Şimdi Ara

TÜRKLERLE OYUN MOYUN OYNANMAZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çoğu haritayı anlayamadığı için otomatik eleniyorlar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynisini bugun clash royale de yasadim.

Adam mac boyunca devamli ağlama emojoleri, maci kazaninca dalga geçme emojileri. Türklerden dünyaya ne hayır gelmiş ki, bize gelsin. Çok boş bir milletiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toplanıp basın dh gücünü görsünler aynı şekilde haxball odalarındada geçerli birlik olalım :)

• Ben mi şanslıyım bilmiyorum da pubg mobil de bana denk gelen Türklerin %90ı çok iyiydi. Mesela en son maçta oynuyoruz adamlar bi kere küfür etmedi ben konuşmuyodum beni hep beklediler falan

Bi keresinde de 13 15 yaşlarında 3 çocuk geldi ilk önyargıyla yaklaştım ama o çocuklarla oynadığım oyun hayatımın en rahat oyunuydu, inanmıcaksınız ama onlar 1 kere küfür etmedi, arladaş da değillerdi rasgele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Ben de aynisini bugun clash royale de yasadim.

Adam mac boyunca devamli ağlama emojoleri, maci kazaninca dalga geçme emojileri. Türklerden dünyaya ne hayır gelmiş ki, bize gelsin. Çok boş bir milletiz.
    Ben de yapıyodum onu maç sonu hakkını helal et hocam

Neyse ki kaldırdım tam bi kanser oyun

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Fena kudurtmuş, zamanında az yapmadık

• Dead by Daylight denesene hocam 13.cuma tarzı hoşuna gider belki oyun içi sohbet yok oyun bitince var onu da istersen görüyorsun direk çıkarsan bir şey olmaz ki zaten küfür etmiyorlar oyun sonu chatte gg filan yazıyorlar

• Utanç verici ama gerçek maalesef.

• iracing.. küfür direk ban.. birbirine sinirlenenler thank you demekten başka bir şey yapamıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Ps4 H1Z1 oynayıp küfür eden bir tane türk görmedim bağımlılık yaptı bırakamıyorum oyunu 🎮
    ps4 de ki ortam pc ye bin basar tabii ki. öyle ortamı pc de bulmak zor.

• uzun dönem WOT oynadım...en seviyesiz ve terbiyesiz oyuncular maalesef bizim ergenler...hele iki türk bir oyuna düşmeye görsün, ya ana avrat söverler birbirine ya da akraba olup çıkarlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Arkadaş inanır mısın yeni bir oyun keşfettim çok az oynanıyor ve hiç Türk yok. Şimdiye kadar 200 saat oynadım ve hep güle oynaya eğlenerek oynadım. Giriyorum 20 30 dk takılıyorum acayip eğleniyorum. 200 saat hiçbir problem yaşamadım.

Adamın biri geldi geçen gün, çok açgözlü davranıyor tüm her şeyi topluyor milletin önüne geçiyor vb. üstüne laf ediyor o kadar sinirlendim ki, 200 saat oynadığım oyunda ilk defa sinirlendiğimi fark ettim. adamın profiline baktım Türkmüş.
    hangi oyun? az kisinin oynadigi oyunlar cok guzel oluyor, insanlarla kafa dengi konusunca keyif veriyor. su son zamanlarda pek kalmadi oyleleri

• Ay Adam kullanıcısına yanıt
    Shellshock live diye bir oyun hocam 2 boyutlu klasik bir oyun tarzının modernize edilmiş hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Overwatch öneririm. Oynayan Türklerde kafa çocuklar.
    türklere denk gelince grup sohbetinden çıkıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Ben mi şanslıyım bilmiyorum da pubg mobil de bana denk gelen Türklerin %90ı çok iyiydi. Mesela en son maçta oynuyoruz adamlar bi kere küfür etmedi ben konuşmuyodum beni hep beklediler falan

