Şimdi Ara

TÜRKLERLE OYUN MOYUN OYNANMAZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de aynı durumu Lolde yaşıyorum maalesef. 28 yasındayım karşımdaki adamlar muhtemelen 13-14 yaşındalar ama öyle bir küfür ediyorlar ki hayatımda duymadığım küfürler duyuyorum. Allah, peygamber, kitap kalmıyor gerçekten Türklerle oyun oynanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Dota 2 oynuyorum 4 kişilik partiye girdim , oyun seçim aşamasın çeviklik sırtlayıcı rolünü seçicem dedim , ordan başka bir çocuk benim istediğini oynasın dedi diğerlerine karışmayın dedi ! Akabin de oyun başladı ben gayet iyi oynuyorum 7-0 oynuyorum takım da diğer çocuklara bakıyorum feedlemişler , sürekli ölüyolar oyunu tek başıma tutmaya çalışıyorum nasıl oyun kazandıra bilirim derdin deyim , çünki takım bir fight a girdiğin de 5 saniye de ölüyor onlar ölürken benim skorum 14-2 , split push yaparak karşı takımın oyun u bitirmesine izin vermiyorum , anti mage oynuyorum dota 2 bilen varsa !

Ve bir yerden sonra bi çocuk mikrofon dan konuşmaya başlıyor , 0-15 oynuyor bristleback hero su bide gözleriniz agma olsa sadece klavye den Q tuşuna basılı tutsanız 0-15 değil 15-0 oynarsınız hero zaten 2 tane tuşla oynanıyor Q-W :) VE bu çocuk beni oyundan düşürüyor küfür ediyor , bi yerden sonra mutedledim ama sinirlenince nafile konsantrasyonumu kaybettim , tek başıma kazanıcagım oyunu kaybettim !!!!
    League of Legends

Yabancı sunucularda bile rahat yok.

https://forum.donanimhaber.com/eu-west-animi-anlatiyorum--134514217

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Dota 2 oynuyorum 4 kişilik partiye girdim , oyun seçim aşamasın çeviklik sırtlayıcı rolünü seçicem dedim , ordan başka bir çocuk benim istediğini oynasın dedi diğerlerine karışmayın dedi ! Akabin de oyun başladı ben gayet iyi oynuyorum 7-0 oynuyorum takım da diğer çocuklara bakıyorum feedlemişler , sürekli ölüyolar oyunu tek başıma tutmaya çalışıyorum nasıl oyun kazandıra bilirim derdin deyim , çünki takım bir fight a girdiğin de 5 saniye de ölüyor onlar ölürken benim skorum 14-2 , split push yaparak karşı takımın oyun u bitirmesine izin vermiyorum , anti mage oynuyorum dota 2 bilen varsa !

Ve bir yerden sonra bi çocuk mikrofon dan konuşmaya başlıyor , 0-15 oynuyor bristleback hero su bide gözleriniz agma olsa sadece klavye den Q tuşuna basılı tutsanız 0-15 değil 15-0 oynarsınız hero zaten 2 tane tuşla oynanıyor Q-W :) VE bu çocuk beni oyundan düşürüyor küfür ediyor , bi yerden sonra mutedledim ama sinirlenince nafile konsantrasyonumu kaybettim , tek başıma kazanıcagım oyunu kaybettim !!!!
    Sen iyi oynadığın halde yemişsin küfürü daha kötü 😀

Dotaya geçen yıl merak edip girdim. Daha ilk oyunlarım ve oyunun mantığını bile bilmiyorum.. hangi silahı alacam hangi karakter hangi ekipmanı geliştirmeli hiçbiri hakkında fikrim yok.. girdiğim her oyunda başta yazıyordum yeniyim hata yapabilirim diye.. takım yenilmeye başlamıyor mu saydırıuorlar küfürü.. sadece benim yüzümden yenilme de yok koca oyunda adam benden 1 fazla öldürme almış saydırıyor da saydırıyor.. Sanki her biri doğuştan öğreniyor oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sana yeni yasadigim bir olayi anlatayim wow oynuyorum genelde Turkler oynamaz ama birine denk geldim.Sa yazdi as yazdim falan muhabbet ilerledi . 3k gold verir misin yazdi ki 3k gold baya iyi para servere gore.Verdim neyse . Birkac kere daha istedi yine verdim.Sonra 1 hafta gecti sey yazdi bana kardes senin gold borcun vardi odesene yazdi.Üsluba bak bir de yalan konusuyor.Engelledim bunu baska servere gectim bu adam yuzunden orda da karsima cikti yediremedin kendine dimi falan yazmaya basladi . Ordanda engelledim.Tam bir kanser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.