Şimdi Ara

Tv plus grubu kuruyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv plus grubu kuruyorum, yıllık olacak. İsteyen parasını aydan aya ödesin, isteyen peşin ödesin, size bırakıyorum. Tv plus aboneliğini evvelki gün bonus flaş üzerinden bir aylık bedavaya aldım. Bitince yıllığa geçeceğim. Düşünenler olursa dahil ederim, bir ay bitince de yıllığa geçiş yaparım. Parası neyse ve kaç kişiysek bölüşürüz. Grup arayanlar iletişime geçebilir.

Not: Grup doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varkenyokken -- 14 Ekim 2023; 17:58:51 >

• kaç lira

• Yıllık 600 lira diyor uygulamada. Ben bir yerlerde aylık 39.99 gördüm ama onu bulamadım. En kötü ihtimalle 5 kişi olursak aylık 50 lira olacak, o da kişi başı 10 lira demek oluyor.
  • Ben katılabilirim gruba
  • bonus flaş 1 ay ücretsiz veriyor.

• Gruba bende katılabilirim detayları yazarsanız sevinirim.

• varkenyokken V kullanıcısına yanıt
    Merhaba grupta eksik varsa katılabilirim
  • Bu kampanyaya katıldım altta bir kod çıktı ancak kayıt etmedim kodu. Şimdi koda tekrar ulaşamıyorum nasil ulaşabilirim

• varkenyokken V kullanıcısına yanıt

Hocam özel mesaj atamadım bana dönus yapmıssınız özelden wp atarsanız konusalım ben de gireyim gruba

• Yer varsa bende katılayım

• Ücret ne kadar arkadaşlar yıllık ?
  • Ortak arayan varsa benimle iletişime geçerse sevinirim.  

• uExclamation U kullanıcısına yanıt

Hocam bende varım eğer 5 kişi aynı anda sorunsuz kullanıyorsa ortak bulup alalım

• resE kullanıcısına yanıt

Merhaba. Grubumda bir kişilik yer var. İstersen dahil edebilirim hocam. Bugün başladı üyelik. Bir yıl devam edecek. Aylık 10 lira.

Edit: yer kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varkenyokken -- 21 Ekim 2023; 0:5:13 >
  • Grupta yer varsa katılabilirim
  • Kanal değiştirmesi eziyet değil mi? Yoksa ben mi çözemedim olayı
  • Grupta boşluğu olan varsa iletişime geçerse sevinirim
  • Grupta yer varsa katılım yapabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.