Şimdi Ara

TV Series and Movies Folder Icon Pack [Özel Yapım] (İndirme Linki İçerde) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
11.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umut_baris

Hocam henüz indirmedim ama png formatlı olanları var mı elinizde? Medya oynatıcı sadece png yi destekliyor da...

Maalesef hocam .png elimde tutmuyorum hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir konuda paylaştığım klasör resimlerim ilgi gördüğü için burada sizlerle paylaşmak istedim. Uzun süredir düşünüyordum, bugüne nasip oldu.

Toplam 1.102 Film Klasörü ve 692 Dizi Klasörü bulunmakta.

Henüz hali hazırda .ico olmayan pek çok klasör mevcut. Fakat şu an bu kadar paylaşabildim. Yoksa 2012 yılında çıkan filmlerin de klasörlerini yapmış bulunuyorum. Bir konuya da açıklık getirelim. Örneğin Inception filmi için 8 farklı tasarımda klasör karşınıza çıkabilir. Bazı filmlerin 2-3 tane farklı tasarım şekli var. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım. Güncel olarak klasörler gelecektir. Yani devamı gelecek eğer ilgi görürse. Şunu belirtmek istiyorum ki kesinlikle istek almıyorum. Yani şu diziye veya filme klasör yapar mısın gibi ricalarınız şimdiden meclis dışıdır. Klasörlerin hepsini alfabetik olarak sıraladım. Yani film veya dizi klasörünü tek tek aramak zorunda kalmayacaksınız. Şunun altını çizmek isterim, klasörler sadece Windows işletim sistemi içindir. Birkaç örnek sunalım sizlere..

TV Series and Movies Folder Icon Pack [Özel Yapım] (İndirme Linki İçerde)

Bunun gibi birçok klasör mevcut. Bir sorunuz olursa veya yolunda gitmeyen birşeyler olursa gerek özel mesaj atarak gerekse konu aracılığıyla bana iletebilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürler..

Part 1 -http://www.yukletr.com/download.php?file=b333c8f2bf0b984dee5fa4d1619f3b11
    Part 2 -http://www.dosya.tc/server/Ba2MUR/EdWoodIconPack.part2.rar.html

Tek Link -https://hotfile.com/dl/192983207/233aed5/EdWoodIconPack.rar.html

hocam yenilerini ne zaman yayınlıcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

quote:

Yavaş yavaş depolanıyor. Yaza doğru inşallah..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

quote:

Yavaş yavaş depolanıyor. Yaza doğru inşallah..

Alıntıları Göster
    Ed Wood eline emeğine sağlık, o kadar çok işime yaradı ki anlatamam, devamını sabırsızlıkla bekliyorum. iyi çalışmalar.

• Film arşivleri sevenler için kaçırılmıycak birşey bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeqeWp

Film arşivleri sevenler için kaçırılmıycak birşey bence
    indiriyorum sağol
  • Keşke isteğe göre yapsan ben anime için istiycektim :)
  • Emeğine sağlık. Up çekmiş olalım.
    Yönetime söyle de sinema-dizi bölümüne de yansıtsınlar konuyu.
    Klasörler renkleniyor gerçekten.
  • quote:

Ed Wood

Hocam Bende Bunun Gibi Kendime Özel Klasör İkonları Yapmak istiyorum Yardımcı Olur musun ?
    kullandığın Program Yada Psd V.s. Varmı Varsa Yollaya Bilir misin ?
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsvd

quote:

Ed Wood

Hocam Bende Bunun Gibi Kendime Özel Klasör İkonları Yapmak istiyorum Yardımcı Olur musun ?
    kullandığın Program Yada Psd V.s. Varmı Varsa Yollaya Bilir misin ?
    Teşekkürler :)
    İndireli baya oluyor ancak teşekkür etmek şimdiye kısmetmiş .Eline sağlık gerçekten fevkalade olmuşlar. Ancak yüzsüzlük gibi olmayacaksa part 3 için sabırsızlanıyoruz. Varsa elinde olduğu kadarıyla eklersen çok makbule geçer. Olanların yanında olmayanlar yetim gibi kaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 31 Ekim 2013; 16:06:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

İndireli baya oluyor ancak teşekkür etmek şimdiye kısmetmiş .Eline sağlık gerçekten fevkalade olmuşlar. Ancak yüzsüzlük gibi olmayacaksa part 3 için sabırsızlanıyoruz. Varsa elinde olduğu kadarıyla eklersen çok makbule geçer. Olanların yanında olmayanlar yetim gibi kaldılar.
    Hocam yoğunluktan dolayı hiç yapamıyorum inanın. Fakat isterseniz bir tane kaynak video atayım özel olarak deneyerek kendi klasörlerinizi yapın. Çünkü eğer ben yaparım dersem çok zaman geçer, gerçekten pek vaktim olmuyor bu sıralar. Birkaç inceliği de var onları da anlatayım bir deneyin isterseniz..

• quote:

Hocam yoğunluktan dolayı hiç yapamıyorum inanın. Fakat isterseniz bir tane kaynak video atayım özel olarak deneyerek kendi klasörlerinizi yapın. Çünkü eğer ben yaparım dersem çok zaman geçer, gerçekten pek vaktim olmuyor bu sıralar. Birkaç inceliği de var onları da anlatayım bir deneyin isterseniz..
    İnanın öylesi çok daha makbule geçer. Ne demiş Kolombiyalı bir bilge; "Bana balık verme balık tutmayı öğret". Videoyu sabırsızlıkla beklemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zUbE -- 1 Kasım 2013; 15:57:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

İnanın öylesi çok daha makbule geçer. Ne demiş Kolombiyalı bir bilge; "Bana balık verme balık tutmayı öğret". Videoyu sabırsızlıkla beklemekteyim.
    PM kontrol.
  • quote:

PM kontrol.
    Elinize sağlık müthiş olmuş hocam.Devamını bekliyoruz
  • Linkleri yenileme imkanınız var mı @Ed Wood
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Linkleri yenileme imkanınız var mı @Ed Wood
    Hocam maalesef yok. Olsa bile karışık kuruşuk olur herhangi bir düzen getiremem rarlara.
  • quote:

Hocam maalesef yok. Olsa bile karışık kuruşuk olur herhangi bir düzen getiremem rarlara.
    Leyla ile Mecnun var mı içinde? Zamanında arayıp da bulamamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Leyla ile Mecnun var mı içinde? Zamanında arayıp da bulamamıştım

Alıntıları Göster
    Linkler yenilendi + ico sayıları 500 kadar çoğaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 3 Şubat 2014; 13:28:51 >
  • quote:

Linkler yenilendi + ico sayıları 500 kadar çoğaldı.
    Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Hocam çok teşekkürler eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.