Şimdi Ara

Türkün Uzayla İmtihanı (2012) | Show TV (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
381
Cevap
2
Favori
12.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence gayet guzel kahkaha attigim yerler bile oluyor grafiklere bu kadar takilmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Bence gayet guzel kahkaha attigim yerler bile oluyor grafiklere bu kadar takilmayin

+1. Sanki ülkemizdeki her program çok mantıklıda...millet kutu açar bizim türk halkı tecevizyonun başına kitlenir.dizi benim hoşuma gitti en azından stressimi alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espiriler güldürmüyor.Alemnin kralı ve bu dizi kadar saçma bi komedi dizisi yok.Hiç zeka katmamış senaristi.Nerde leyla ile mecnun nerde yalan dünya.Yayından kaldırılır 2 3 hafta sonra.
  • Bu diziyi 5 saniyeliğine bile olsa açıp izlemek Türk televizyonlarına yapılan bir ihanet olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

quote:

Bence gayet guzel kahkaha attigim yerler bile oluyor grafiklere bu kadar takilmayin

+1. Sanki ülkemizdeki her program çok mantıklıda...millet kutu açar bizim türk halkı tecevizyonun başına kitlenir.dizi benim hoşuma gitti en azından stressimi alıyor.

Konu dısında sana olan saygım vardı artık bitti

Boş zamanım olsa bu diziyi izlemek yerine 1 den 50000 e kadar saysam daha cok eğlenirim

Uzay gemisine vites koymuşlar haaa cok komikti valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

quote:

Konu dısında sana olan saygım vardı artık bitti

Boş zamanım olsa bu diziyi izlemek yerine 1 den 50000 e kadar saysam daha cok eğlenirim

Uzay gemisine vites koymuşlar haaa cok komikti valla

Ben dizi çok güzel demedimki...sadece kimi sahneleri var,gulduruyor...tamam senaryo,grafikler çok saçma ama yinede stressimi alıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: slychs

Espiriler güldürmüyor.Alemnin kralı ve bu dizi kadar saçma bi komedi dizisi yok.Hiç zeka katmamış senaristi.Nerde leyla ile mecnun nerde yalan dünya.Yayından kaldırılır 2 3 hafta sonra.
    Halâ komedi dizisi diyorsunuz şu diziye.
    Bu dizide espri denen bir şey yok ki komedi dizisi olsun. Diyaloglarda güldürme amacı olmayan gayet normal şeyler var.
  • Dizide mantık hatası buldum. Çok büyük spoiler , izlemeyen bakmasın.
    Dizi kökten mantık hatası
  • Akasya durağından bile daha saçma bi dizi yapmışlar çok büyük başarı bence
  • müthiş bi dizi bence özellikle espirileri ve animasyonları bunu ancak tayfun güneyer reyiz yapabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

müthiş bi dizi bence özellikle espirileri ve animasyonları bunu ancak tayfun güneyer reyiz yapabilirdi
    Animasyonları Tayfun Güneyer yapmıyor ki, Digiflame diye bir şirket yapıyor. Bu şirketin diğer işleri için bkz: Keloğlan Kara Prense Karşı, Süpertürk, Sihirli Annem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Halbuki böyle bol göndermeli, gülme efekti olmayan bir dizi olsa ne güzel olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

bu ne yav lost terk

• O sahne koca dizide güldüğüm tek sahneydi.
  • Diziyi geçtim kostümler daha rezil...
    Onlar nedir öyle yaa eski milli takım formalarımız gibi,birtek Adidas logosu eksik...
  • izledikçe fenalık geçiriyorum ama yinede her nedense izlemek istiyorum
  • akasya durağından bile kötü
  • Adamlar kara deliğe giriyorlardı, geçen zap yaparken gördüm. Nasıl bir saçmalıktır bu?
  • Tayfun güneyer gittikçe kötüleşiyorsun bence artık bu işi bırakma zamanın geldi.Önce adanalı sonra türk malı şimdide bu dizi.Söyleyecek sözüm yok Ev arkadasım kahkaha ata ata izliyordu dedim ne izlio bu 2 dakka baktım ögggg resmen felaket.Sonra eleman geldi gel abi izle dedi gittim ön yargı olmasın diye izledim 15-20 dakka ama mala bagladım zilerken aklımdan baska baska seyler geciyo iddaada ne oynasam acık ögretim sınavı nasıl geecek askerlik ne olacak yani düşün diziyle hiç uzaktan yakından ilgim yok.Velhasıl kelam aç Cartoon netvorkü benteni izle daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.