Şimdi Ara

Turtle Beach Z-Seven ve XP Seven

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.turtlebeach.com/product-detail/xbox-headsets/ear-force-xp-seven/340

beyler linkteki kulakligi turkiyeden temin edebilecegim bir yer var mi ? ya da yurtdisindan nasil temin edebiliriz bu kulakligi, amazon sanirim bu kulakligi turkiyeye gondermiyor..

gunlerdir kulaklik arastiriyorum, alabilirsem bunu alacagim,

alamazsam da ,

dusunduklerim

logitech g35 (fiyat ucuz, yorumlari iyi,ses kalitesi basarili agir oldugundan bahsediliyor)
    logitech g930 (ustekinin kablosuzu denilmis ama nerdeyse ustekinin 2 kati fiyatinda, deger mi ?)
    creative tactic3d rage kablosuz ( cok iyi yorumlarda var cok kotu de var )
    creative tactic3d omega kablosuz ( acikcasi bunu kullanan pek kisi yok, yorum da cok yok )

bunlar arasinda kalmis durumdayim,

onemli olan ses kalitesidir benim icin, oncelikli olarak oyun oynanacak, surround olmasi onemli.. oyun icindeki her turlu sesi yerini hissetmek ve duymak istiyorum..

fiyat kisitlamam yok, 750 Tl ye kadar verebilirim, ancak o parayi da vereceksem eger, turtle beach ayarinda ve kalitesinde olmali en az..

baska onerileriniz de varsa eger, her turlu yoruma oneriye, tavsiyeye acigimdir, yardimlar icin simdiden tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bellerephone -- 4 Aralık 2013; 23:42:05 >

• forumu pek bir takip eden yok galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellerephone

http://www.turtlebeach.com/product-detail/xbox-headsets/ear-force-xp-seven/340

beyler linkteki kulakligi turkiyeden temin edebilecegim bir yer var mi ? ya da yurtdisindan nasil temin edebiliriz bu kulakligi, amazon sanirim bu kulakligi turkiyeye gondermiyor..

gunlerdir kulaklik arastiriyorum, alabilirsem bunu alacagim,

alamazsam da ,

dusunduklerim

logitech g35 (fiyat ucuz, yorumlari iyi,ses kalitesi basarili agir oldugundan bahsediliyor)
    logitech g930 (ustekinin kablosuzu denilmis ama nerdeyse ustekinin 2 kati fiyatinda, deger mi ?)
    creative tactic3d rage kablosuz ( cok iyi yorumlarda var cok kotu de var )
    creative tactic3d omega kablosuz ( acikcasi bunu kullanan pek kisi yok, yorum da cok yok )

bunlar arasinda kalmis durumdayim,

onemli olan ses kalitesidir benim icin, oncelikli olarak oyun oynanacak, surround olmasi onemli.. oyun icindeki her turlu sesi yerini hissetmek ve duymak istiyorum..

fiyat kisitlamam yok, 750 Tl ye kadar verebilirim, ancak o parayi da vereceksem eger, turtle beach ayarinda ve kalitesinde olmali en az..

baska onerileriniz de varsa eger, her turlu yoruma oneriye, tavsiyeye acigimdir, yardimlar icin simdiden tesekkurler..

Surround istiyorsan g35 al veya g930

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turtle lar cok hos evet. Ben ebayden bir tane xbox icin alicaktim gecen gun.

Turtle'i turkiyede bulamazsin. Amazon.co.uk a bak. Birde ebay e bak. Ama free shipping bulma ihtimalin yok. Kargo ucreti ben 5 dolarda gordum 60 dolarda.

Eger orda urun gonderilmiyor diyorsa yine yilma saticiya mesaj at. Turkiyeye yollayabilirmisin diye yolluyorlar genelde tabi kargo fiyati biraz yuksek oluyor.

Ayrica 100 dolardan yuksek seyler gumrukte vergiye tutulur dikkat et. Bu olayi asmak icin biri saticiyla konusmus 500 dolarlik seyi faturaya 99 dolar diye yazdirtmisti. Bu sekilde gecirilebilir belki ama bu garanti bir yol degil.

Benim sana onerim bu kadar fanteziye girmeden iyi bir logitech kulaklik alman. Turtle seviyesine ulasmasada cok iyi kulakliklar sonucta turkiyede bir numara.

• Su an kafamda Turtle Beach X ray takılı ondan once Turtle Beach X12 vardı.Ben oldukca memnunum ancak bilgisayarda daha güzel alternatifler varken bu kadar para bayılmam turtle beache.Ben yerinde olsam logitech veya razer alırdım pc için.Konsol için en iyisi turtle ama pcde daha iyileri var daha ucuza.
    Düşünür müsün bilmem pc için çok tavsiye de etmem aynı fiyata dah aiyileri varken ama ben incelemesini yapmıştım Xrayin buyur:http://www.youtube.com/watch?v=HPVLo-G0v4M
    Yaklaşık 290 TLye almıştım amazondan.Verdiğin modeli kullanan tanıdık var memnunlar ama dediğim gibi onlar da benim gibi xboxda kullanıyorlar pc performansı değişiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Su an kafamda Turtle Beach X ray takılı ondan once Turtle Beach X12 vardı.Ben oldukca memnunum ancak bilgisayarda daha güzel alternatifler varken bu kadar para bayılmam turtle beache.Ben yerinde olsam logitech veya razer alırdım pc için.Konsol için en iyisi turtle ama pcde daha iyileri var daha ucuza.
    Düşünür müsün bilmem pc için çok tavsiye de etmem aynı fiyata dah aiyileri varken ama ben incelemesini yapmıştım Xrayin buyur:http://www.youtube.com/watch?v=HPVLo-G0v4M
    Yaklaşık 290 TLye almıştım amazondan.Verdiğin modeli kullanan tanıdık var memnunlar ama dediğim gibi onlar da benim gibi xboxda kullanıyorlar pc performansı değişiyor.

