Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
2
Favori
12.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba diziyi yapanlar ve oynayanlar daha sonra izlediklerinde ne düşünüp, konuşuyorlardır çok merak ettim.Böyle bir dizi yapıp yayınlamak için insanda beyin denilen organın olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Acaba diziyi yapanlar ve oynayanlar daha sonra izlediklerinde ne düşünüp, konuşuyorlardır çok merak ettim.Böyle bir dizi yapıp yayınlamak için insanda beyin denilen organın olmaması lazım.

• Yayından kalkmadı mı daha ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Acaba diziyi yapanlar ve oynayanlar daha sonra izlediklerinde ne düşünüp, konuşuyorlardır çok merak ettim.Böyle bir dizi yapıp yayınlamak için insanda beyin denilen organın olmaması lazım.
    Kesin onlar da beğenmiyorlardır. Yalnız Show TV para veriyor onlara, bu yüzden bir çırpıda vazgeçemezler bu işten.
  • son bölümü biraz izledim , beklediğimden iyi olmuş, ben baya kötü bekliyodum diziyi , yine de fazla gideceğini tahmin etmiyorum yazın devam ederse belki yokluktan iyi rating yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alchar06 -- 9 Nisan 2012; 14:51:23 >
  • özet
    boşuna para harcanmış bir dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: aslihnoztrk

Değişik bi konu. Başlayınca bakıyım bi. Ama fazla tutacağını zannetmiyorum.

Değişik bir konu öyle mi?

Diğer türk dizilerinden farklı gibiydi. Ama burdaki yorumları okuyunca 1 dk bile izlemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Diğer türk dizilerinden farklı gibiydi. Ama burdaki yorumları okuyunca 1 dk bile izlemedim.

bende izlemiyordum geçen gece vardi açtım güldürdü. Sorun bende mi diye düşünüyorum

•  Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV

Bu dizideki tek sevdiğim şey bu adamın olduğu sahnelerdi.
  • 30 - 35 sene önce TRT tekken diziler, filmler, belgeseller bu kadar kalitesiz sıradan değildi tabii halkda.

Yazık, kültürümüzü ne hale getirdiler.

İnsan ne ederse kendine eder. (İnsan dedim.)
  • Bu diziyi izleyip gülenler kendilerini bir sorgulasınlar ben ne yapıyorum diye.
    Diğer tarafta anlam veremeyenler ise işin bilincinde bence. Türk dizisi izleyeceksiniz diye bir şart yok indirin açın ilginize uygun kaliteli bir yabancı dizi bakın kendinizi kaybediyor musunuz, etmiyor musunuz.

• bu nası bir dizi arkadaş ya:) yeminle akasya durağı bile 300 kat iyididr bundan yaw a.durağıı ne kadar sevmesemde izleyince tutamıyorum kenndimi bu dizide tebessüm bile edemiyorum:) sanki senaryosunu tuvalette hazırlamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

quote:

bende izlemiyordum geçen gece vardi açtım güldürdü. Sorun bende mi diye düşünüyorum

Kesinlikle sende

Su diziyi izleyeceğinize ışıkları her şeyi kapatın oturun oyle inanın dha fazla eğlenirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Bu diziyi izleyip gülenler kendilerini bir sorgulasınlar ben ne yapıyorum diye.
    Diğer tarafta anlam veremeyenler ise işin bilincinde bence. Türk dizisi izleyeceksiniz diye bir şart yok indirin açın ilginize uygun kaliteli bir yabancı dizi bakın kendinizi kaybediyor musunuz, etmiyor musunuz.

kesinlikle katılıyorum ne anlıyorlar bundan anlamıyorum
  • Kadrosundan dolayı birşeyler çıkar diyordum ama yok gerçektende vasat.

Gülmeyi geçtim tebessüm bile edemiyorum. Çok uzun süre daha gideceğini sanmıyorum belkide reytingler kötüdür ama biraz daha şans tanıyor olabilirler.
  • Pis yedili ve bu dizi ne kadar gereksizdir arkdaş ya cidden rezil diziler.
  • Tayfun hocayı kutluyorum istikrarını sürdürüyor.Yönetmen olucaklar örnek alsın bu adamı
  • yok böyle bir dizi arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseripas

yok böyle bir dizi arkadaş

Başyapıt
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.