Şimdi Ara

Türknet VDSL bağlantıda akşam saatlerinde kopma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türknet VDSL bağlantıda akşam saatlerinde kopma

@TurkNetDestek 7 iş günü çoktan doldu hala bilgilendirme yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuk123 -- 29 Ekim 2020; 0:25:29 >
  • ertuk123 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, VAE geçişiniz için kaydınızın önceliğini ilettim. Kaydınızla ilgilenen arkadaşım kontrol ederek bilgi verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, VAE geçişiniz için kaydınızın önceliğini ilettim. Kaydınızla ilgilenen arkadaşım kontrol ederek bilgi verecek.

VAE geçişim bugün sağlandı, ancak yine saat 22.00 dan sonra bağlantım kopup hızım düştü. YAPA dayken en azından öğlen saatlerinde 24 mbps alıyordum şimdi 8 mbps hız alıyorum şaka gibi. Hem sorunum çözülmedi hem hızım daha çok düştü. 2 yıldır aboneyim ne yaptıysanız 8 aydır VDSL de bu akşam kopmalarını çözemediniz. @TurkNetDestek Zorla beni başka iss ye geçirmeye karar verdirdiniz tebrikler. Akşam 22.00 dan sonraki değerlerim

Türknet VDSL bağlantıda akşam saatlerinde kopma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuk123 -- 5 Kasım 2020; 2:11:27 >

Merhaba, vae geçişiniz yapılmıştır. Kurulum ekiplerimiz adresinize gelerek bağlantıyı yaparak hat değerlerinizi kontrol edecektir. Randevu aldığımızda size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, vae geçişiniz yapılmıştır. Kurulum ekiplerimiz adresinize gelerek bağlantıyı yaparak hat değerlerinizi kontrol edecektir. Randevu aldığımızda size bilgi vereceğiz.

hahahaha okudunuz mu acaba yazdığımı? Dün gelip bağlantıyı yaptılar zaten akşam 22.00 dan sonra hızım hala düşüyor diyorum. Göndereceğiniz ekiplerde öğlen saatlerinde gelip sorun yok deyip gidecekler. Ekip falan göndermeyin 7 aydır evime bir tek türknet sahibi gelmedi herhalde. Farklı iss geçerek şansımı deneyeceğim.

Merhaba, dilerseniz bu konuda www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor statüsünde destek kaydı oluşturabilirsiniz. Saha ekipleri adrese gelerek hattı ankastre kutusunda kontrol edecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.