Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
182
Favori
667.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topic çok iyi olmuşAnlaşılan baya zahmetli bir iş olmuş fakat umarım buna değecektir. Emeğine sağlık diyorum.
  • Bu konu hala sabit değil mi??? Yukarı yukarı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: n1ghtfall

Bu konu hala sabit değil mi??? Yukarı yukarı...

Ne yazık ki değil ama yapılmasını umuyorum
  • Imdb yerine beyazperde olsa daha iyi olurdu.Ama yinede çok güzel olmuş başta darkblakizen ve diğer arkadaşların klavyenize sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

Imdb yerine beyazperde olsa daha iyi olurdu.Ama yinede çok güzel olmuş başta darkblakizen ve diğer arkadaşların klavyenize sağlık

Bu listede olan çoğu film Beyazperdede yok gönül isterdi ki sinema konusunda geniş kapsamlı bir Türk sitesi olsaydı oranın linkini koysaydık ama nerdeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

Imdb yerine beyazperde olsa daha iyi olurdu.Ama yinede çok güzel olmuş başta darkblakizen ve diğer arkadaşların klavyenize sağlık

imdb dünyanın dikkate aldığı bir site beyazperde ise çakmanın önde gideni kaç tane film arattıysam hiçbirini bulamadım sadece sinemaların matinelerini öğrenmek için giriyorum artık
  • Arkadaşlar şu anda elime Ölmeden Önce Seyredilmesi Gereken 1000 Filmin listesi geçti yakında büyük eklemelerle karşınızdayım sıkı durun
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkblaziken

Arkadaşlar şu anda elime Ölmeden Önce Seyredilmesi Gereken 1000 Filmin listesi geçti yakında büyük eklemelerle karşınızdayım sıkı durun

bende linkini ekleyeyim bari

http://rapidshare.com/files/31812925/1001_Movies_You_Must_See_Before_You_Die.doc
  • Şöyle Hapiste Geçen Dram Türü Gibi Film Varmı Bildiğiniz ?

örnek : İlk Kan
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:: Death ::.

Şöyle Hapiste Geçen Dram Türü Gibi Film Varmı Bildiğiniz ?

Great Escape,Papillon,Shawshank Redemption,Counterfeiters ilk aklıma gelenler
  • Yenilmez 1-2 özellikle 2 Aksiyon/Dövüş türünün izlediğim en iyisi. Diğer filmlerdeki gibi iyi adam dayak yiyip yiyip son saniyede bir yumrukta dövmüyor kötü adamı.
  • Tek kelimeyle mükemmel bir konu açmışsın
    Kesinlikle sabitlenmesi gerekiyor
  • Eline sağlık.Çok güzel olmuş.İnşallah konu sabitlenir.Gözden kaçmaz.Hep üstte olur böylelikle.
  • Yorumlar için teşekkürler yakında büyük eklemelerle karşınızda olucam araştırıyorum.İz üstündeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addar -- 23 Nisan 2008; 18:03:00 >
  • yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği türkçemi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkblaziken

quote:

Orjinalden alıntı: .:: Death ::.

Şöyle Hapiste Geçen Dram Türü Gibi Film Varmı Bildiğiniz ?

Great Escape,Papillon,Shawshank Redemption,Counterfeiters ilk aklıma gelenler

Önerin İçin Sağol İzlemeye Çalışacağım
  • hem bunları nerden inndireceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: LOTr C i H @ T

hem bunları nerden inndireceğiz

Bunun için kurulmuş bir sürü forum var ararsan bulursun ama altyazı bulman özellikle eski filmler için zor olabilir.
  • bende oradan indirebiliriz zannetmiştim saol
  • yüzüklerin efendisini en başa aldıın içins aol hehe hatta onun en büyük en görkemli film olduunu açıklaman gerekirdi bence...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.