Şimdi Ara

Türknet Kaliteli mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benim sağlayıcı öğleden sonra felan yavaşlıyor çıldırtıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • YunusSah kullanıcısına yanıt

Konumdan konuma değişiyor olmalı . Ben çekmeköydeyim bir yavaşlama falan olmadı . Turkneti sectigim içinde pişman değilim . Bundan önce Superonline vardı çok memnun değildim açıkçası .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100mbit fiber kullananlardanım maalesef ama memnunum bir sorun yok gibi. TT'nin uyuz site yasaklamaları yok en azından. Bir atlyazı sitesi var TT'de engelli mesela, DNS bile yemiyor. Anca VPN ile kağnı hızında giriyorsun. Ama Türknet öyle mi! +18 sitelere bile VPN'siz dalıyoruz hamdolsun. Belki DNS'ten kaynaklıdır ama aynı DNS aynı yöntemle TT'de çalışmıyor. Ha bu arada aile, çocuk seçenekleri mevcut, ben kısıtlamasız tercih ettim. Yoksa güvenli internet opsiyonu mevcut. 100 mbit için eskisi gibi bir albenisi yok ama 1gbt internet kullanan şanslı kitledenseniz müthiş. Çok uygun fiyat. Keşke her yere gigabit getirseler.

• Moueson kullanıcısına yanıt

neden 500 lerde wifi ile mi bağlısınız

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Yok modem ile bağlıyım

900 leri 1000 leri görmesi gerekmiyormu hocam ?

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum pek anlamıyorum bu internet işlerinden . İnterneti bağladıklarından beri hep bu değerde . Benim için de çok farketmiyor zaten . Ha 500 olmuş , ha 1000 . Bu değerler benim için çok çok yeterli . Daha önceleri adsl internet ile neler çektiğimi bir ben bilirim .

hocam e kolay net kullanacaktın 128 k hızında :)) bende çok çektim hocam adsl döneminde. şimdi 100ler az geliyor :) iyi akşamlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.