Şimdi Ara

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 - SIFIR - 2 YIL GARANTİLİ Ps4-Ps5 TAM UYUMLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 - SIFIR - 2 YIL GARANTİLİ Ps4-Ps5 TAM UYUMLU

*ÜRÜN SIFIR HİÇ BİR ŞEKİLDE AÇILMAMIŞTIR! (GÖRSEL ÖRNEK OLARAK KONMUŞTUR)!*

*2 YIL GARANTİSİ MEVCUTTUR!*

*PS4-PS5 İÇİN TAM UYUMLUDUR! (OPTİK KABLO GEREKMEZ)*

*DOLBY ATMOS DESTEKLİ KUSURSUZ SESLER*!

*30+ SAATE KADAR KULLANIM SÜRESİ!*

*50mm NanoClear PERFORMANS Odaklı Dinamik Sürücüler!*

*Super Hearing Teknolojisi ile Düşmanların hangi yönden geldiğinin bütün ayrıntılarını DUY!*

*ROCCAT imzalı Konfor Odaklı TASARIM!*

*2.4Ghz Wifi Bağlantısı ve Bluetooth Bağlantılarını aynı anda sunuyor!*

*DÜKKANIMA GELİP ELDEN KONTROL EDİP TESLİM ALABİLİRSİNİZ*!

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 - SIFIR - 2 YIL GARANTİLİ Ps4-Ps5 TAM UYUMLU

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 7 Nisan 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu kadar tepki vermenizi gerektirecek bir durum yok ortada. Çok abarttınız. Komik duruma düşen de sizsiniz.

Sözün özünü söylediniz zaten, isteyen istediği yerden alır. Siz de satıcı olarak isterseniz 5000 TL yazabilirsiniz. Buna kimsenin itirazı olmaz.

Ben sizin belirlediğiniz fiyata saldırıda bulunmadım. Sadece alternatif bir fiyat verdim ve bunu vermek forum kuralları dahilinde hakkım.

• Amazonda kargo ve vergiler dahil 226.70$

• quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Amazonda kargo ve vergiler dahil 226.70$

Yani? Buraya bu mesajı atmandaki amaç? Ne boş bi milletimiz var yahu isteyen istediği yerden alır. Buraya bu ürünle ilgilenmediğin halde bu mesajı yazman komik gerçekten. Buyur amazon’dan al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burası forum, ticarethane değil.

• [2.4] 2.el forumunda satılık ilanları fiyat içermek zorundadır. Üyeler dilediği fiyatları istemekte özgürdür ancak bu fiyat mantıklı ve piyasa fiyatları çerçevesinde olmak zorundadır. Fiyatı anormal ürünler için arkadaşların ilanına yapılabilecek tek şey kibarca tekliftir, ürünün sıfırının linki verilip piyasa fiyatı örnek gösterilebilir. Fiyat ve icerik bilgisi olmadan başka sitelere yönlendirme yapmak yasaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 7 Nisan 2021; 15:36:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Burası forum, ticarethane değil.

• [2.4] 2.el forumunda satılık ilanları fiyat içermek zorundadır. Üyeler dilediği fiyatları istemekte özgürdür ancak bu fiyat mantıklı ve piyasa fiyatları çerçevesinde olmak zorundadır. Fiyatı anormal ürünler için arkadaşların ilanına yapılabilecek tek şey kibarca tekliftir, ürünün sıfırının linki verilip piyasa fiyatı örnek gösterilebilir. Fiyat ve icerik bilgisi olmadan başka sitelere yönlendirme yapmak yasaktır.

Burası satış bölümü farkındaysan. Fiyatın nesi var söyler misin? 2000e alıp 2000'e vermem mi gerekiyor bunu mu söylüyorsun? Ya da 2000 tl para bağlayıp 2100'e vermemi mi istiyorsun? Bu forumda bedavaya ürün de satsan bi kulp bulunur emin ol. 6900'e ps5 diskli sıfır ürün sattım buna bile laf edenler çıktı bu forumda. Bu yüzden hiç tartışmaya gerek yok. Kimseye zorla bir şey satmıyoruz dileyen alır dileyen başka yerden alır bu kimseyi de ilgilendirmez. O yüzden milletin işine karışmayı kendinize iş edinmeyi bırakın bence komik duruma düşüyorsunuz. Sen bu kulaklığı 1900-2000'e al ve bana 2100'e sat lütfen.

• Bu kadar tepki vermenizi gerektirecek bir durum yok ortada. Çok abarttınız. Komik duruma düşen de sizsiniz.

Sözün özünü söylediniz zaten, isteyen istediği yerden alır. Siz de satıcı olarak isterseniz 5000 TL yazabilirsiniz. Buna kimsenin itirazı olmaz.

Ben sizin belirlediğiniz fiyata saldırıda bulunmadım. Sadece alternatif bir fiyat verdim ve bunu vermek forum kuralları dahilinde hakkım.

• bado6100 kullanıcısına yanıt
    Bravo sana çok büyük iş yaptın. Milletin eli ayağı yok zaten kendisi araştırıp bakamıyor ürünün fiyatına. Neyse bir gün anlarsın umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.