Şimdi Ara

Türknet fatura sorumsuzluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türknete yeni aboneyim. neyse değişik bir şekilde ay başında haziran faturası çıkmış birde mayısın son günü kullanmaya başlamıştım mayıs ayına ait 1 2 günlük fatura çıkmış 2.67 lira haziran faturası 64.99 lira. fatura bölümünde "Ödenmemiş 2 adet fatura için gereken tutar 67,66 TL'dir," yazıyordu neyse ödeyeyim dedim. kart bilgilerini girdim kartımdan 97,65 lira çekilmiş. Adamların sitesinde 3d güvenlik filan hak getire. Telefona onay kodu gelse farkedersin en azından çat diye çekiyor karttan parayı. 67.66 lira olan 2 faturanın toplamı 97,65 lira olarak çekiliyor. fatura detayına bir bakıyorum 30 lira hizmet bedeli var. evime kurulum yapılmadığı takdirde bu ayın 5inde Türknet kurulum ücreti iptal edilmiştir diye mesaj atmasına rağmen yine 30 lirayı çekmişler. Fatura ödeme bölümü tam bir baştan savma. ne ödüyorsun ne kadar çekiliyor telefona onay kodu gelmiyor çat diye çekiyor hayat Türknete güzel valla. Şimdi uğraş dur ki kendi yaptıkları hayatı düzeltmelerini bekle. Arasan robotla uğraş dur. Desteğe yazsan kim bilir ne zaman dönerler. İş işten geçer öyle bakarlar artık

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:16:50 >
  • yazdım da destek kayıtlarda kayıt gözükmüyor arıyorum kayıt var bakacaklar diyorlar :D belki ki ilgilensinler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.