Şimdi Ara

19.07.2023 Güncel fiyatlar. Hangi İSS Ne Kadar. Tüm İSS Fiyatları. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.455
Cevap
349
Favori
453.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeed 16 mbit 76 TL, TTnet 16 mbit 105 TL 24 Ay, hangisine geçeyim. İlerisi için Netspeed’e güvenemiyorum. Yerimde olsanız ne yapardınız ? Fikirlerinizi bekliyorum.
  • adsl kullananlara netspeed öneririm bayadır kullanıyorum problem yok 76tl iyi fiyat

• Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Ben olsam haybeye fazla ödemezdim.. sonuçta altyapı aynı, biri olmasa diğerine geçersin..16 mbit sonuçta aldığın hizmet .
  • Netspeed’e geçiyorum. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 11 Nisan 2022; 19:29:44 >
  • Vodafone ev internetinden gençlere özel internet kampanyası ile faydalandım ve memnunum. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Taahhütüm sayesinde 1.5 sene daha 100 Mbit 89 liraya kullanıyorum.

• Türknet candır gerisi gerisi heyecan, isterlerse 1000 lira yapsınlar yine de türknet'e devam.

19.07.2023 Güncel fiyatlar. Hangi İSS Ne Kadar. Tüm İSS Fiyatları.
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • Güzel çalışma olmuş eline sağlık. Geçiş için Haziran ayini beklemek lazim, o tarihte hepsinin fiyatının guncellenecegini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 11 Nisan 2022; 19:54:58 >
  • Esas konuyu kaçırmayın tüm ıss zam gelecek ses çıkarmamız lazım

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Maşallah maşallah sizinkini doldurunca benden devam eder miyiz hocam ? 19.07.2023 Güncel fiyatlar. Hangi İSS Ne Kadar. Tüm İSS Fiyatları. 

• Bu ayın sonunda türknet i kapatıp telekoma geçebilirim. 2 yıl taahüt, 100 megabit, 3 ay bedava, başka iss den gelene 200 lira indirim.

174 lira çarpı 21ay, eksi 200 lira, bölü 24ay........ yanlış hesaplamadıysam aylık fatura 144 liraya geliyor

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bak kendin demişsin, konuda ayar verilmesi gereken bir yorum gördün mü?

Ayar verilmesi gereken zatlara elbet her türlü ayarı verdik - veririz, işimiz bu öğretmek ...

Yoksa forum ergen zatlara kalsa ohoooo
  • Bazı internet sağlayıcıları fiber internet kullanımı için modem kira bedeli alıyor, tabloya modem kira bedeli alan firmaları da eklerseniz daha faydalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franker03 -- 11 Nisan 2022; 21:5:23 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Konyaca ne la Mahmut?!
  • Comnet fiber 32 gb oldukça memnunum.
  • Netspeed fiberde modem ücreti yok diye biliyorum.Önemli bir ayrıntı.
  • Takip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.