Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erenfb1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (11 Mobil) - 8 Masaüstü12 Mobil
5 sn
68.402
Cevap
938
Favori
3.451.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 35 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8175
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 938
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28181 mesaj) Mobil (29612 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1641 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1956 Mesaj

Hocam sanirim bu tv de 50hz panele sahip. Gunlerdir 50" 100 hz panele sahip bir tv ariyorum ama bulamiyorum maalesef, 55" gereksiz buyuk olur benim icin. 7304 daha mantikli olmaz mi bunun yaninda, temmuz sonu 4 bin civariydi, belki bir indirimle tekrar ayni fiyata duserse almayi dusunuyorum sahsen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    complete_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj
    SONY 65XF9005 televizyonlar vatan bilgisayarda %8 indirime girdi.
  • Yarbay
    3338 Mesaj
    Asiri hareketli sahnelerde sifir hatali bir tv modeli yasarmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4767 Mesaj

Firma sabıkalı olunca insan şöyle bir geri duruyor, bu kadar mı kötü bir skor alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 13 Ağustos 2020; 23:9:52 >
    |
    |
    sonsuzolkun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj

satın alırken kenarda amazon koruması altındadır yazıyo ama eğer amazon sitesi üzerinden para gönderilirse
    |
    |
    yasinoznalcin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Sıfır hatalı mı bilemem ama Q80t yalnızca 2,8 ms tepki süresine sahip..

|
    |
    baris007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3338 Mesaj

4k yayinlardami yoksa geneldemi

|
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Öyle bir ayrım yapılmamış..
    Varsa da bilemiyorum..

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Sony 55xf9005 modeli bu gece icin 7359 tl ye dusmus vatanda.Alsam mi almasam mi baya bi kararsiz kaldim.

• Yüzbaşı
    268 Mesaj

Güzel bir tv bulamayabilirsiniz bir daha, kaçırmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crukosu -- 14 Ağustos 2020; 1:0:34 >
    |
    |
    oktay_erman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    245 Mesaj

sony xf9005. amazon kendisi satsa gözü kararttım 9000'e kadar alacağım. yok satmıyor. amazon üzerinden satışı yapan firma amazonda 9000 tl fiyat çekmiş. kendi sitelerinde 7500 tl :) gene bu arkadaşlar da "cayma hakkını" tanımayangillerden. hatta kendilerine de mail attım. verdikleri yanıt " siz bizden tv mi aldınız" oldu :)tutup da bu adamlara para kazandırmak istemiyorum. Amazon'la görüştüm onlar da TV'nin tekrar stoklarına girip giremeyeceğini bilmiyorlar.. onun dışında 55inch philipsler ( yanlış okumadıysam philips tv bölümünü Çinli bir firmaya satmış) var amazon'un sattığı ama pek içime sinmedi. ne yapacağımı bilemiyorum. ama zaten memlekette sinir harbinde yaşıyoruz bir de paramla rezillik çekeceğime oturup 27 inch monitörümden izliyorum televizyonumu.. napayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 14 Ağustos 2020; 3:10:38 >
    |
    |
    TheOnu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    245 Mesaj

sinir bozucu durum gerçekten. geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 28 Ağustos 2020; 18:43:23 >
    |
    |
    yasinoznalcin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    245 Mesaj

18.07.2020 şu an malum turuncu sitede 1250 tl olan anker motion plus bt hoparlörü 700 TL'ye aldım hocam:) takip edince denk geliyor. güzel model tv satsalar illa bir denk gelir indirimi de diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musuz -- 28 Ağustos 2020; 18:43:48 >
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Merhabalar 10-12 bin TL civarlarında bütçem var 55 inç 60 inç civarlarında güzel bir tv arıyorum hem dış görünüşü ve ekranı güzel hem de mümkün mertebe sorunsuz kronik hastalığı olmayan hangi tvyi önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyturk58 -- 14 Ağustos 2020; 8:18:1 >
  • Yüzbaşı
    529 Mesaj

sony xf9005 önerebilirim.
    |
    |
    soyturk58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3733 Mesaj

Bende zaten indirime denk gelmek önemli demek istiyorum artık eskisi gibi sürekli indirim yapmıyor takip etmek lazım sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 14 Ağustos 2020; 11:18:2 >
    |
    |
    musuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3338 Mesaj

Tepkime suresini nerden olcuyorsunuz?

|
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

rtings sitesinde tüm teknik ayrıntılar veriliyor 👍

|
    |
  • Yarbay
    13351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

Merhabalar 10-12 bin TL civarlarında bütçem var 55 inç 60 inç civarlarında güzel bir tv arıyorum hem dış görünüşü ve ekranı güzel hem de mümkün mertebe sorunsuz kronik hastalığı olmayan hangi tvyi önerirsiniz?
    55q80r

arada stoklara düşüyor. Ben bi tane samsung bayiden 10bin'e buldum. Kararsızım hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 14 Ağustos 2020; 11:53:49 >
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj

Merhaba Forum,

@TheOnu önemli bir noktaya parmak basmış. başına gelince anlıyorsun neden önemli olduğunu.

1) 2000lerden itibaren hayatımıza bir kelime girdi "küreselleşme/globalleşme" yani dünyanın parçası olmak, dünya ticaretine eklemlenmek.. uluslarası satış kanallarına girebilmek..

kullanıcılar türkiye'de bu adımla beraber bir sürü ticari ürüne kavuştu kavulmaya devam ediyor, kaliteli/kalitesiz her türlü ürün türkiye pazarına girmesi yukarıdaki olayın bir sonucu.

2) 200lerde hayatımıza giren diğer önemli olay ise "e-ticaret". böylece oturduğun yerden ürün özelliklerine bakarak, ürüne dokunmadan satın alabiliyorsun, kapına kadar geliyor.

şimdi ülkemiz açısından bakalım; türkiye pazarına bunların getirisi nedir? "esnafçılık öldü"

şehirdeki esnaftan pahalı ürünü (her şekilde zamlı) alıyorduk. ancak tv'de sorunla karşılaşmıyorduk. çünkü şehirdeki itibar önemliydi. satış yaptığı kesim ile ilişkileri önemli tutmak zorundaydı vs vs

e-ticaret ile en çok sorun nerede yaşanıyor?
    a) ürünün teknik özellikleri
    b) kullanıcıya ulaşması
    c) görüntü sorunları (siyah nokta, ölü piksel vs vs)

madde 1) ikinci sınıf bir üreticiye ait oem ürünü ucuza alabilirsin ama aldıktan sonra tek başınasın!
    madde 2) her keseye ürün var ama madde 1 de var.
    madde 3) internet siparişleri esnaf ya da zincir mağazaya göre hala ucuz.
    madde 4) internet siparişlerinde teknik özellikler ve karşılaşacğımız sorunlarla ilgili tek başınayız.
    madde 5) her türlü ürünü uygun fiyatla internetten siparişle alabilirsin ama madde 4 gecerli.

listeyi uzatmak kolay...

örneğin buradaki tavsiyelere bakalım; herkes bir ürün için konuşmuş, bir kısmı kullanıyor bir kısmı kullanmadan özellikelri ezbere biliyor.. ama sayfalarca aynı ürün ya da aynı marka konuşuluyor, konu/tavsiye bölünmesi yok. şu forumda alt baslık açmadan forum başlığı altında bir bölünme şart gibi.
    |
    |
    TheOnu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.