Şimdi Ara

TV+ Kablosuz kurulum hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TV+ kablosuz kurulum yapmak istiyorum.Evde kullandığım digiturk kutusunu internete Powerline adaptör ile bağladım ve hiçbir sorun yaşamadım.Diğer Tv için TV+ aboneliği düşünüyorum.Müşteri temsilcileri ve teknik destek bunun sadece kendilerinden 477 TL karşılığı alınacak adaptör ile olabileceğini söylüyorlar.
    Bu arkadaşlar beni mi kandırma derdindeler yoksa gerçekten bağlantı için onların dediği yolu mu izlemeliyim?

• Superonlineda satılan ürün Airties 4820 modeli. Ben de aynı dert ile uğraştım.
    superonline bunu 477 liraya satıyor veya 24 ay taahhütle 20 liradan veriyor.
    Ben aynı ürünü dışarıdan alarak kurulumu yaptırdım. Mediamarkttan 300 liraya geldi. Şu anda sorun yok.
    Digiturk kutusuyla bunun arasında çok fark var. turkcell tv+ iptv platformu olduğundan hızlı veri transferi olması gerekli. Yani sizin söylediğiniz ürünle olur mu tam olarak bilmiyorum ama benim söylediğim ürünle sorunsuz bir şekilde izliyorum.
    Gerçi gelen eleman kablosuz verimli olmuyor dedi ama ben 1-2 haftadır izliyorum sıkıntı yok şimdilik.

Söylediğim ürün bu.
    Airties 4820 Mediamarkt

Superonline linki

• Evde kullandığımı deneme amaçlı takmayı düşünüyorum bilgi veririm buradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Gelen ekip TV+ı bağlamaya geliyor bilginiz olsun. aktivasyon olayları falan varmış. Yani kablo veya bu şekilde bağlantı kurmanız gerekiyor sanırım.
    Bayiyle yaptığım görüşmede bu sonucu çıkarmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytn

Gelen ekip TV+ı bağlamaya geliyor bilginiz olsun. aktivasyon olayları falan varmış. Yani kablo veya bu şekilde bağlantı kurmanız gerekiyor sanırım.
    Bayiyle yaptığım görüşmede bu sonucu çıkarmıştım.

Eski powerline adaptörü kesintisiz ve piksellenme olmaksızın TV+ olmaksızın çalıştı.Almak isteyenler olursa kullandığım powerline 200Mpps gücündeydi.Gelen servis çalıştırmaz dedi ama sorunsuz çalıştı.Boşa 400 TL'ye yakın para vermeyin.
  • Kullandığınız adaptörün markası ve modelini paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmozcan

Kullandığınız adaptörün markası ve modelini paylaşır mısınız?

Aztech HL110E 200Mbps modeli.

• Merhaba,

"Dark wrn320" ile sorunsuz kullanıyorum, Turkcell TV+ ve Digiturk portalda. Bu modeli bulmakta zorlanabilirsiniz, bu sorunsuzken yeni nesil versiyonları da sıkıntı çıkarmayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpress den router gibi bir cihaz aldım.

Fişe takıyorsun ethernet girişi ile pc ye bağlayıp oradan wifi yi tanıtıyorsun.

Sonra ethernet girişini TV+ kutusuna takınca kablosuz interneti ethernet üstünden kutuya verdi.

Arada ip sıkıntısı çıkartıyor.

Birde cin malı ürün olduğundan eğer pc üstünden yüksek hızlı wifi downloadı yaparsam tv+ kutusunda görütü akışında problem oluyor.

Ama genede memnunum dolar düşükken 20 Tl ye almıştım çin den.

----------

Ürünü eski order lardan buldum.

Ben aldığımda 10 dolardı ve dolar 2,1 gibi birşeydi.

https://tr.aliexpress.com/item/New-arrival-lowest-price-COMFAST-AP-repeater-router-three-in-one-CF-WR150N-150Mbps-802-11N/1922993139.html?spm=2114.13010608.0.0.lKnXUe

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.