Şimdi Ara

Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
10
Favori
33.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, adres bilginizi PM üzerinden paylaşabilirseniz proje ekibimizden bilgi alarak yardımcı olmak isterim.
  • Merhaba,

Turk.net olarak alt yapı çalışmalarınızda neye göre öncelik vererek yatırım yapıyorsunuz? Mevcut adresimde 20 yıldır oturuyorum ve hiç bir alt yapı çalışması yapılmıyor. Yaklaşık 7 yıl önce AVM açılacağı için alt sokağımıza Turk Telekom fiber çekti ancak bizim sokağımızda hiç bir çalışma yapılmadı. Yıllardır ADSL'e mahkum edildik.

İstanbul/Eyüp/Yeşilpınar/1. Işıl Sokak'a ne zaman alt yapı çalışması yapmayı düşünüyorsunuz bilgi alabilir miyim?

Teşekkkürler.

• Bugün İstanbul Bağcılar Güneşli 15 temmuz mahallesi fiber abonesi oldum bizim buraya alt yapı çalışmanız varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor! Türknet Esenler'de fiber çalışması yapıyor!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• MirachleSevim M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapı bölgeleri proje ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Bölgenin yoğunluğuna, altyapı bağlantılarının yapılışının elverişli olması, bölgelerden gelen talep yoğunluğu gibi bir çok kontrol sağlanmaktadır.

İlettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • mrumud M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Bağcılar Güneşli mahallesine 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vereceğiz. Ancak 15 Temmuz mahallesinde 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • ktmhmt K kullanıcısına yanıt
    surgulamada bende gördüm ama bina içi kablolama olmadı acaba ne zaman gelir meraktayım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı çalışmaları yapıldıktan sonra kutu konularak aktivasyon aşamasına geçilmektedir. Proje aşamasındaki bölgelere 2021 yılı içerisinde gigafiber hizmeti vermiş olacağız.
  • İstanbul / Gaziosmanpaşa / Merkez mahallesi için gigafiber alt yapınızı heyecanla bekliyoruz :)

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • aboneliğim türknet bugün aradılar altyapının aktif olduğunu yarın kurulum için gelebileceklerini söylediler onayladım. (eve kadar hat çekilecek sanırım)
    ilk 6 ay 1000mbit sonraki dönem 100mbit 85 tl.
    gerçekten güzel kampanya.
    esenlerde olup türknet aboneliği olmayanlar hiç düşünmeden başvurunuzu yapın derim.

Ben de aramalarını bekliyorum hocam :)

Önceden de turknet mi kullaniyordunuz hocam

evet 4 yıldır türknet kullanıyorum ufak tefek problemler olsada ben memnunum.

Ben de turknetliyim zaten :) size hızlı davranmıslar. Ben bekleyeceğim gibi :)

fazla bekletmezler diye düşünüyorum.
    online oyunlarda ping sıkıntısı yapmasında :)

hocam geldiler mi :) yarın da bana geleceklermiş :)

evet kurulum yaptılar şuan için sıkıntı yok.
    yoğun çalışıyorlarmış talep fazla gibi :)
    benim hatun laptoptan 1000mbit alıyor ben masaüstünden 100mbit alıyorum sanırım kablo farkı :)
    online oyun gayet akıcı umarım sıkıntı çıkmaz :)
    extra olarak; taktıkları modem türknetin müşterilerine sattığı modemmiş vdsl kullanıp modemi alabilen varsa kaçırmasın benim eski modeme 5 basıyor :)

Valla ben aboneliği baslatirken almıştım modemi :). Şimdi iki tane oldular. Sabah kuruluma geldiler. 5ghz de 300/300 alıyorum. Ethernetle deneme şansım olmadı

Merhaba, memnuniyetiniz beni de çok mutlu etti Keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.