Şimdi Ara

Turnuva İptal . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
0
Favori
14.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OnR01 (Juventus) sadece "inşallah ii bi lig olur" yazmış herhangi bir başvuruda falan bulunmamış, nasıl oldu bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhzngn

OnR01 (Juventus) sadece "inşallah ii bi lig olur" yazmış herhangi bir başvuruda falan bulunmamış, nasıl oldu bu iş.

Msnden söylemiştir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

hey beni neden almadın?

Canı sıkılıp turnuvadan çekilenleri ve ayrıca isim msn yazmayanları turnuvaya almıyorum
  • Anesthesia Bekleniyor.
  • Valencia valencia ile çalışayım biraz..işim baya zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

Valencia valencia ile çalışayım biraz..işim baya zor..

Soldado'yu iyi kullan derim, çok güçlü yapmışlar.
  • beni turnuvadan çıkarırsınız valencia turnuvanın en saçma takımı olmuş alakasız bi takım olmuş..daha güçlü bir takım seçilebilirdi..liverpool beni yendi skoru hatırlamıyorum sayamadım ii eğlenceler

edit vazgeçtim çekilmiyorum averaj takımı olcam buyrun bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinist -- 3 Kasım 2010; 0:14:11 >
  • 1.Hafta
    Valencia 0-7 Liverpool

Goller: 5 tane Torres, 2 tane J.Cole

Kırmızı kart: Miguel (Valencia)

İstediğin her şeyden ekran görüntüsü aldım ne işa yarayacak onlar sileyim mi yollayayım mı?
  • quote:

beni turnuvadan çıkarırsınız valencia turnuvanın en saçma takımı olmuş alakasız bi takım olmuş..daha güçlü bir takım seçilebilirdi..liverpool beni yendi skoru hatırlamıyorum sayamadım ii eğlenceler

Valencia gayet güçlü bir takım.
    Başka bir turnuvada birisi yine Valencia'yı beğenmeyip çekilmişti, ben girmiştim yerine Valencia ile mücadele etmiştim.
    Gayet de sağlam takım Valencia. Rakibin oldukça iyi, kötü fikstür çekmişsin onu söyleyebilirim. Hemen pes etmemelisin, turnuvayı düzenleyenlere de ayıp oluyor böyle yapınca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhzngn

quote:

beni turnuvadan çıkarırsınız valencia turnuvanın en saçma takımı olmuş alakasız bi takım olmuş..daha güçlü bir takım seçilebilirdi..liverpool beni yendi skoru hatırlamıyorum sayamadım ii eğlenceler

Valencia gayet güçlü bir takım.
    Başka bir turnuvada birisi yine Valencia'yı beğenmeyip çekilmişti, ben girmiştim yerine Valencia ile mücadele etmiştim.
    Gayet de sağlam takım Valencia. Rakibin oldukça iyi, kötü fikstür çekmişsin onu söyleyebilirim. Hemen pes etmemelisin, turnuvayı düzenleyenlere de ayıp oluyor böyle yapınca..

ya çekilmek istemiyorum aslında ama çok uğraştırıcı ss almalar falan çok ayrıntı kırmızı kartlara dikkat etcez falan bir de fikstür 2 günde 1 tek maç olacak şekilde çok saçma bence hemen rövanşı da maçın ardından yapsak çok daha iyi olur..60 günü 30 güne indirmiş oluruz..aslında 15 günde bile biter. neyse ya çekilmiyorum zaten her gün açık gameranger gelen arkadaşlarla yaparız maçları..

• Turnuva başladı mı başlamadı mı anlamadım, birileri maç yapmış ama başka mesaj yok.

Başlamadıysa ekliyebilirmisiniz acaba?

Batuhan1510 | 966102 | batuhan_ozkaya@hotmail.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Turnuva başladı mı başlamadı mı anlamadım, birileri maç yapmış ama başka mesaj yok.

Başlamadıysa ekliyebilirmisiniz acaba?

Batuhan1510 | 966102 | batuhan_ozkaya@hotmail.com.tr

Doldu. Fikstürler belirlendi maçlar başlayacak :)
  • Rakibimi bekliyorum geceden beri ama henüz açmadı.
  • anesthesia nerdesin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

hey beni neden almadın?

Canı sıkılıp turnuvadan çekilenleri ve ayrıca isim msn yazmayanları turnuvaya almıyorum

nediyon sen ya canı sıkılınca cıkmalar falan derken?
  • Bu akşam 8'den sonra olmayacağım, rakibim o saate kadar gelirse yaparız, olmadı yarın yapacağız.
    Bu arada acizane önerim, düzen olması açısından ilk mesaja fikstür falan eklenirse hoş olur. Her zaman en güncel yer ilk mesaj olmalı.
  • Roma bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Roma bekleniyor.

Roma bu saatte oynayamaz. Eve saat 20'de dönüyor. 20'den sonra burada olursan oynayabilirsiniz.
  • 7-ne[M]esis - Real Madrid

saat 18.30'a kadar burdayım , olmadı 20.30'dan sonra tekrar buralarda olacagım.. yapalım derbimizi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.