Şimdi Ara

Turtle Beach Ear Force Stealth 500p Wireless/DTS/ 7.1 /PS4-Mac Os x-Windows/Güncellendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
19
Favori
25.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 1 in de verdiğim sipariş 6 sında elime ulaştı. Gerçekten çok hızlı geldi. import fee ve kargoyu da free yaptılar .toplamda 218 tl tuttu.şimdi kulaklığı herşeyde denedim ps4 tv telefon tablet. ses konusunda tatmin edici. özellikle last of us un aksiyon sahnelerinde müthiş.
    TV de denedim normal kanallarda bile kablosuz bütün sesi veriyor. mkv denedim dolby 5.1 destekli filmlerde ses oldukça fazla ve tok. özellikle tv ayarlarnda ses akışını dolby seçerseniz ve film de destekliyorsa kulaklık uçuyor. mesala transformers müthişti. korku filmi denedim kulaklığı çıkardım o derece !
    bir de telefonda kullandım sadece sol kulaklıktan ses geliyor. bu çözen var mı ?
    Gelelim soruna. kulaklık biraz sıkıyor gibi özellikle sol kısım. koca kafalı da değlim :)
    bu acaba ilk taktığım için mi böyle başlarda oluyor ? Bu konu çok canımı sıktı !
  • Arkadaşlar benim gibi kulaklıklardan rahatsızlık problemi yaşayan var mı. Ses çok iyi ama sağ ve sol kulaklıktan baskı Yapılıyor sanki çok rahat değil . Ben mi bişeyi atlıyorum yoksa ? Siz de durum nasıl .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_n

Arkadaşlar benim gibi kulaklıklardan rahatsızlık problemi yaşayan var mı. Ses çok iyi ama sağ ve sol kulaklıktan baskı Yapılıyor sanki çok rahat değil . Ben mi bişeyi atlıyorum yoksa ? Siz de durum nasıl .

1 haftadır devam etmesi normal değil, aşırı konforlu bir kulaklık değil ama söylediğiniz kadar şikayet eden olmamıştı hiç, ben ilk etapta hafif arkaya atıyordum üstünü sizde öyle deneyin, zamanla üstteki plastik esneyecektir gerektiği kadar. Koca kafaların sorunu bu heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_n

Arkadaşlar benim gibi kulaklıklardan rahatsızlık problemi yaşayan var mı. Ses çok iyi ama sağ ve sol kulaklıktan baskı Yapılıyor sanki çok rahat değil . Ben mi bişeyi atlıyorum yoksa ? Siz de durum nasıl .

1 haftadır devam etmesi normal değil, aşırı konforlu bir kulaklık değil ama söylediğiniz kadar şikayet eden olmamıştı hiç, ben ilk etapta hafif arkaya atıyordum üstünü sizde öyle deneyin, zamanla üstteki plastik esneyecektir gerektiği kadar. Koca kafaların sorunu bu heralde

Koca kafali da degilim ama ilk kez kulakustu kullaniyorum. Asiri derece de baski yapmiyor ama kulakligi cikarinca oh be diyorum.bu tür kulakliklar boyle mi oluyor bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum kafamda çok küçük değil ama bi sorun yaşamadım ben

• Arkadaşlar ben de şimdi sipariş verdim, 99,99 Usd , vergisiyle birlikte 139 Usd'a geldi.
    Haftasonu baktığımda 122 Usd idi, bugün 99,99 a düşmüştü. Bende hemen aldım.
    Yorumlara göre de oldukça başarılı bir Ps4 kulaklığı aldım. Umarım memnun kalırım.
     Turtle Beach Ear Force Stealth 500p Wireless/DTS/ 7.1 /PS4-Mac Os x-Windows/Güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Arkadaşlar ben de şimdi sipariş verdim, 99,99 Usd , vergisiyle birlikte 139 Usd'a geldi.
    Haftasonu baktığımda 122 Usd idi, bugün 99,99 a düşmüştü. Bende hemen aldım.
    Yorumlara göre de oldukça başarılı bir Ps4 kulaklığı aldım. Umarım memnun kalırım.
     Turtle Beach Ear Force Stealth 500p Wireless/DTS/ 7.1 /PS4-Mac Os x-Windows/Güncellendi

Kitapçığındaki ayarları yapın en önemli detay o ben 6 ay yanlış kullanmışım meğersem, çok daha iyi ses verecek hatalı ayarlamalarınıza göre . Çünkü yanlış bile yapsanız ses verecek sorunsuz sizi yanıltmasın.

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Evet ,gelir gelmez hemen yaparım.
    Bu arada inceleme ve tavsiyeleriniz için de teşekkür ederim. Sonuçta Sony'nin GoLd Wireless'ini almak üzereydim.
  • Yorumları okudum ve inceledim alet süper. Herkes iyi günlerde kullansın. Müsaadenizle kafama takılan birkaç soru var;

TV de optik ile bağlayıp, kablosuz kullanabiliyormuyuz? Ayrıca PC de kablosuz kullanabiliyormuyuz?

İndirim olayında, ürün fiyatını fatura da düşük mü gösteriyorlar yoksa bildiğimiz indirim mi yapıyorlar? Bir arkadaş kargo da sizden olsun filan demiş tamam demişler. Bu genelde oluyor mu?

Ayrıca şu an fiyatı 96 Dolar, galiba fiyat da ara ara düşme oluyorsa bekleyelim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Gonzo

Yorumları okudum ve inceledim alet süper. Herkes iyi günlerde kullansın. Müsaadenizle kafama takılan birkaç soru var;

TV de optik ile bağlayıp, kablosuz kullanabiliyormuyuz? Ayrıca PC de kablosuz kullanabiliyormuyuz?

