Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.410
Cevap
0
Favori
273.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O yazan şey iş güç özgür, serbest gibi birşey değil mi? Yani sonuçta pek çok insan yıllarca hitler bıyığı kullandı.
  • abi ne nazisi..olay nedir...nasıl açıldı nazi konusu ben anlamadım bişey
  • Bugün saat 14.00'de ve gece haberlerinden sonra Türkçe altyazılı "Catwoman Kedi kadın " var.

Ayrıca akşam saat 21.30'da Kemal Sunal'ın bir filmi var

Catwoman (Kedi Kadın)

Yapım Yılı: 2004 Süre: 97 dk

Oyuncular

Halle Berry -- Patience Phillips/Catwoman
    Benjamin Bratt -- Tom Lone
    Sharon Stone -- Laurel Hedare
    Lambert Wilson -- George Hedare
    Frances Conroy -- Ophelia

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++

Bazen bir hayat edinmek için ölmek gerekir.

Patience Philips itilip kakılan, hakkını savunamayan ezik bir kadındır. İnsanları mutlu etmek için çırpınan genç kadın, kayda değer yeteneğini Hedare Beauty kozmetik şirketinde grafik tasarımcısı olarak çalışarak heba etmektedir. Sloganı "her ne pahasına olursa olsun, her yaşta gençlik" olan dev şirket, despot George Hedare ve soğuk görünüşlü süper model karısı Laurel tarafından yönetilmektedir.

Hedare'in 'gerçek olamayacak kadar güzel' yeni anti-aging ürünün gerçek olamayacak -kadar güzel- olduğuna kulak misafiri olan Patience'ın sakin yaşantısı sonsuza dek değişeir. Olabilecek en kötü zamanda, en kötü yerde bulunan Patience, Hedare'in sırrının güvende olması için öldürülür. Ama her şey bitmemiştir.

Gizemli güçler tarafından hayata döndürülen Patience, kendine geldiğinde artık tek bir kişi değildir. Birdenbire güç, çeviklik ve aşırı hassas duyulara kavuşmuştur. Artık sadece Patience değil, iyi ile kötü arasındaki tehlikeli çizgide yolunu bulmaya çöşışan Kedikadın'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 1 Ağustos 2005, 14:15:40 >

• şuan kedi kadın oynuyor turkce altyazı
  • 2 Ağustos Salı

21.30 - Sicilyalı (Christopher Lambert) tr altyazılı
  • 2 Ağustos Salı günü

Bugün öğlen 14.00'de ve gece haberlerinden sonra Türkçe Alt yazılı "The Green Mile (Yeşil Yol) 1999" var.

Akşam saat 21.30'da Sicilyalı var. Christopher lambert başrolde.. Sima fanatiklerinin kaçırmaması gerekir ;)

GREEN MILE (YEŞİL YOL) 1999

Yönetmen : Frank Darabont
    Müzisyen : Thomas Newman
    Yapım : 1999, ABD
    Tür : Gerilim

Oyuncular
    Tom Hanks, Michael Jeter, Michael Clarke Duncan, James Cromwell, David Morse , Gary Sinise

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++

Hapishane görevlisi olarak çalışan Paul Edgecomb, 60 yıl önce yaşadıklarını anlatıyor. Mahkumlardan John Coffey, 2 küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum edilmiştir. İdamını beklerken bulunduğu hapishanede birbirinden ilginç mahkumlar vardır.

John Coffey, iri yarı görünümünün altında aslında oldukça uysal birdir ve hastaları iyileştirebilmek gibi özel bir güce sahiptir. Paul Edgecomb'la aralarında yakın bir diyalog başlayan ikilinin en büyük derdi, Percy Wetmore gibi yükselme hırsı içinde olan acımasız bir gardiyandır.

Stephen King''in çok satan başarılı bir roman dizisinden sinemaya uyarlanan " The Green Mile " ( Yeşil Yol ), infaz odasında görevli bir gardiyanın gizemli ve mucizevi güçleri olan bir mahkumla kurduğu sıra dışı ilişkiyi konu ediniyor. " Yeşil Yol " ile birlikte beş yıl aradan sonra ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Oscar''lı yönetmen Frank Darabont, daha önce 1994 yılında 7 dalda Oscar adaylığı olan " Esaretin Bedeli " ( The Shawshank Redemption ) adlı filmin senaryosunu yazmış ve yönetmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 2 Ağustos 2005, 15:19:14 >

• turkmen tv yi izlemek kuzey ırak turklerine destek demek bence izlemeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncaykula

turkmen tv yi izlemek kuzey ırak turklerine destek demek bence izlemeli

Kaldıki bu insanlar zor şartlar altında olmalarına rağmen bizim satılmış medyadan daha kaliteli yayın yapıyorlar

• slm neu sen bu bilgileri nerden takip edion çok başarılısın kutlarım bizlerle paylaşırmısın turkmentv yayın akışı ile ilgili
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_441

slm neu sen bu bilgileri nerden takip edion çok başarılısın kutlarım bizlerle paylaşırmısın turkmentv yayın akışı ile ilgili

Merhaba hakan_441, benim ki biraz şans birazda sizinle paylaşmak için özellikle filmleri not almam ve sonrada fırsat bulduğumda burada yazmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 2 Ağustos 2005, 21:22:23 >
  • bugün türkiye saati ile 13.45'de türkçe alt yazılı Micheal Douglos'un oynadığı "Sakın konuşma" var. Tekrarı da gece. Akşam yine Türkiye saati ile de Harrison Ford'un başrolde olduğu "Random Hearts" var. Ama arapça alt yazılı...Öğlen saatlerinde yayınlanan "Duvardaki Kan" da hiç fena değil... Galiba bugün beşinci bölümünü yayınlayacaklar...Tavsiye ederim...
    Yürü be Türkmen TV..Senden iyisi yok...Desteğimiz hep sizinle...
    Arkadaşlar, yakında Irak'ta yapılması planlanan seçimler Türkmen için bildiğim kadarıyla hayati önem taşıyor... Bizim televizyon yine sıkı bir seçim propagandasına girer o dönemde...Onlara, seçimler için orjinal fikirler önerelim..Kimbilir belki de işlerine yarar...Böylece bizim de onlara bi faydamız olur...
  • turkmen tv yeni yayın akışına başladı takıp etmede yarar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: neu

quote:

Orjinalden alıntı: hakan_441

slm neu sen bu bilgileri nerden takip edion çok başarılısın kutlarım bizlerle paylaşırmısın turkmentv yayın akışı ile ilgili

Merhaba hakan_441, benim ki biraz şans birazda sizinle paylaşmak için özellikle filmleri not almam ve sonrada fırsat bulduğumda burada yazmam

ÇOK TEŞEKKÜRLER neu KARDEŞ...

• arkadaşlar ben ankara da bulamadım bu kanalı hangi uydudan arayacağız bende çift çanak var
    saygılar
  • turksat 1c
  • şu anda SHAFT(korkusuz) var arkadaşlar güzel film
    Samuel L Jackson başrolünde
  • Turksat 1C - 11839 - V - 4444

Saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: mrtcakmak

arkadaşlar ben ankara da bulamadım bu kanalı hangi uydudan arayacağız bende çift çanak var
    saygılar
  • 22:30 Kızıl Nehirler Var
    Jean Reno dan
    Ancak buranın saatiylemi oranın saatiylemi bilemiyorum yazan şey 22:30...
  • Şuan da Örümcek Adam var. İngilizce olarak ve arapça alt yazı ile. Sanırım gece haberlerinden sonra da aynı şekilde verirler.

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.