Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: khedira_34 , Tati80 , emre3410 , emre3410 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.561
Cevap
1.349
Favori
4.716.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

hocam bu tv günde 18-20 saat çalışacak dayanır mı?

hiç kuşkun olmasın anakart vestelin mb100 modeli. panelde sanırım lg nindir. üretim vestel manisada yapılıyor. geriye ne kalıyorki ztn. truemotion hdr vs. cila takıntıların yoksa düşünmene bile gerek yok. öyle kütükde değil gayet narin ince çerçeveli hoş cihaz. marka takıntın varsa bişey diyemem ama 2000 tl 4k isteyenin de marka takıntısı olmaması gerekir diye düşünüyorum. millet 1550 tl civarından kapmış zamanında o fiyattan yakalayamadığım için almadım ben. bi incele derim ben kullananlarla bi irtibata geç hor görme hemen :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dallass kullanıcısına yanıt
    Sizin tavsiyeniz nedir peki?

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    4K deyince ben 3D de aradigin icin aklim 3Dlisine gitti. Sadece 4K li bulunur tabi o fiyatlara ama bence de hi level axen sunny gibi bilinmedik markalar almayin. Benim dedeme 4-5 sene once axen diye bi led almisti babamlar, rezilligin onde gideniydi tv.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    hocam açıkçası zaten almayacağım hi-level falan, arkadaş uğraşmış yazmış sağolsun ama bende o kadar parayı o tv'ye vermem!

vestel üretiyor madem ama vestel daha ucuz öyle olsa gider vestel alırım 4k!

yerli malı kullanmak istiyorum aslında ama bazıları vestellerin 4k performası iyi ama full hd performansı kötü, renkler çok soluk vs vs demiş...

e şuan sadece trt 4k var aldığım tv ile doğal olarak full hd izlenecek ne anlamı var o zaman vestel almanın.

he şunuda belirteyim, bazıları markaya bok atıyorda olabilir çünkü memlekette vestel düşmanlığı var. Ya da herkesin gözü bir değil ona kötü gelen başkasına normal gelir.

ancak ben monitör seçerken bile çok zorlanırım 3 ay önce aldığım monitörü 5-6 marka denemeden sonra karar kıldım da aldım.

vesteli istememin bir diğer nedenide dahili uydu alıcısına biss key girilmesiydi. güzel tv alıp harici uydu alıcısı bağlamak kadar saçma birşey yok bence.

• ben hareketli görüntülerin özellikle maçlarda yatay kameranın hızlı hareketlerinde sabit görüntü kadar netliğe gelmedikçe hiç bir tv ye fazla para vermem.. o seviyeye de gelse 2500 tl den fazla para vermem..

en yüksek hz deki tv lerde hızlı kamera hareketlerinde titreşim yada fululaşma oluyor.
  • Mrb arkadaşlar bende 2 hafta önce 65ug870v aldım ve gerçekten çok memnunum 55 almıştım 1.5 ay önce 6380tl ye iade ettim ışık süzmesi yüzünden ama beklerken şans güldü vatan topkapıdan 6000 tl ye 65 inc aldım ve çok memnunum siyahlar çok iyi ve tv oldukça hızlı menü geçişleri çok seri ben memnunum şunu söyleyim bu tv almadan önce samsung düşünüyordum ama bu tvde ki görüntüyü gördükten sonra ya oled yada bu tv dedim fiyatı ve boyutu beni çok tatmin etti

• 55 inç..... UH850-PUS8700-UF950
    65 inç..... UG870-X8505C

ARKADAŞLAR HANGİSİ ?????

