Şimdi Ara

TV'den Projeksiyon Cihazına Geçiş Maceram (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
6.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BigBoss16

Üstad verdiğin ve vereceğin bilgiler için teşekkür ederim. Yorumunun karar vermemde büyük etkisi olacak. En uygun fiyatlı tw650 i 4000TL, hd29h yi 6200 TL ye buldum internette. Oyun oynama gibi bir alışkanlığım yok, genel olarak film dizi izleme maksatlı alacağım. Siz her iki cihazıda bilen biri olarak hangisini tercih edersiniz. Acaba aradaki 2200 TL farka değer mi? Hayırlı Ramazan’lar.
    Optoma HD29H renk işlemcisi, HDMI 2.0 girişi, hızlı tepki süresi, kontrast oranı açısından daha iyi bir cihazdır. Forumda da kullanan arkadaşlar var sanırım. Eğer bütçeniz yeterli ise Optoma HD29H öneririm.
    Almadan önce mutlaka firmaları arayıp indirim talep edin. Hi Fi ve ev sinema sistemlerinde az da olsa indirim yapmayan firma görmedim.
  • Bende şu projektörü maç konusunda denemek istiyorum ama bir turlu bulamadım.
    Epson EH-LS10000 izlediğim videolarda araştırmlarda böyle bir görüntü daha önce görmedim
    futbol izlerken deiğiniz olaya bende takıldığımdan buna reket kaymasına denk gelmedım tabi iyice araştırmadan karar vermemek lazımhttps://www.youtube.com/watch?v=nuvq5scd-JE
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazybad

Bende şu projektörü maç konusunda denemek istiyorum ama bir turlu bulamadım.
    Epson EH-LS10000 izlediğim videolarda araştırmlarda böyle bir görüntü daha önce görmedim
    futbol izlerken deiğiniz olaya bende takıldığımdan buna reket kaymasına denk gelmedım tabi iyice araştırmadan karar vermemek lazımhttps://www.youtube.com/watch?v=nuvq5scd-JE
    fiyatı baya tuzlu birde eski bir model nasıl bir performans verir bilmiyorum.

yakın zamanda salon için cihaz bakıyordum, kısa atım ve alt perde kombinasyonu birşeyler düşünüyordum, bu yılın başlarında Epson LS500 ürünü piyasaya çıktı, Amerika ve Avrupa kullanıcı yorumlarını okudum. Renkler ve sinema deneyimi çok iyi , keskinlik idare eder kontrast zayıf, motion yetersiz. Cihazın en kötü özelliği kısa atım diye tanıtılıp perdeye baya bir mesefade durması. Projeksiyon işini rafa kaldıran hamlemi 65A8 Oled alarak tamamladım.

Ama aklımda hala Sony VPL-HW65 modelinin performansı kaldı. Pandemi sürecinden dolayı getirtemedim yurtdışından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.