Şimdi Ara

Türlerin kökeni kitabı hakkında bir soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar evrim ile ilgili bir çok kitap okuuştum ve en sonda bir darwini okuyayım dedim..

Şimdi sorum şu.Maymundan gelme kısmını(maymun derken primat-ortak ata) hiç bir yerde görmedim..Ben mi kaçırdım kaçırdıysam hangi başlık altında bulanilirim kitabın?

Yoksa bütün durum darwinin dediği hercanlı ortak atadan geliyor kelimesnin çarpıtılarak böyle birşey uydurulmasımı??

Sadece ktapda geçen yaılar için soruyorum bunu..Ortak atayı maymunu primatı açıklamanıza gerek yok..Sadece kitapda insanlarla ilgili bir kısım göremedim birazda sıkıldığım için okurken çok dikkat etmemiş olduğum için sormak istedim..

• Türlerin Kökeninde insanla ilgili evrime değinmiyor Darwin, sebebi ortamın bu fikre uygun olmaması(kendi ifadesi). İnsanla ilgili evrimi daha sonra "İnsanın Türeyişi"
    adlı kitapta inceliyor, aradığını orada bulabilrsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savarog

Türlerin Kökeninde insanla ilgili evrime değinmiyor Darwin, sebebi ortamın bu fikre uygun olmaması(kendi ifadesi). İnsanla ilgili evrimi daha sonra "İnsanın Türeyişi"

çok ilginç, geriye doğru uydurarak bilim yapmak. :)
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Uyduruk mu sana göre? o zaman uyduruk olmayan ne ise ortaya koyup kanıtlayacaksın. Yok yapamıyorsan susmasını öğreneceksin, boş konuşmayacaksın.
  • quote:

Uyduruk mu sana göre? o zaman uyduruk olmayan ne ise ortaya koyup kanıtlayacaksın. Yok yapamıyorsan susmasını öğreneceksin, boş konuşmayacaksın.

Yazdiklarini hangi biyoloji laboratuvarinda deneylerden geçirilerek ispatlamış. Tamamen varsayim. Modern lablar olmadigini söylüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum arkadaşı dikkate almayın, bu bölümdeki her konuyu trollemeye çalışıyor son bir gündür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türlerin Kökeninde insanla ilgili evrime değinmiyor Darwin, sebebi ortamın bu fikre uygun olmaması(kendi ifadesi). İnsanla ilgili evrimi daha sonra "İnsanın Türeyişi"

benim için ilginç bir bilgi oldu bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.