Şimdi Ara

TURKNET GEÇMEK İSTEYENLER TEKRAR DÜŞÜNÜN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, destek kayıtlarınızı silmiyoruz. Kontrol ettiğimde 22.06.2020' den sonra açılan bir kaydınız bulunmuyor. Yeni bir destek kaydı oluşturmanız durumunda teknik ekibimiz size dönüş sağlar. Sorun çözülmezse bana PM üzerinden yazabilirsiniz.
  • ferhatakdag4545 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, nakil sürecinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Herhalde bu hiz dususleri ,ping sorunlari devam edicekse bende mecbur tt gecicem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    size pm yoluyla yazdım hocam ama hala donus beklıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde bu kadar sıkıntı yaşanıyorken Türknet e geçmek büyük kumar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, destek kayıtlarınızı silmiyoruz. Kontrol ettiğimde 22.06.2020' den sonra açılan bir kaydınız bulunmuyor. Yeni bir destek kaydı oluşturmanız durumunda teknik ekibimiz size dönüş sağlar. Sorun çözülmezse bana PM üzerinden yazabilirsiniz.
    Sonra bir daha açmadım zaten öncekiler silinmiş bulabilirseniz okursunuz. Dediğim gibi hayatta yeni destek kaydı oluşturmam daha.
  • Arıza kaydınız iç tesisat kaynaklı olarak kapatılmış. İç tesisatınızı kontrol ettirdiniz mi?
  • exerion kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ping tracert sonucunuz ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • ferhatakdag4545 kullanıcısına yanıt
    Nakil sürecinin uzaması üzerine doğrudan talebinizi ilgili birimimize ilettim. Arkadaşlarım bugün sizinle iletişime geçerek nakil sürecini hızlandırarak hizmeti aktif edecektir. Konuyu yakından takip ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.