Şimdi Ara

TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FORUMUMA GİRDİĞİN VE OKUDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :D

DOSTLAR EVE TURKNET ALACAM VE KARARSIZ KALDIM EVET 64 TL YE EN AZ 32 mb HIZ VE ANK OLMAMASI GÜZEL AMA

SİZCE GÜVENİP ALMALIMIYIM ?

ARANIZDA ALAN VE HALA KULLANMAYA DEVAM EDEN VEYA ALIP TA
    DAHA SONRA İPTAL EDEN VARSA LÜTFEN YANITLASIN YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN!!!

• Bu iş şans işi başlarda sorun yaşayıp sonrasında sorunsuz kullananda var. Başta sorunsuz kullanıp sonra sorun yaşayanda var. Ben millenicom kullandım iki sene sözleşme yüzünden her ay bir sorun için uğraştım. Türknete geçtim 3 ay oldu bir kez bile sorun yaşamadım. Zaten sözleşme yok bişey yok beğenmez yada sorun yaşarsanız kapattırırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben memnunum. Alt yapı 75mbps download kaldırır demişlerdi. Aynı dedikleri şekilde kullanıyorum kaç yıldır.
    Ama forumda memnun olmayan üye de çok. Bu işi sonuçta altyapının kalitesine bakıyor...

TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şu an için memnunum hizmetimden ancak ilk bağlantı sağlandığında 19 Aralık 2017 tarihinden beridir yaklaşık olarak 8-9 ay boyunca sürekli olarak her gün internetimde kesintiler yaşadım. Yeri geldi 2 hafta hiç kesinti görmedim gayet stabil kullandım bu durum 2 defa oldu bu kadar net! Bunun dışında her gün sürekli kesintiler oluyordu 30-40 sn. sonra bağlantı geliyordu. Evin iç tesisatını falan değiştirdim maalesef sonuç değişmedi. Ta ki 2018 senesinin eylül ayına kadar. Bu aylar civarında mucize ki internet kesinti sorunu ortadan birden kalktı. Arada tek tük kesintiler oluyor ama o kadar takılacak cinsten değil. Eskisine göre hiç hissetmiyorum bile diyebilirim. Şu an internetim stabil olarak çalışmakta ve gayet memnunum hizmetten. Biraz uzun oldu ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocilisss -- 20 Ocak 2019; 8:59:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kumar hocam.

Risk seviyosan gir.
  • Sakın ola o topa girmeyin hocam 2-3 ay sıkıntı yok sonra iptal dahi edemiyorsunuz berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Ben 16 aydır kullanmaktayım
    1 kere problem yasadım oda 1 gun ınternet gelmedı
    onun harıcınde hıc problem yasamadım
    facebook ta turknet grubu var oraya gırıp bakabılırsın de
    ha tabı turknet ın verdıgı fıyat ve paketı verıp daha uyguna ınternet yok onun ıcın turknet tercıh edılıyor turktelekom artık fıyatlarını cok fazla yukselttı.

Not: 40mbit ınternet kullanıyorum download 4.4mb
  • Merhaba an itibariyle Turknet hızı bunun için defalarca bildirmeme rağmen akşam saatlerinde durum bu şekilde şans ilk zamanlar çok iyi di onu belirtmek isterim fakat diğer şirketlerin fiyat artırmasından olacak ki Turknet santral yoğunluğu kaldırmıyor kanatindeyim

TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

• Merhaba an itibariyle Turknet hızı bunun için defalarca bildirmeme rağmen akşam saatlerinde durum bu şekilde şans ilk zamanlar çok iyi di onu belirtmek isterim fakat diğer şirketlerin fiyat artırmasından olacak ki Turknet santral yoğunluğu kaldırmıyor kanatindeyim

TURKNET GÜVENİLİR Mİ???
    TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

TURKNET GÜVENİLİR Mİ???
    TURKNET GÜVENİLİR Mİ???
    TURKNET GÜVENİLİR Mİ???

• şans

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vdsl2 altyapı varsa bağlattır, adsl'i daha ucuza verenler var zaten
  • TürkNet genel olarak güven vermiyor. Her malın hem memnun hemde şikayetçisi vardır TürkNet için de bu durum aynı ama sanırım TürkNet in şikayetçisi daha fazla örneğin şuradaki "TürkNet Kullanıcı Yorumları" hiç iç açıcı değil mesela
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.