Şimdi Ara

TURKSAT KABLO SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benşm binanın etrafına daha yeni kablo tv hattı kurdular, ben müşteri hizmetlerini aradım tek kişi bile olsa bağlanır dediler, başka yerlerde en az 5_6 kişi diye duydum, nedir doğrusu, tek kişi için bağlarlarmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bağlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5-6 sene önce sokakta bir apartmanda varken dilekçe ile alt yapı talep ettim. 1 haftada geldiler bi kaç apartmana daha kabloyu çektiler. Bizim apartmanda tek isteyen bendim. Binamıza kutu dahi kurmadan benim hizmetimi verebilmek adına evime hususi kablo çekip hizmet vermeye başladılar. Tek kişi de olsanız hizmet alırsınız orada bir engel yok. Apartmandan bi kişi daha bağlatmak istedikten sonra da binaya bdk kutu yerleştirdiler. Ha siz tek olmanıza rağmen direkt binaya kutuyu da koyabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weirdorbic

Ben 5-6 sene önce sokakta bir apartmanda varken dilekçe ile alt yapı talep ettim. 1 haftada geldiler bi kaç apartmana daha kabloyu çektiler. Bizim apartmanda tek isteyen bendim. Binamıza kutu dahi kurmadan benim hizmetimi verebilmek adına evime hususi kablo çekip hizmet vermeye başladılar. Tek kişi de olsanız hizmet alırsınız orada bir engel yok. Apartmandan bi kişi daha bağlatmak istedikten sonra da binaya bdk kutu yerleştirdiler. Ha siz tek olmanıza rağmen direkt binaya kutuyu da koyabilirler.
    Bulundugunuz sokaga hat cekiyorlarsa talebe bakmazlar, ama sonradan siz talep ederseniz saha dolabinin uzskligi veya saginizda solunuzda bir binada hat varmi veya binadan kac kisi talep ediyor bunlar onemli simdi degistiyse bilmiyorum, bizim bir arkadas talep etti sagindaki solundaki binada hat var bunlar nasil olduysa zamaninda cektirmemisler izin vermemisler binaya, abone olmak genel mudurluge dilekce yazdi olumsuz yanit aldi, sonra bunun bir yolu varmi diye gorusmeye gitti 5 kisi bulun abone olmak istedijlerini belirtir dilekce yazin diye diye cvp verdiler

• GESTAPO51 G kullanıcısına yanıt
    Talebinize istinaden geldik dediler ve benden imza aldılar. Dediğim gibi sokakta bir apartman dışında yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weirdorbic

Talebinize istinaden geldik dediler ve benden imza aldılar. Dediğim gibi sokakta bir apartman dışında yoktu.

Hayirli olsun o zaman

• Yer neresi hocam. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.