Şimdi Ara

Tüvtürk KM Yanlışlığı (DÜZELTİLDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 19 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sentez* (8 mesaj) erka1907 (2 mesaj) EnderGelişenOsasunaAtağı (2 mesaj) senneanlarsindumbelek (2 mesaj) escape__06 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Tüvtürk KM Yanlışlığı (DÜZELTİLDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1052 Mesaj

Ben de ayni dediginiz şekilde yaptim, talep kabul edildi dendi.Sonra sorgulama yaptigimda düzeltildiğini gordum.
    |
    |
    EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 18/03/2020 11:57 Talebe ilişkin çalışmalarımız devam etmektedir. Sorun giderildiğinde bilgilendirme yapılacaktır.

yazıyor hala
    |
    |
    senneanlarsindumbelek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    Aynısı başımıza geldi malesef. 37.000 de caddy miz vardı muayeneden sonra 370.000 yazılmıştı. Ve biz fark etmemiştik. Sonra ki sene muayeneye gittik araç 48.000 civarındaydı ve araç km düşürmeden dolayı ağır kusurlu sayıldı. Sonra itiraz vs düzelttiler geçmiş kmlere bakıp.
  • Yarbay
    8824 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Km düşürmede hafif kusur olarak geçer yazılmış genelde hocam siz hangi yılda girmiştiniz ve şuan sorgulama yapılınca çıkıyor mu 370 bin olarak?
    |
    |
    rzcyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Fiyat kırmaya çalışan ölücü yamyamlar bayiden aldığın sıfır arabaya bile dünya laf bulurlar. Kendissi satıcı olsa hurda arabaya bayi fiyatı ister. Hiç sıkma canını abim. Bu insan oğlu böyle namussuzluk yapmayı marifet sanar...
    |
    |
    erka1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktykoca83

Fiyat kırmaya çalışan ölücü yamyamlar bayiden aldığın sıfır arabaya bile dünya laf bulurlar. Kendissi satıcı olsa hurda arabaya bayi fiyatı ister. Hiç sıkma canını abim. Bu insan oğlu böyle namussuzluk yapmayı marifet sanar...
    haklısın, adama diyorum ki bak 2008 yılında egea yoktu, yani sistemsel hata olduğu ortada.
    ama kesinlikle laftan anlamadı birkaç tanesi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj

2009 ya da 2010 da idi. bilmiyorum şuan hiç bakmadım zaten arabayı sattık sonra pert oldu araba
    |
    |
    Sentez* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2475 Mesaj
    gecen hafta muayeneye gittim adamlar muayene sonucu 2 yeri sarı ile çiziyor biri tarih diğeri km ve adam km doğrumu diye soruyor
  • Yarbay
    8824 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

3 yıl önceki arkadaşın işgüzarlığı işte hocam.
    |
    |
    m_kucukaksoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8824 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar e devletten aracın muayene kağıdını buldum. 2. muayenede km düşürmeye dair bir kusur girilmemiş.

Kısa huzmeli far: ayarı hatalı Hafif Kusur 5.3.21
    Camlar: sonradan film yapıstırılmıs Hafif Kusur 4.1.31
    Uzun huzmeli far: ayarı hatalı Hafif Kusur 5.4.15
    |
    |
  • Yarbay
    8824 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞLAR HATA TÜVTÜRK İSTASYONUNA BAŞVURU SONUCU YAPILAN ARAŞTIRMA NETİCESİNDE ALINAN KAĞIT, BU KAĞITLA ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI KARAYOLLARI DÜZENLEME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE GÖNDERİLEN DİLEKÇEYLE BİRLİKTE HATA İBRAZINI İÇEREN TÜVTÜRK KAĞIDI NETİCESİNDE DÜZELTİLMİŞ OLUP ŞUAN SİSTEM SORGULAMASINDAKİ YANLIŞ KM DOĞRUSU GİRİLEREK DÜZELTİLMİŞ VE PROBLEM ÇÖZÜLMÜŞTÜR. BENZER SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLAR BURADAN VEYA ÖZEL MESAJ İLE DANIŞABİLİRLER.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.