Bi keresinde de 13 15 yaşlarında 3 çocuk geldi ilk önyargıyla yaklaştım ama o çocuklarla oynadığım oyun hayatımın en rahat oyunuydu, inanmıcaksınız ama onlar 1 kere küfür etmedi, arladaş da değillerdi rasgele
    Bana da denk geliyor arada ama geröekten çok nadir.. ayrıca başta efendi gibi görünenlere karşı bir hata yapınca büyük çoğunluğu canavarlaşıyor.. direk sessize alıyorum pubg de ama yine de insanın canını sıkıyorlar

• Ben nedense bu kadar çok sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum

Hatta zulada kimse sohbete yazmadığı için botları doldurduklaını sanıyordum çoğu zaman ben

1–1.5 senedir online oyun oynamadım ama

En iyisi sohbet kısmını görmezden gelmek ?

• Zula oynarım hiç öyle bir şeye denk gelmedim

• Ben de haxball oyunundan örnekler vereyim.

1. örnek
    Adam oda açmış. Odanın ismine YS, yani yenen sahada yazısını eklemiş.
    (Bilmeyenler için; teke tek maç yapılıyor. Yenen sahada kalıp yenilenin yerine sırada bekleyenlerden biri sahaya geliyor.)
    Adam kendi yenilince yenildiği kişiyi banlıyor. Sanki kendi yenmiş gibi oyuna devam ediyor.

2.örnek
    Aynı tür adam yine oda açıyor. Yenilince sen hep defans yapıyorsun olmaz deyip seni banlıyor.

3.örnek
    Aynı tür adam yine oda açıyor. Toplu maç yapılıyor 3 vs 3 mesela. Hata yapanı affetmiyor direkt ban.

4.örnek
    Aynı tür adam maalesef yine oda açıyor. Adamın olduğu takım yeniliyor. Yeni sahaya gelecek takım yenilen takımdan bir oyuncu seçmesi gerek. Admini seçmeyince admin de odayı şakkadanak kapatıyor.

5.örnek
    Oda bota kurduruluyor. Bu botun farklı farklı kuralları olabiliyor. Mesela 2 dk içinde kırmızı takım yenemezse mavi takım kazanır gibi. Ben yine böyle bir odada 2-0 adamı yeniyorum. Bir gol atsam oyun bitecek veya oyun başladıktan itibaren 1 dakikadan kalan süre dolsa ben yenmiş sayılacam. Ama adam oyunu 2 dk boyunca başlatmayınca otomatik o kazanmış oluyor.

• Cs de farkettigim şu 17-25 arası genelde toxic üstünde kiler le iş güç muhabbeti gırgır şamata harika oluyor . 17 altında denk gelirse ve saygiliysa oda cok iyi ama çok nadir bulunan bir tür

Ama genel olarak sıkıntılı bir kitleyiz.

• Dota 2 oynuyorum 4 kişilik partiye girdim , oyun seçim aşamasın çeviklik sırtlayıcı rolünü seçicem dedim , ordan başka bir çocuk benim istediğini oynasın dedi diğerlerine karışmayın dedi ! Akabin de oyun başladı ben gayet iyi oynuyorum 7-0 oynuyorum takım da diğer çocuklara bakıyorum feedlemişler , sürekli ölüyolar oyunu tek başıma tutmaya çalışıyorum nasıl oyun kazandıra bilirim derdin deyim , çünki takım bir fight a girdiğin de 5 saniye de ölüyor onlar ölürken benim skorum 14-2 , split push yaparak karşı takımın oyun u bitirmesine izin vermiyorum , anti mage oynuyorum dota 2 bilen varsa !

Ve bir yerden sonra bi çocuk mikrofon dan konuşmaya başlıyor , 0-15 oynuyor bristleback hero su bide gözleriniz agma olsa sadece klavye den Q tuşuna basılı tutsanız 0-15 değil 15-0 oynarsınız hero zaten 2 tane tuşla oynanıyor Q-W :) VE bu çocuk beni oyundan düşürüyor küfür ediyor , bi yerden sonra mutedledim ama sinirlenince nafile konsantrasyonumu kaybettim , tek başıma kazanıcagım oyunu kaybettim !!!!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.