Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
273.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • not: the bourne supremacy değil the bourne identity (bourne`nin ilk versiyonu) filmi değilmi yayınlanacak olan film???
    link:
    http://www.beyazperde.com/film/1262

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 12 Kasım 2005, 17:46:45 >
  • şu an kırmızı nehir diye bi film war. İngilizce orjinal dil arapça altyazı ama ilginç olan filmin adı türkçe
  • quote:

Orjinalden alıntı: sed22

not: the bourne supremacy değil the bourne identity (bourne`nin ilk versiyonu) filmi değilmi yayınlanacak olan film???
    link:
    http://www.beyazperde.com/film/1262

2.si yayınlandı hata yok.
  • Arkadaşlar pazar günleri yayınlanan vizyon filmleri kuşağı 20kasımpazar günü Bak kim gelmiş'le bitiyo acaba devamında hangi filmler gelecek.
    keşke yeni çıkan filmleri oynatmaya devam etseler.ne iyi olurdu.
  • cUMARTESİ SAAT 14:00 `da Bruce Wılls`in The Story of Us (Bizim Hikayemiz) adlı filmi yayınlanıyor...

LİNK:http://www.beyazperde.com/film/577

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sed22 -- 13 Kasım 2005, 12:56:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sed22

cUMARTESİ SAAT 14:00 `da Bruce Wılls`in The Story of Us (Bizim Hikayemiz) adlı filmi yayınlanıyor...

LİNK:http://www.beyazperde.com/film/577

Teşekkürler

Sanırım bu filmi gece haberlerinden sonra tekrar verirler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 12 Kasım 2005, 13:22:38 >
  • pazartesi 20:20 osi(oranın saati ile) Klonlama "tr dublaj"

ayrıca;

pazartesi 21:30osi "Hülya"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simonphinix -- 13 Kasım 2005, 0:39:46 >
  • şu anda "bizim hikayemiz" nicholas cagedi sanırım bu adamın adı yarısında yakaladım
  • Bugün "Klon" adında çok güzel bir belgesel var! Vizyon filmlerinin ardından birde Discovery channel tarzında belgeseller vermeye başladılar Süpeeeeeeeeeeer

Türkmeneli TV bir numara
  • Yarın ırak saati ile 15:00 ve gece haberlerinden sonra Başrollerini Bruce Willis ve Richard Gere'in oynadığı Çakal var(Türkçe Alt yazılı).

Yönetmen
    Michael Caton-Jones

Amerika, Rusya'ya organize suçlar konusunda yardım etmeye çalışmaktadır. Mafyayla mücadele etmeye çalışan FBI, büyük Rus mafyasının oğlunu, Moskova'daki bir gece kulübünde Ruslar'a öldürtür.

Bunun Amerika'nın işi olduğunu anlayan Rus mafya babası, karşı atağa geçer ve FBI başkanını öldürmesi için hakkında kimsenin bilgisi olmayan gizemli kiralık katil Jackal'ı kiralar. FBI da durumun farkındadır ve önlem alabilmek için başta FBI başkan yardımcısı Carter Preston olmak üzere herkes seferber olur.

Bu

• Ayrıca yarın saat 22'de kapalı gişe sinema kuşağında "Planet of Apes" var.

• galiba arkadaş doğru söylüyor.Ben de ne zaman baksam birşey yok.
  • çakalı 50 kere izledik...
  • Türkçe adı- Maymunlar Cehennemi- Bu akşam 22.00 da herkese izlemesini tavsiye ederim
    Fragmanları çok etkileyici -ayrıca türkce düblajlı .
    Herkese iyi seyirler.
  • 20 kasım-bak kim gelmiş
    25 kasım-kaptan sky
    2 aralık-yeni nesil ajan
    9 aralık-kelebek etkisi
    16 aralık-mumya dönüyor 2
    23 aralık-gizemli nehir
    30 aralık-dogville

filmler saat 22:00 da başlıyor genelde
  • arkadaslar su anda kungfu oynuyor benı pek sarmadı
  • merhaba ben bu kanalı yeni keşfettim biraz geç oldu ama güzel bir kanal mış
  • yaw bu gece güzel film warmı biliomusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinemakolik

Türkçe adı- Maymunlar Cehennemi- Bu akşam 22.00 da herkese izlemesini tavsiye ederim
    Herkese iyi seyirler.

YUKARIDA NE YAZIYO KARDEŞ OKUMADAN SORU SORMUŞSUN ADAM BU AKŞAM OLAN FİLMİ YAZMIŞ İŞTE......

• quote:

Orjinalden alıntı: cinemakolik

Türkçe adı- Maymunlar Cehennemi- Bu akşam 22.00 da herkese izlemesini tavsiye ederim
    Herkese iyi seyirler.

bunu izlememiştim ,bilgi için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.