar iyi başarıyor?
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Philips kumandalar hem klavyeli hem ses destekli gayet kullanışlı
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 13 Ağustos 2020; 14:28:28 >

• Bu klavyeli kumandalar her modelde yok fiyatı yüksek cihazlarda var sanırım yanlış bilmiyorsam.

• musuz M kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım. Allahtan amazon ülkemize geldi. Amazon olmasa şu sektörde 5000 lira ve daha üstünü gönül rahatlığıyla verebileceğim 1 tane satıcı yok. Yurdun geneline yayılmış her şehirde şubesi olan 3 büyük elektronikçi var. Bunların üçü de müşteri memnuniyeti kavramından bihaber. Üçünün de ticaret ahlakı kavramı bir acayip. Gidiyorsun bir dünya verip televizyon alıyorsun. Daha ilk problemde thh'ye gitmeden paranı kurtaramıyorsun bunlardan... Bu markaların hepsinin kendi mağazası var ancak dediğiniz gibi buralardan doğru düzgün bir hizmet alabilecek mi vatandaş orası da muallak. Amazon olmasa bu ülkede direk gider bimden dijitsu, sunny falan alır çıkarım. Bozuldu mu direk çöpe
  • TheOnu kullanıcısına yanıt
    Amazondan, kendi sattıkları dışında birşey almak aşırı riskli ve amazon bey “3.sahışlarla olan ticaretinize biz karışmıyoruz”diyor. Senin sitende oluyor bu ben karışmıyorum ne demek. Komisyon alıyorsun.

Geçen gün ürün aldım. Bekliyorum satıcı kargoya verecek. Aradan bir hafta geçti. Dedim bi bakayım nerde bu ürün diye. Siparişlerde gözükmüyor. Bir baktım satıcı iptal etmiş. Sebep yok, bildirim yok. Aradım amazonu hayırdır kardeş diyorum. Satıcı iptal etmiş diyor. Ee diyorum sebep. Sebep yok. Biz bi görüşelim. 2/3 gün sonra arayın diyorlar. Burda sürekli şikayetçi olduğumuz 3 büyük e ticaret sitesinde bunu yapamazsın. Direk satıcıya ceza kesilip mağdur edilen müşteriye belli miktarlarda çek veriliyor. Amazon yurtdışında iyi olabilir ancak burda şu ana kadar çok iyi olduğu söylenemez. Kendi sattığı ürünler çok yetersiz. Bunu geliştirmezse zaten çıkmak zorunda kalır Türkiye’den.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TheOnu kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon iyi iyi dediler kendi sattığı ürünler hep zamlı diğer sitelere göre tvlerde 30 gün iade var diye diğer sitelerden 400 500 tl pahalı ilk geldiği zaman ki indirimlerin hiç biri yok şuan.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Çarpılırsın kendi sattigi ürünler her daim piyasa altı takip edin

• 
Sayfa: önceki 30213022302330243025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.