Şimdi Ara

TV değiştir beni diyor! Hangi akıllı TV?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar televizyon artık iyice miladını doldurdu. Çok kısa sürede yeni televizyonu almam gerekiyor ve seçenekleri ikiye indirdim. Bunlardan biri fiyat uygunluğu ve uygulama fazlalığıyla öne çıkan Samsung ES6140, diğeri de LG LM615S. İkisi arasında kaldım. Ancak okuduğum bazı forumlar ve internet sitelerinde LG’nin bütün serilerinde tv kapalıyken 1mm çerçeve fakat tv açıldığında 11 mm’lik ölü piksel olduğu yazıyordu. Kafamı karıştırdı. Buradan sonra sizin fikirlerinizi de almak istiyorum. Siz ne dersiniz?

• Komşumuz yeni Samsung aldı ve çok memnun. Samsungu tavsiye edebilirim.
  • Lglm640s süper öneririm.Vatan Bilgisayardan haftasonu aldım.Sormak istediğin soru olursa yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6140 tavsiyemdir . 2 gözlük hediyesinin yanı sıra teknosalar tv nin yanında hd uydu alıcısı da hediye etmekte .
  • Bu sefer tüm teknik özellikleri bir kenara bırakarak bir tavsiye vermek istiyorum. Samsung. Smart TV arayüzü ve program çeşitliliği olarak bence en iyi işi Samsung yapıyor. Online film izleyebileceğiniz aplikasyonlarıyla (bazılarında Türkçe altyazı ve hatta dublaj desteği var) bile sizi uzun bir süre ekran karşısına kilitleyebilir.
  • Aktif gözlükler ile 3D deneyimi yaşayanlar var mı?
  • Kesinlikle LG42LM640S serisi diyorum.

Bir tvde arayabileceğin bütün özellikler mevcut. Samsung 6140 uydu alıcısı hediye ediyor doğrudur ama 640s modelinde dahili olarak mevcut. Samsung 6140 200 hz iken Lg640 400hz. Samsung 2 aktif gözlük müşterisine sunuyorken, Lg 4 pasif gözlük müşterisine sunuyor. Aktif gözlük ekstra almak istersen daha tuzlu oluyor. Tvleri yerinde incele zaten 42LM640S modeli daha cazip gelecektir.
  • aralık gelsede kampanyaları görsekte bende külüstürü atacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusabem

Kesinlikle LG42LM640S serisi diyorum.

Bir tvde arayabileceğin bütün özellikler mevcut. Samsung 6140 uydu alıcısı hediye ediyor doğrudur ama 640s modelinde dahili olarak mevcut. Samsung 6140 200 hz iken Lg640 400hz. Samsung 2 aktif gözlük müşterisine sunuyorken, Lg 4 pasif gözlük müşterisine sunuyor. Aktif gözlük ekstra almak istersen daha tuzlu oluyor. Tvleri yerinde incele zaten 42LM640S modeli daha cazip gelecektir.

LGnin uygulamaları nasıl peki?
  • LGnin uygulamalarını bilmiyorum ama samsungun uygulamaları gayet iyi. Ben 6140ı teknosa haricinde biryerde göremedim. Bi teknosaya gidip incelersen doğru kararı verirsin gibime geliyor.
  • bende önümüzdeki ay 3D led tv alıcam,samsung ve lg arasında kaldım,araştırdım samsung 1 adım daha önde,%90 bende samsung alıcam
  • Arkadaşlar bayram süresince bolca boş vaktim olduğundan birçok tekno mağazayı gezme şansım oldu. Arkadaşın dediği gibi 6140 sadece teknosalarda satılıyor. Ben bütcem dahilinde yaptığım araştırmalarda 6140ı bir adım önde gördüm. Özellikle aktif gözlükleri, applikasyon fazlalığı ve diğer özellikleri benim için samsungu bir adım öne taşıyor. Eğer imkanınız varsa gidin ve bütün televizyonları inceleyin. 6140ı gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız arkadaşlar.
  • Samsung Smart Hub özelliğiyle rakiplerine bir adım fark atıyor gibi sankki. Diğer televizyonlarda smart hub var mı ki?
  • Smart Hub özelliği benim bildiğim kadarıyla sadece Samsung televizyonlarda var. Onun dışında diğer televizyonlarda yok diye biliyorum. Sadece smart hub değil, içerik olarak da Samsung televizyonlar bir çok artı özellik barındırıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.