Şimdi Ara

Turtle beach 800x elite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunsuz çalışmaktadır. Optik çıkış veya usb ile cihaza bağlayabilirsiniz. Xbox series x de optik çıkış olmaması nedeni ile uyumlu değildir ancak xbox one ile full uyumludur. Aynı şekilde pc de usb veya optik çıkış ile bağlayabilirsiniz. Kablosuzdur. Ayrıca bluetooth özelliği ile aynı anda konsola/pc ye ve telefona bağlanabilir. Oyun oynarken gelen telefon görüşmelerini direk yapabilirsiniz. Kutu, fatura yoktur.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat 750₺

Turtle beach 800x elite

Turtle beach 800x elite

Turtle beach 800x elite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 17 Kasım 2021; 0:41:9 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• efsane alet, bu cihazdan sonra başka kulaklığa alışamadım :) arctis9x kullandım beğenmedim, şuanda microsoft wirelewss kulaklığını kullanıyorum, kesinlikle elite 800x ezer geçer.

hdmi to optik converter ile deneyeceğim fırsat olur ise, Ses eq ayarları ve mic monitör olması, aynı anda bt üzerinden pc yada telefona bağlı olması gerçekten güzel bir alet,

ihtiyacı olan kaçırmasın üst düzey bir kulaklık bence

• Televizyonunuzda yada monitörünüzde optik çıkış varsa ses direkt olarak oradan da alınabilir.

• Bunu bluetooth ile xboxa bağlamak mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optic çıkıştan tvye bağladığımızda grup sohbetinde mikrofonu kullanabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memo1231 M kullanıcısına yanıt
    Optik çıkışlı bir tv de xbox series x ve s le normal şekilde kullanılabildiğine dair youtube videoları gördüm. Ancak ben denemedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ben denedim, çalışıyor.

Hiç bir Xbox modelinde bluetooth YOK.

Merhaba, biraz geç oldu ama umarım işinize yarar.

Cevap evet... Mikrofon kullanımı usb üzerinden ses kartı aracılığıyla yapıldığı için sohbet sesi ve optic ile de oyun sesi birlikte sorunsuz kullanılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.