Şimdi Ara

Türknet hakkinda (kullananlar bakabilirmi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben turknete gecmek istiyorum ama aklimda soru isaretleri var

Mahallede fiber altyapi yok max kac megabit yararlanabilirim

Türknetten memnunmusunuz akn kalkmis mi gercekten

Bide ödeme noktasi olarak ptt'den ödeme oluyormu

Suanlik ttnet kullaniyorum türknetten iyi yorum almassam d smarta gecebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş mecburiyetten türknet aldı. 100 mbite kadar hız masalına inanarak. 3 mbit görünce şükür ediyor ve iki haftada bir MH ile telefon görüşmesinde kapışıyor. Sonuç olarak memnun değil.
  • https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Burdan hız sorgulaması yapın ne çıkarsa onu alırsınız

• 75 bağlı benimde .
    Gündüzleri 70 megabit oluyor akşamları ise 30 megabit oluyor hız.
  • 15 dakkada bir 2 dakikalıgına internet kesiliyo . Hergun mh lerini arıyorum çözüm yok . Kavga edince falan 2 günlügüne düzeliyo sonra yine aynı şey . Ama kopmadıgı zamanlarda hızı falan gayet güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknetten suan için çok memnunum daha öncesinde türk telekom ve vodafone net kullandım. En berbat en kötü hizmet türk telekomdaydı 8 megabit diye hız diye verip 2ye sabitlemişlerdi hızlandırılması için aradığımda 1 e düşürdülerdi şaka gibi kavga ede ede 3 4 leri zor görüyordum daha sonrasında vodafone net 16 megabit aldım 60 gb aknli hizmet olarak iyilerdi 16megabitte 13 megabitlerde geziyordu fiyat konusunda da 49.90 tl olarak almıştım hep 49.89 geldi birdefa olsun 50.10TL bile gelmedi. Halbuki türk telekomda hiçbirzaman sabit fiyatta internet almadım sınırsız olamasına ragmen 55 anlaştığım internet 65 70 geliyordu hep. Şuan türknet kullanıyorum. Bulunduğum bölgeye 35megabit vdsl üzerinden verebilecekleri söylendi aknsiz ve şuan gayet memnunum 24 30 megabit arası geziyor. Ping de çok yüksek olmuyor 20 60 arasında değişiyor upload olarak 2 megabit üstü çıkıyor hep. Eğer oyun oynuyorsanız ve ping in düşük olmasını istiyorsanız türknet vodafone yada t telekom farketmez hızını sabitletin ben vodafoneda öyle yapmıştım en fazla 13 14lere cıkıyordu 16 megabit üzerinden aradım çıkış hızımı 10 12 arasında sabitlettim oyunda çok ping olduğunu söyleyip ve ping çok iyi olmuştu.

Hız testi sonucum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafercalskan -- 1 Ekim 2017; 13:24:4 >

• Ben 35mbit olanı kullanıyorum, modemin ayarlarını yaptığım notebook ile ethernet kablosu ile gündüz 30-35mbit hız alıyorum ama kablo ile bağlı tv ye ve wifi ile bağlı ceptelefonuna 10mbit hız geliyor ilginç
  • Memnuniyetsizlik aynen devam ediyor.
  • Bana 32mbit alırsın dediler, abonelik'ten sonra yanlış söylemişler en fazla 13mbit alırsın dediler şimdi 3-5mbit arası alıyorum,müşteri hizmetlerine hiç ulaşılamıyor,sorunları kısa sürede çözmüyorlar

• Türknet te herşeyden memnunum fakat mobilde google.com a girmiyor her şeyi denedim farklı tarayıcı ,dns , proxy... Fakat girmiyor yandex.com dan kullanmak zorunda kaldım.sadece mobilde girmiyor lütfen bilen biri yardımcı olsun çok memnun olurum

• RvPomer R kullanıcısına yanıt
    Telefonda girmiyorsa bunun türknetle alakası yok

• Selamlar

Mahellenizde turktelekom altyapisi ne kadar destekliyorsa 50mbit e kadar baglanti veriyorlar. Telekomdan 8 mbit aldigim yerde turknet ile 23-30mbit arasinda degisen degerler ile internet aldim .

Akn gercektende yok . Musteri hizmetleri ile isin olmazsa ve sansin iyi giderse bir sorun yok.

Turknet bildigim kadari ile hala ilk ay bedava hizmet veriyor. Ayrica taahhut yok . Dsmarta gecmeden once bence 1 ay turkneti deneyin baktiniz sizin altyapida sorun var dsmarta gecin . Ama unutmayin ki dsmartta ayni altyapiyi kullanacak .

Turknette en buyuk sorun baglanti probleminde ilgili birisini bulabilmek . Yeni aboneliklerde durmadan ariyorlar ancak sorun oldugunda destek bulmak cok zor .
  • iyi değiller ama başka çarede yok ttnet'te aynı bunlarda aynı artık sen hangisinden kazık yemek istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.