Şimdi Ara

Türknet arttırdık diyor ama aynı hız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türknet 10tl farkla hızımı arttırabileceğimi söyledi ama ne hız artışı var ne geri dönüş.Son mesajımın üstünden bile 1 hafta geçti. Sorun yaşamamıştım dedim önce kendime ama der demez bu durum.Öncesinde 35mbss kadar hızım vardı sonra ben şüpheli bir şekilde teyit etmek istedim önce böyle bir paket artış durumu yoktu. Kontrol edildi 60mbss alacağımı yazdı mevcut 35 alıyorum iyi tamam diye başvurdum.
    Edit=hız değeri talebini de oluşturalı 1 hafta oldu dediğini yaptım zaten.
    Lütfen uplayın forum da olmasa geri dönüş yapmayacaklar herhalde. Paketi artıracaklar artırmasın. Türknet arttırdık diyor ama aynı hız Türknet arttırdık diyor ama aynı hız Türknet arttırdık diyor ama aynı hız Türknet arttırdık diyor ama aynı hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamactiJun -- 29 Mayıs 2020; 21:35:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lütfen öne cıkarın

• Modem arayüzden bakar mısın? Orada indirme hızı diye bir şey olmalı.
  • Usta tam o kadarını bilmiyorum ama önce ki hız testi ile aynı sonucları alıyorum gram hız da artış yok. Eskiden baktığımda böyle paket artışı yoktu yeni geldi teyit ettirdim ama hızı artırmadılar.

• Xdsl istatistikleri diye bir kısım olması lazım modemde. Tanımlanan hız olarak ne yazıyo ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni_kullanıcı kullanıcısına yanıt
    53 yazıo ama hala aynı indirme hızı

• tamactiJun T kullanıcısına yanıt
    Modeme restart atmışsınızdır zannımca. Bir de online işlemde internetimi iyileştir gibi bir şey var. Onu da önerince başka da bir şey aklıma gelmiyo hızınız beklenilden az. Umarım çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni_kullanıcı kullanıcısına yanıt
    Sağol aga umarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.