Şimdi Ara

Turknet hizmetsizligi ve hat degerleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NT2L

Online fax uygulamaları var onları deneyin veya direk ptt ye gidin oradan fax çekin.
    Hocam adam şuan Irakta sabahtan beri aradım görüştüm iptal etmek istediğimi söyledim sesli onay aldılar ama yine de fax istiyorlar dedi kapatmamak için uğraşıyorlar dedi bakalım gönderebilirse fax gönderecek.
  • Telekom neden iptal etmiyor anlamıyorum. Abone adreste değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HaRLauss kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer gelen ekipler iç tesisat kaynaklı bir sorun yok derlerse 99 TL' yi size faturalandırmıyoruz. Dilerseniz bir elektrikçiden de destek alarak iç tesisatınızı kontrol ettirebilirsiniz.
  • Merhaba, yasal mevzuat gereği iptal dilekçesini faks ya da kargo ile kabul edebiliyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Gozunu sevdigim tesisatta sorun yok ben detaylica destek kaydinda sorunumu yaziyorum ama destek kaydina bakan yok pm den numarami attim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telekom neden iptal etmiyor anlamıyorum. Abone adreste değil.
    Bilmiyorum çok iğrenç işler ya sıkıldım artık. Müdürlükteki kadın aradı bugün zaten benim için 2 adet ekstra soket eklemişler soket dediği de sanırım port yada reglet olabilir şuan firmanız ile görüşün nakil aldırın yoksa birisi abonelik yaparsa bu ikisi de gider yine uğraşırız dedi tamam dedim bide bu türknetli ırakta olan çocuğun durumunu anlattım benim dairem üzerinden ankastre de bağlantısı var dedim yine de gelip bağlarlar mı dedim o eski bağlantıyı sökerler yerine sizin kablolarınızı takarlar dedi ne kadar doğru bilmiyorum nakil mailini attım netspeede onu bekliyorum bende umarım hemen olur da kurtulurum.
  • Maili beklemeyin mh. arayın. Reglete boş yer eklenmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Maili beklemeyin mh. arayın. Reglete boş yer eklenmiş.
    NetSpeed'i arayayım hemen o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.