Şimdi Ara

turktelekom alt yapi yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Taahhütsüz olarak 94₺ hocam, 25 yaş altı TC ile geçiş yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah başka dert vermesin ben yaklaşık 1 yıl bekledim anca geldi onda da araya Bi tanıdık sokmuştu komşu. Türk Telekom malesef altyapı ve port işini çok ağırdan alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esdarking E kullanıcısına yanıt
    Bizde bir tanidik yoluyla hallettik, ust komsu halletti daha dogrusu, onceden sokagimizda tt saha ekibinden biri oturuyordu o sagolsun :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tanifim olunca oluyor benim bir tanidigim tasinacagi evde tt alt yapi yok kisaca hic alt yapi yok ama tanidik sayesinde bizim koye fiber geldi eskiden 1 mbp koye anca geliyordu simfi fiber oldu ama son hiz kac ona bakmadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 6 Haziran 2021; 11:16:46 >
  • esdarking E kullanıcısına yanıt
    Tanidik ile 1 yil bulmussa bizim is zor ozaman

• phasan P kullanıcısına yanıt
    hocam koye nasıl fiber çektiler biraz bilgi verebilirmisiniz bende bir altyapı planı oluşturup dilekçe olarak vermeyi planlıyorum zor ama belki bir ümit yapılır kafama takılan logar kapakları konumu ve ek yerleri fiber kablo yapısı gereği çok ek yapılması dezavantaj saglıyor binalara bir çekmeye 20 daireye gidiyor ama köy gibi müstakil evlerin olduğu yerde fiber nasıl dağılıyor evlere tek noktadan eklemi geliyor yoksa bir çok noktada logarlardan ekmi yapılıyor bilginiz dahilinde paylaşabilirseniz sevinirim

• Djdy D kullanıcısına yanıt
    Bizim koye tip 7 saha dolabi ile hizmet veriyorlar onlarda vdsl hiz oluyor kabine kadar fiber hiz oluyor eskiden kullanilan bakir kablo ile hizmet veriyor tam fiber turkiyede sanirim yuzde 10 luk kisimda olabilir

anladım hocam ben de o şekilde talepde bulunucam buyuk ihtimal zaten fiberin evlere kadar gitmesi dediğim gibi zor ve maliyetli olur vdsle göre sanırım bilgi için teşekkürler.

Suan koyde mi yasiyorsun yasiyorsan hiz kac

hocam normalde koyde kalıyorum suan mecburiyetden şehirdeyim bulunduğum yerde tip 7 kutu var 100 mbps rahat kaldırır hatta yakalşık 300 metre arayla ger yerde kutu var burda yazın koyde oluyoruz internet kullanmak çile oluyor 8 veya 7 yi zor alıyorum adsl var sürekli kopuyor hatta bazı komsular 1 mbps bile zor görüyor geçen köye giderken gördüm yeni bir saha dolabı konulmuş ama bizim dolap hala eski yenilenmemiş aslında evin önünden yolun altında fiber kablolar geçiyor baz istasyonlarına giden kablolarmış mobil şebeke için bende acaba onlardan istifade edebilirmiyim diye düşündüm ama zor sanırım en azından tip 7 kutu konulsa bile ev ile kutu arası 1100 netre olucak eski kutu 1100 metre santral 1800 metre yani çokta değişiceni düşünmediğim için fiber başvurmak istedim yani çık işin içinden çıkabilirsen

Tanidigin varsa tt us yetkili ozaman birseyler yapilir tanidik yoksa oncelik buyik sehir ve ilceler oluyor ben suan ankarada yasiyorum 6 yil olmustur vdl geleli bizim binaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 6 Haziran 2021; 13:31:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.