incelemenizi izledim hocam, basarili..tebrikler..

turtle konsol ve ps icin demissiniz, cogu kisiden ben de duydum bunu. peki sadece ve sadece pc icin, ne onerirsiniz? butce genis dedigim gibi, surround hissiyati onemli, ses seviyesi yuksekligi, bozulmadan son sesi acabilmem de onemli..

bu arada yinelemek istiyorum, oyun icin kullanilacak ancak, oyun da da oncelik fps oyunlari degil, her turlu oyunu oynarim, online oynarim ama fps degil , (bf3 bf4 cod falan degil online oyunlarim), daha cok diablo3 sc2, ve onun haricinde rpg niteligindeki strateji niteligindeki her turlu oyun diyebilirim. yani cod da cs deki gibi ayak sesi nerden geliyordan ziyade, daha cok , oyun icindeki oyun seslerini duymak istiyorum.. bunun icin de kaliteli bir surround kulakliga ihtiyacim var, butce yukarda dedigim gibi, onemli degil, ancak 750Tl civarinda bir para da verilecekse, degmesi lazim..

tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: bellerephone

quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Su an kafamda Turtle Beach X ray takılı ondan once Turtle Beach X12 vardı.Ben oldukca memnunum ancak bilgisayarda daha güzel alternatifler varken bu kadar para bayılmam turtle beache.Ben yerinde olsam logitech veya razer alırdım pc için.Konsol için en iyisi turtle ama pcde daha iyileri var daha ucuza.

incelemenizi izledim hocam, basarili..tebrikler..

turtle konsol ve ps icin demissiniz, cogu kisiden ben de duydum bunu. peki sadece ve sadece pc icin, ne onerirsiniz? butce genis dedigim gibi, surround hissiyati onemli, ses seviyesi yuksekligi, bozulmadan son sesi acabilmem de onemli..

bu arada yinelemek istiyorum, oyun icin kullanilacak ancak, oyun da da oncelik fps oyunlari degil, her turlu oyunu oynarim, online oynarim ama fps degil , (bf3 bf4 cod falan degil online oyunlarim), daha cok diablo3 sc2, ve onun haricinde rpg niteligindeki strateji niteligindeki her turlu oyun diyebilirim. yani cod da cs deki gibi ayak sesi nerden geliyordan ziyade, daha cok , oyun icindeki oyun seslerini duymak istiyorum.. bunun icin de kaliteli bir surround kulakliga ihtiyacim var, butce yukarda dedigim gibi, onemli degil, ancak 750Tl civarinda bir para da verilecekse, degmesi lazim..

tesekkurler simdiden

Hocam ben pcde de x ray kullaniyorum oyun sirasinda beni idare ediyor.Cunku cok hardcore takilmiyorum pcde bf3,mw3,lol oynuyorum cogu zaman.Ancak cevremdeki izlenimlerden ve bilgimden ben Razer serisinden butcenize uygun bir urun secmenizi tavsiye ederim.Urunun surround ayarlama tabagi olmasi da onemli.Ister razerin ust modellerinden birini secin ister istediginiz bir stereo modeli alip Turtle beach dss 2 ile kullanin.Ben bir aralar 2 . secenegi yapmistim cok memnundum.Dedigim gibi pcde razer veya logitech.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konsol için Turtle Beach Phantom, pc için hiç yazmamışsınız ama Astro A50 tevsiye ederim, her ikiside var bende.
  • Turtle dan alacağın performansı o kulaklıklardan alamazsın. Fiyat kısıtlaman yoksa astronun co.uk sitesinden astro alabilirsin. 750 tl yi geçebilir bu rada güncel kura bakarsak. Turtle Z serisi pc için XP serisi konsol için bu arada. genelde z serisi bazı yerlerde daha ucuz oluyor. Şuanda Turtle'ın Gamebattles maçları için ürettiği özel seridir Seven serisi. Amiral gemisi yani. Lakin turtle ın sürekli model yenilediğini düşünürsek ne kadar amiral konumunda kalacağı şüpheli.
  • Hocam omega icin sanalmarketimde bir hayli indirim var. Kablosuz ve ps3 xbox pc ve mac uyumu olmasi avantaj. Dusunulebilir bence.

• İmzamdaki kulaklıgı yenı aldım ve bir süre kullandıktan soran satıp meraktan alıcagım kulaklıktır.
    ASTRO Gaming A40 bütçem yetmedi ama sizin bütçe yeterince var alabilirseniz alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

Konsol için Turtle Beach Phantom, pc için hiç yazmamışsınız ama Astro A50 tevsiye ederim, her ikiside var bende.

astro a50 der geçerim :}
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.