Şimdi Ara

Tuzladayım. Avcılardaki anneme çift kişilik yatak en uygun nasıl yollayabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Tuzlada yaşıyorum. Çift kişilik kullanmadığım bir yatak ve yatak başlığı var. Arabama sığmadı. Annem bana getir dedi. Araç bulamadım. Nakliyeci tutsam normal nakliye parası istiyorlar. En uygun şekilde nasıl gönderebilirim fikriniz var mı? Aylardır yatak evimde yer kaplıyor. Çıkaramadım. Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ambarcı nakliyeciler oluyor. Transit tarzı araçlarla. Bir görüş araştır derim.

• Hocam Armut sitesinden nakliye için ilan oluşturursanız size ulaşiyorlar geçen gün çift kişilik yatağı 700 e taşırım demişlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani öyle yüküm yokki işte nakliyeci ayarlayacak kadar. O yüzden ucuz bir yöntem bakıyorum. Ne biliyim avcılardan birisi tuzlaya geliyordur. Dönerken versem diye düşünüyorum. Yani yatağı ikiye katladım. Kılpayı ile sığmadı benim arabaya. 😔
    Yani bir doblo transit kiralasam ben götürsem fiyatlarını bilmiyorum ama ne kadardırki günlük kirası?
    Veya saatlik araç kiralayan şirketler çıktı ya. Yarım gün kiralasam ben taşısam daha uyguna gelmez mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daha uyguna gelir

• arabanın üstüne bağla gece vakti götür

• Tuzladayım. Avcılardaki anneme çift kişilik yatak en uygun nasıl yollayabilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.