Şimdi Ara

tv izlemek için projeksiyon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam philips pfs 8109 model bir tv sahibiyim 2-3 defa anakart arızası verdi artık yıldım.tv olarak kullanmak için bir projeksiyon bakıyorum.

gündüz işte olduğumuz için tv kullanılmıyor.camlarda da panjur var o yüzden loş bir ortama sahibim.

ancak projeksiyonlar hakkında bilgim zayıf.mijia 500 ansilümene baktım odaklama sorununundan yakınan var oda belki tam karşıdan yansıtmaya elvermeyeceği için bu modelden verim alamayacağımı düşündüm.

bütçem 4-5bin bandında.dahili uydu alıcılı bir projeksiyon yok sanırım bir recievier mı bağlamam gerekir?

önerilerinizi bekliyorum f/p olarak uygun bir kaç cihaz sunabilirseniz sevinirim

• Eski led olmayan modellere bakın. Okullarda kullanılan modeller özellikle dayanıklıdır ve ucuzdur. Hdmi girişi olmasına dikkat edin. Çin malı yalan yanlış şu kadar lümen yazanlardan kesinlikle uzak durun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • led olmayan modeller sanırım lamba ömrü 3bin saate kadar düşüyor ve lambalar da projeksiyon fiyatının yarısı gibi.kolay bulunabilirliği hakkında da bilgim yok.

model olarak birkaç seçenek sunabilir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.