Şimdi Ara

Türksat Kablo Net mi Diğer servis sağlayıcılar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Taahhüt sürem bitmek üzere olan D smart internet ve Tv yayınından ayrılıp sadece internet servis sağlayıcısına geçmek gibi bir düşüncem var.Evde maçları seyretmek için digitürk almıştım kampanyalı olan D smart bitiyor bu ay.

Öncelikli sorumn Türksat Kablonet in diğer servis sağlayıcılarına göre ne gibi bir iyi veya kötü yönleri var.
    Türksat KAblonet ile her internet sitesine rahat ulaşım sağlanabiliniyor mu ? :Engel yaratırlar mı ?
    Hız problemleri nasıl ? Çok sorun oluyor mu ?
    Modem konusunda nasıl bir modem tercih edilmeli ?
    Engellilere yönelik kampanyadan yararlanabilirim diğer tarifelere göre sice hangisi daha uygun olur ?

Şimdiden Teşekkür ederim.

• Kablonette bildiğim kadarıyla modem sorunu vardı en son verdikleri modemler sorunluydu düzeldi mi bilmiyorum o sorun geçen gün bir tanidiğin evine gittim büyük konutta oturuyor 100 daire var bir blokta 3-4 blok var sitede arkadaş kablonet kullanıyor hız iyiydi sorun yaratmıyordu ama heryerde aynı mı bilemiyorum tarifeler hakkında bir bilgim yok o konuda bilgi veremeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet sitesine rahat ulaşım sagliyormu nasıl bir sorudur??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

Kablonette bildiğim kadarıyla modem sorunu vardı en son verdikleri modemler sorunluydu düzeldi mi bilmiyorum o sorun geçen gün bir tanidiğin evine gittim büyük konutta oturuyor 100 daire var bir blokta 3-4 blok var sitede arkadaş kablonet kullanıyor hız iyiydi sorun yaratmıyordu ama heryerde aynı mı bilemiyorum tarifeler hakkında bir bilgim yok o konuda bilgi veremeyeceğim
    Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.