Şimdi Ara

TüvTürk Rezaleti (Kafasına Göre İş Yapıyorlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Aracımın muayenesinin bitmesi sebebiyle 01.08.2021 Pazar günü, 05.08.2021 Perşembe günü için muayene randevusu aldım. Buraya kadar herşey normal. Fakat ben Haraççı 2 istasyonundan aldım randevuyu. Az önce ise bir mesajla randevumun saat 11, Esenyurt istasyonu olarak güncellendiğine dair mesaj geldi. Hem kafalarına göre aldığım saati ve randevu yerimi değiştirdiler hem de 15 dakika da Eyüpsultan'dan Esenyurt'a gitmemi bekliyorlar. Bu durumu nereye şikayet edebilirim.

TüvTürk Rezaleti (Kafasına Göre İş Yapıyorlar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şunların 1 işi de düzgün olsun, dişimi kıracam. Paranın üstünde Atatürk olmasa yemin olsun kapılarının önünde bunlara vereceğim parayı yakarım, daha az üzülürüm.

• Gelmiyorum lan yaz,8899 a gönder

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zorunlu bir hizmeti ya kamu ya da alternatif birkaç şirket vermeli. Tek bir özel şirketin insafına kaldığınız için anca foruma şikayet edip içinizi dökersiniz.

• CİMER'e yazın. Ciddiyim.

• Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. Şikayetle zaman geçirme hiç, holding var karşında. Olan yine sana olur, avukat tutarsan paran gider, vakit kaybedersin ama onlar hiç bir şey kaybetmez.

• Tekrar randevu alın, hiç yormayın kendinizi, şubede aksilik olmuştur korona çıkmıştır vs.

• ne yaptınız peki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.