İndirim olayında, ürün fiyatını fatura da düşük mü gösteriyorlar yoksa bildiğimiz indirim mi yapıyorlar? Bir arkadaş kargo da sizden olsun filan demiş tamam demişler. Bu genelde oluyor mu?

Ayrıca şu an fiyatı 96 Dolar, galiba fiyat da ara ara düşme oluyorsa bekleyelim mi?

hocam merhaba

bildiğimiz indirim yapıyorlar. bence bekle biraz 80 küsür dolar olduğunda adamlarla konuşup indirim iste çünkü 80-82 dolar civarında gümrük vergisi almıyorlar.

tv de çalışır hocam. kargo her zaman olmuyor aslında indirimde her zaman olmuyor. konuşmana ve karşına çıkacak kişiye çok bağlı.

• Murderthekings kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam.

• Arkadaşlar merhaba, PS4'te kullanmak için Turtle Beach'in iki modeli arasında kaldım.
    İki modelden hangisini tercih etmem konusunda, sebepleriyle birlikte öneride bulunacak arkadaşlara peşin peşin teşekkürlerimi sunarım.
    Tecrübe ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Modeller: Ear Force PX4 ve Ear Force Stealth 500P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer306 -- 27 Haziran 2015; 19:13:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer306

Arkadaşlar merhaba, PS4'te kullanmak için Turtle Beach'in iki modeli arasında kaldım.
    İki modelden hangisini tercih etmem konusunda, sebepleriyle birlikte öneride bulunacak arkadaşlara peşin peşin teşekkürlerimi sunarım.

Px4 eski model ve chat için kablo gerekiyor olmalı, 500p fazlasıyla tatmin edecektir tamamem. Kablosuz ve güçlü.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, PS4'te kullanmak için Turtle Beach'in iki modeli arasında kaldım.

Px4 eski model ve chat için kablo gerekiyor olmalı, 500p fazlasıyla tatmin edecektir tamamem. Kablosuz ve güçlü.

Üstad amazon.com'da şu ürün 90.39 usd görünüyor.
    Zannedersem üzerine kargo maliyeti de eklenecek.
    Bu etiket değeri ve "+" kargo bedeli ile gümrük vergisi'ne tabi olmadan ürünü satın alabiliyor muyuz acaba?
    Yoksa kargo bedeli, fatura bedelini arttırdığı için devreye gümrük vergisi de girecek midir?

• quote:

quote:

quote:

Üstad amazon.com'da şu ürün 90.39 usd görünüyor.
    Zannedersem üzerine kargo maliyeti de eklenecek.
    Bu etiket değeri ve "+" kargo bedeli ile gümrük vergisi'ne tabi olmadan ürünü satın alabiliyor muyuz acaba?
    Yoksa kargo bedeli, fatura bedelini arttırdığı için devreye gümrük vergisi de girecek midir?

Kargo bedeli ile gümrük vergisinin alakası yok, 75 € eşdeğeri dolar karşılığı fiyattan yüksek olduğu sürece ürün vergi ödeniyor. Kargo ayrı yani. İndirim bekleyin, çok kişi 80 dolara aldı yakın zamanda.
    Hatta an itibari ile saat alıyordum bende 80dolar fiyat sınırı koyup öyle araştırıyorum ve öyle sipariş geçtim şimdi, 4 dolar kargo çıktı 20 gün de gelecek galiba ama eskiden 17 dolar kargo çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpooner -- 28 Haziran 2015; 1:30:39 >

• Harpooner kullanıcısına yanıt
    Ok, teşekkürler.
    Fiyatı takip edelim o zaman.
    Umarım kısa vadede 80 usd seviyesini görebiliriz.

• Bu kulaklıktan satan var mı?
  • JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

bu ürünü amazon.comda yaklaşık 250-280 tl arası sıfır alabiliyorsunuz. burada kimsenin de 350 tlden aşağı satacağını sanmıyorum. sizin yerinizde olsam sıfır ürün almaya çalışırım.

mesela sahibinden de ikinci el bir ürün
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-ps4-ps3-turtle-beach-stealth-500p-wireless-7.1-surround-dts-217612534/detay

599 tl yazıyor.

şuan amazonda 86$ bilgine ve forumdaki diğer arkadaşların bilgisine

http://www.amazon.com/dp/B00MNP9PD8/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2R3JTFA10DWPC&coliid=I3FDR7O008CIBM&psc=1

• Arkadaşlar merhaba,

bu üründen almak istiyorsanız şuan ürün 83,37$ yani gümrük vergisi sınırının altında. ben denedim kargo dahil 265Tl'ye denk geliyor. bugün indirimde isterseniz bir bakabilirsiniz.

Bilginize

ürün linki

http://www.amazon.com/gp/product/B00MNP9PD8/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murderthekings

Arkadaşlar merhaba,

bu üründen almak istiyorsanız şuan ürün 83,37$ yani gümrük vergisi sınırının altında. ben denedim kargo dahil 265Tl'ye denk geliyor. bugün indirimde isterseniz bir bakabilirsiniz.

Bilginize

ürün linki

http://www.amazon.com/gp/product/B00MNP9PD8/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Hocam taksitle alacağım için amazon bana uymadı.

Getirip satanlarda haklı olarak kar koyuyor ama o da çok farkediyor.

Forumdan bir arkadaştan sony gold wireless aldım.

Bunun yerini tutmayacak ama ne yapalım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.