Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhabalar; Kartal garip, Kartal öksüz, Kartal sahipsiz, Kartal unutulmuş, Kartal dışlanmış.

Nedendir bilmiyorum ama Kartal'a yağmurlu havada su yok ( GigaFiber Yok )

TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü Kısacası Kartal'a hiçbir şey yok.......TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü 

Yani, Kartal'ın hiçbir bölgesinde talepler çalışmaya yetecek kadar değil diyorsunuz.

Keşke talepleri bir sitede yayınlasanız. Hangi bölgede hangi talep ollmuş da oraya yatırım yapmışsınız.

Türk Telekom fiber, Superonline fiber olan bölgelere bi de siz yatırım yapıyorsunuz. Ama Türk Telekom VDSL'den başka seçeneği olmayan bölgelere ise ısrarla yatırım yapmıyorsunuz.

Turknet takdir ettiğim bir şirket. Ama yatırım planlarında çok yavaş ve nereye niye yatırım yapıyor bilinmez bir halde.

Ülkede kimse Giga internet vermiyorken yavaş davrandınız. Şimdi herkes giga internet veriyor. Upload farkınız var. Bunu almak için yıllardır bekleyen insanları ise es geçiyorsunuz.

Vereceğiniz cevap yine aynı olacak. Yok yatırımlar hız kesmeden devam ediyor, yok proje ekipleri bölgedeki talebe göre yatırım yapıyor vs.

Geçin bunları geçin. Sitenize bir sayaç koyun, son 2-3 yılda nereye ne götürmüşsünüz, ne kadar yatırım yapmışsınız.

Hangi bölgede ne kadarlık talep açılmış. Sırada talep yoğunluğundan dolayı gidilecek bölge neresi. Bunları yayınlayın.

Ben bilsem ki bölgemde talep yüksek, insanları organize ederim. Belediye sorun çıkarıyorsa zorlarım.

Ama sizden bu isteği, bu hızı, bu yatırım yapma isteğini göremiyorum ne yazık ki...

• isoomail kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, geri bildiriminiz için teşekkürler. TurkNet GigaFiber için talepler çok önemli bir rol oynuyor. Fakat yalnızca talebe istinaden her bölgeye GigaFiber tahsis edilemiyor. Yatırım, planlama, izin, prosedür ve benzeri gibi etkenler ele alınıyor. Ülkemizin birçok bölgesini GigaFiber altyapısıyla buluşturmak adına yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza özveriyle devam ediyoruz. En kısa sürede GigaFiber ile kavuşmanız dileğiyle.

Beylikdüzüne altyapı geliyor diyorlar hocam doğru mu bu

• Halikarnas Şakşakçısı kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güncel koşullar değişebildiği için süreçler hakkında bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama üzerinden adresinizi iletebilirsiniz, bölgenize geldiğimizde bilginiz olacaktır

Yanlış hatırlamıyorsam ilk başvurumu 2 yıl önce yaptım sonuç hala aynı problemin ne olduğunu hakkında bilgi verebilirseniz bizler de elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.

Bu resim de bu günün sorgulaması ( 15.03.2024 )

Sonuçlar hala aynı

TurkNet GigaFiber Kartal Kulubü
  • sadiksadik kullanıcısına yanıt
    Link üzerinden talebinizi iletmeniz yeterlidir. Ekipler altyapı uygunluğunu, talepleri ve birçok kriteri değerlendiriyor. Adresinizde çalışma olması durumunda bilginiz olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.