PUS8700 ve 65X85C bunlar IPS mi VA mı..

bu tv lerin fiyatları aynı....
  • 55uh850 çok beklentimin olduğu bir tv idi ( YouTube daki inceleme videosu beni soğuttu )
    65x8505c iyidir dedim ( hdmi 2.0 ile 60p yı goremedim)
    Pus8700 un amblight i gel gel diyor ama guvenemedim
    55uf950 ben 9. Seriyim gel gel diyor ( hdr de olaydı iyidi)
    65UG870 BUNA BİŞEY BULAMADIM OLMAZSA BUNU MU ALSAM. ..HDR YOK AMA NEDE OLSA 65 inç

• Bugün Samsung bayisinde 55KS8500 modelini inceledim. Dehşet bir televizyon olmuş. Kontrast müthiş. Hareketli görüntü performansı müthiş. Renk doygunluğu ve parlaklık müthiş. Fiyat dışında her şey çok güzel. 7500 lira etiket fiyatı var. KS8000 modelinin 60 inç modeli gelecek dediler. Buradan 49-55 inç KS7000-KS7500-KS8000 modellerini getirmeyen Samsung Türkiye ekibine selamlarımı iletiyorum. Satış stratejiniz de müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 18 Mayıs 2016; 16:17:28 >
  • Arkadaşlar cümleten hayırlı günler, nasipse eylül ayında düğünüm var. Beyaz eşya işini halletim, fakat televizyonu henüz almadım. Sizlerden fikir almak istiyorum. Televizyonu şuan alsam daha iyi olur mu ? yoksa ağustos gibi mi alayım ? Yeni modeller, fiyat değişkenliği gibi etkenleri göz önünde bulundurursak.
  • Tabiki ağustos gibi alman uygun olur,
    O zamana kadar hem fiyatlar oturur,
    Hemde marka ve modellerin varsa kronik bir sorunu ortaya çıkar...

Düşüncemde o şekildeydi, kesinleştirdim :) Peki marka olarak Sony, Lg, Samsung hangisi ? 55'' boyutunda düşünüyorum, 4K olabilir, 3D düşünmüyorum. Bütçe olarakta maks. 4BinTL.
  • my-my M kullanıcısına yanıt
    İzleme mesafeni belirtmemişsin
    Bu yüzden 65 inç konusundaki görüşlerimi birkaç sayfa önceki mesajlarımda belirtmiştim bir göz at.

Ve sonra yine 65inçte karar kılarsa ve 3D kriterinde yoksa,
    Fiyat babında o belirttiğin 2015 sony 65x850 ile arasında neredeyse fark bulunmayan 2016 model Sony KD-65XD8505 modelini tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

İzleme mesafeni belirtmemişsin
    Bu yüzden 65 inç konusundaki görüşlerimi birkaç sayfa önceki mesajlarımda belirtmiştim bir göz at.

Ve sonra yine 65inçte karar kılarsa ve 3D kriterinde yoksa,
    Fiyat babında o belirttiğin 2015 sony 65x850 ile arasında neredeyse fark bulunmayan 2016 model Sony KD-65XD8505 modelini tavsiye ederim...

X8505c ile X8505d arasında nasıl fark yok 2015 model VA 2016 model IPS panel

• İşte o sorularının yanıtı için bize gene zaman lazım bu zamanada sen zaten sahipsin acele etme,
    Helebi Pehlivanlar meydana insin güreşe tutuşsunlar bakalım,
    kimin sırtı yere gelir, kim ağalığı devralır...

Çok teşekkür ederim, burada takipte ve beklemedeyim. Ürün alacağım zaman tekrar sizleri rahatsız etmek düşüncesiyle :)
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    "X8505c ile X8505d arasında nasıl fark yok" demişsin ama
    Bak orada "fiyat babında" yazıyor ultimans...
    Bu modeli tavsiye etmemin sebebi 2016 model+HDR+gerçek panel hızının 100 olması sebebiyle önerdim, ve söylediğim gibi fiyat babında aralarında bir fark yok gibi...

Öte yandan, gözümden kaçmış olabilir,
    Sony KD-65XD8505'nin İPS olduğu konusunda bir kaynak varmı?

• Öncelikle Allah tamamına erdirsin.
    Tv konusunda ne zaman yardıma ihtitacın olursa, yardımcı olurum inşaallah..

• my-my M kullanıcısına yanıt
    Ben aldım 65ug870v vatandan 6000 ne sıfır açılmamış kutu gayet iyi fiyat olarak görüntü hız süper 55 ışık süzmesi vardı bunda az ama fiyat çok iyi olduğu için aldım gayet memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYIRLI OLSUN...
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.