Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önceden speed test ile interneti kontrol ederken 60mbit gördüğüm felan olmuştu, şimdi hız. öyle olunca anlatamıyorum millete internet hızını, pc olmadan inanmıyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Otomatik ödeme talimatı varsa hem sistemden hemde bankanızdan iptal ettirin ben öyle yaptım. Arkadaşların sisteminde problem olduğundan Kullanmadığınız internet için ücret kesebilirler dikkat edin ben de evrakları netspeede gönderdim hayırlı olsun diyelim

• Arkadas turknetten memmunum ona gecince nefes aldim diyor eski mesajlarina bakarsenull arkadas getir 1ay bedava kazan kampanyasi kodu veriyordu ee bedava olunca nefes alirsin tabii

• Ankastreye ulaşma şansınız varsa telekom ekipleri genelde yarım yamalak bağlantı yapıyorlar hocam kabloyu söküp tekrar takınız ve kabloya ne kadar çok ek yapıyorsanız bağlantı hızınız o kadar düşüyor. Kendim superonline kullanırken hat kopması ve 2 3 mbite mahkumdum. Aynı hattı turknete taşıdım yine 2 3 mbit alınca gittim ankastreye çıktım kabloyu söküp direkt olarak ara kablosuz bağlantı yaptım ilk denememde olmadı ama 2. denemem sonucu sanırım ankastrenin bağlantı yeri oksitli idi temizlendi hızım adsl bağlantıda 14ü gördü ve daha da dokunmadım çünkü düşmedi 3 aydır. Sorun sadece turknette değil, tekel haline getirdiğimiz dötünü kaldırdığımız devletin kurumu olan, bu duruma gelmesine müsaade ettiğimiz turk telekom ve aptal, eli iş bile tutmayan beceriksiz saha ekiplerindedir büyük ihtimal. Siz bi el atabiliyorsanız atın yada tanıdığınızdan rica edin büyük ihtimal düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thumt -- 20 Şubat 2018; 18:8:40 >

• Allah yardımcın olsun..

TÜRKNET CİDDEN PİŞMANLIKTIR..

Ben şu an TTNETE geçemiyorum. Sürekli başvurumu red ediyor. Telekom diyor Allah bunların belasını versn.Tek sorunlu şirket bu..

En son ttenete geçişime engel olma nedeni Diğer diye bir kısım boş bırakılmış. Müşteri neden iptal ediyor yazılması lazımmış..

Resmen çıkamıyorum. 3 aydır telefonum çalışmıyor. dükkanda alarm felan yok bunlar yüzünden :)

iptal edersem telefon numarasıda iptal oluyor. 11 senelik işyerinin sabit numarası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medyum Kennedy

Veriyi kablodan emsen daha hızlı gelir kardeş bu ne

Konu dışı ölmüyor ise bu üyelere borçluyuz..

• Binanda KABLONET altyapısı var mı? internet sitelerinden sorgulattır. Ben 2 yıldır onları kullanıyorum 25 mbit alıyorum speedtest 22-24 den aşağı düşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Ben ttnetteyim..10 mb ustune nadiren cikiyor..Altyapi desteklemiyormuş..Yillardir ayni dert.

• HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin net VPN bağımlısı olmuş
  • Akk kaldirdik muhabbetinden sonra ablama Turknet'e gecmesini onerdim, iyiyse ben de Uydunet'i birakir gecerim diye ama 4 ay bile dayanamadik, ozellikle musteri hizmetleri rezalet durumda. 1 ay zaten baglayamadilar interneti port bos olmasina ragmen sonra da surekli yavas hiz ve kopma problemleri ve ilgisiz musteri temsilcileri biktirdi ve 4 ayin sonunda iptal ettirdi.

7 senedir Uydunet kullaniyorum 1 kere aramisimdir ya da aramamisimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: comm

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

Ben ttnetteyim..10 mb ustune nadiren cikiyor..Altyapi desteklemiyormuş..Yillardir ayni dert..Ben bi ara turknete geceyim dedim.Aradim bilgi almak icin sekreter cikti..hafta sonlari calismiyoz hafta ici 16 dan sonra kapaliyiz deyince kapattim teli..sonra cok aradilar acmadim engelledim

• türknet kullanıyorum 35mbit 59tl işte, bir sorun yok bende. 33 34 mbit geziyor. upload 2civarı. altyapımın maksimumunu kullanıyorum
  • Hocam kod olsun olmasın sol dan 4 yıllık abone olduğum halde iyi teklif alamadım f/p olarak türknet . Ben kusursuz alıyorum herkes için geçerli değil. Benim bina da fiber var o yüzden iyi

• benim tarife 50mbit hipernet TTNET acıkcası 2005 2006 yanlıs hatırlamıosam o tarihten beri ttnet müşterisiyim hatta ilk 100 müşteri arasına girerim sanırım okadar eskiyim ttnetde şuana kadar fazla pek sıkıntı yaşamadım TTnet candır yahu gerisi heycan

79tl 50mbit 200gb kota hipernet
  • TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
    Bu üst katımdaki öğrencilerin interneti.Şikayet falan fayda etmemiş.
    Bendeki turknet 10 mbit anca geliyor.Ping idare eder.
  • Sizde fazla abartıyorsunuz. Yalanmış, altyapısı kaldırmıyormuş. Bize 16'dan fazla alamazsın dedikleri yerde 32mbit aldım başka firmadan.

• ben memnunum sonuçta altyapı ttnete ait

• Turknetten uzak durun hasta olursunuz..
  • Medyum Kennedy kullanıcısına yanıt
    Süpersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VF nette 16mbit kullanıyordum, taahhüt bitiminde TTnet in size maks. 8mbit verebiliriz, üzerini alamazsınız dediği güncel test sonucu (:
    Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası, taahhütüm yok ve sınırsız nete 59.90'dan daha iyisi varsa geçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 20 Şubat 2018; 19:52:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.