Şimdi Ara

turkspor net baydı artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar nedir kimdir bu saim atunterim ha bire sallıyor gs ye ve ünal başkana yok ünal aysal fatih terime komplo kuruyormuş yok tulun terimin istediği adamları değilde kendi istdiklerini getirmeye çalışıyormuş ve bu sayede terimi istifa etmeye zorluyormuş bu başkan kimseyi transfer etmezmiş taraftarı salak yerine koyuyor muş bu kadar olmaz ya adamı okuyunca içim sıkılıyor foruma çok yazmam ama şart oldu bu adam yüzünden

• Hala okuyan var mı o siteyi.

Adamların tek derdi magazinel olay çıkartıp reklam yapmak.
  • bu adam her an her dakika yönetime sallıyor ama neden sert bir şekilde cevap verilmiyor bende onu anlamıyorum .
  • yok bide borsaya oynayıp para kaznmaya çalışıyormuş sanki aysalın ihtiyacı var burdan ne geri zekalı olduğu belli luyor zaten , birde şu var kendine olumsuz yorumlar yazana inanılmaz hakaret dolu küfürler ediyor inanılmaz gerçekten
  • haldun üstünel bunlara bilgi veriyordu

o zaman site altın çağını yaşıyordu benim gözümdede bir numaraydı hatta ve hatta resmi site demekti benim için

ama polat yönetimi gittikten sonra çöktüler
  • peki yönetimden kimse görmüyormu bunları geçende bir okuyucusuna ben ünal aysalı donumun içine koyar gezdiririm diye bir kelam etmişti
  • Bir tanesi neden sürekli provoke eden mesajlar yazıyorsunuz, galatasaray'a düşmanımısınız diye sitem etmiş. Site sahibi Altunterim denen şerefsizin verdiği cevaba bakın.

provakatörler- EDİTÖR

EDİTÖR. Sen de salağın önde gidenisiniz.. Biz Galatasaraylı değiliz ki.. Biz haberci ve gazeteciyiz.. Ama G.Saray ağırlıklı istihbaratlarımız olduğundan, G.Saray ağırlıklı bir ziyaretci kitlemiz oluştu.. Yazdıklarımızı Fenerbahçeli provakatörlük olarak değerlendiriyorsan, Sen de HOMOSEKSÜELSİN hatta ŞEREFSİZSİN.. :-) Nasıl oldu.. Uydu mu.. Uysa da.. Uymasa da.. YApacak birşey yok.: Böyle yoruma böyle cevap.. Kimse kimsenin ne olduğunu bilmeden suçlamasın. Bu da sana ders olsun DÖNGEL YAVRUSU..

Böyle şeref yoksunu insanlar ufacık çocukların beyinlerini yıkayıp gs düşmanı yapıyorlar. Kendi kulüplerini ve yöneticilerini yanlış tanıtıyorlar. Her gelen yönetime sallayıp duruyorlar. Hatta şahıslar şikayet etse davalık olurlar. Öyle hakaretler ediyorlar ki aklınız şaşar. Bir kaç defa Gs yönetimine bilgi verdim, yazdıklarını mail attım ama pek iplemediler sanırım. O yüzden böyle sitelere girmeyin, siz girdikce prim yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: clinteastwood10

haldun üstünel bunlara bilgi veriyordu

o zaman site altın çağını yaşıyordu benim gözümdede bir numaraydı hatta ve hatta resmi site demekti benim için

Bildiğim kadarıyla Adnan Sezgin' den alıyorlardı o bilgileri. Ve gerçekten o zamanlar çok iyilerdi neredeyse her dedikleri tutuyordu bende çok kez savundum onları ama şimdi fotomaç tan farkları yok gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: clinteastwood10

haldun üstünel bunlara bilgi veriyordu

Bildiğim kadarıyla Adnan Sezgin' den alıyorlardı o bilgileri. Ve gerçekten o zamanlar çok iyilerdi neredeyse her dedikleri tutuyordu bende çok kez savundum onları ama şimdi fotomaç tan farkları yok gözümde

adnan sezgin evet oydu pardon karıştırmışım

dediğin gibi adamlar baya saçmaladı

• oğlu (osman altunterim) ile kendisi almışlar eline sazı bildikleri gibi çalıyorlar. bu ve bunun gibiler kolpacının önde gideni!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.