Şimdi Ara

Türklerden Bir Korku Oyunu 'Shadow of a Soul' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
9.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şirkete mail gönderdim, bastım küfürü açıkcak söyliyim, içimde rahatladı.. hadi kolay gelsin
  • Arkadaşlar Oyun Türkçe Dil içermeyecek Diye Birşey Söylemediler. O Yüzden Kesin bir bilgi olmadan bu tür şeyler yapmayın.

Yargısız İnfaz etmeyelim.
  • Ferzan Bey'den Mail geldi.
    Bu üzücü Haberi Vermek istemezdim ama Oyunda Türkçe Dil Desteği Olmayacak.

Orijinal E-Posta Görüşmesi:
    Merhaba Emin, 

İlgin için teşekkür ederim. Soruna gelince oyunda Türkçe desteği olmayacağını söyleyebilirim.

Saygılar

Ferzan

Name: M.Bocoglu
    E-Mail: m.bocoglu@gmail.com
    Website:http://bolumsonucanavari.com
    Subject: Türkçe Dil Desteği ?

Öncelikle Çalışmanızı Taktir ettiğimi belirtmek isterim. Henüz emekleme
    aşamasında olan Türkiye\'deki Oyun sektörü için yapılan her girişim Türk
    Oyuncuları için çok önem arz ediyor.

Shadow of a Soul\'un BolumSonuCanavarı Sitesinde yayınlanmasından sonra birçok
    oyuncu, Shadow of a Soul\'un Türkçe olup olmayacağını Merak ediyor.

Bu Konudaki Cevabınızı bekliyorum.

Teşekkürler Emin M.Boçoğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 31 Aralık 2011; 3:03:02 >

• Türk oyununda Türkçe dil seçeneği yok olay bomba:DDDDDDDDDDD
  • Bence Saçma olmuş.biraz ön yargılı davranıyorum ama öyle görünüyor.
  • Ne oyunde ne de sitede Türkçe DEstek olmayacak mış peki,
    KORSAN İNDİRİN, Hi.bir haberide paylaşmayın ki duyulmasın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.l.p.r

Hiç Türk yapımı bir şeye benzemiyor.Firmanın adı,oyunun adı ve sitede herhangi Türkçe bir şey bile yok!

+1.. :D önce Türkçe bişeyler eklesinler ondan sonra yardım beklesinler. Yoksa ben bu paranın Türk bir yere gideceğini hiç zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Ferzan Bey'den Mail geldi.
    Bu üzücü Haberi Vermek istemezdim ama Oyunda Türkçe Dil Desteği Olmayacak.

Orijinal E-Posta Görüşmesi:
    Merhaba Emin, 

İlgin için teşekkür ederim. Soruna gelince oyunda Türkçe desteği olmayacağını söyleyebilirim.

Saygılar

Ferzan

Name: M.Bocoglu
    E-Mail: m.bocoglu@gmail.com
    Website:http://bolumsonucanavari.com
    Subject: Türkçe Dil Desteği ?

Öncelikle Çalışmanızı Taktir ettiğimi belirtmek isterim. Henüz emekleme
    aşamasında olan Türkiye\'deki Oyun sektörü için yapılan her girişim Türk
    Oyuncuları için çok önem arz ediyor.

Shadow of a Soul\'un BolumSonuCanavarı Sitesinde yayınlanmasından sonra birçok
    oyuncu, Shadow of a Soul\'un Türkçe olup olmayacağını Merak ediyor.

Bu Konudaki Cevabınızı bekliyorum.

Teşekkürler Emin M.Boçoğlu

ulen bide utanmadan olmayacak demiş. kisme senden illa dublaj istemiyor. görende yüzbinlerce kelimelik rpg yapıyorlar sanacak. bir Türk yapımcı olarak altyazı bile çıkarmaya üşeniyorsan senin yaptığın oyundan bi cacık olmaz burada kimsede para verip almaz. bsc hatayı en başta yapmış yayınlacak başka haber mi yok? üç kuruşluk adamların haberlerini yayınlıyor. başlık değişsin kendini Türk sananlardan bir korku oyunu!

• Arkadaşlar Bu kadar ağır hakaretler etmenize gerek yok. Sizleri de anlayabiliyorum Türkçe oyun görmek istiyorsunuz Heleki Türkiye'de yapılan bir oyunu.

Ferzan bey ile bizzat görüştüm ve onun açısından da bakmalısınız. Burada Hakaret etmeyeceğinizi Bilsem Ferzan Bey'in Açıklamasını Burada Yayınlardım.

Ama şunu bilinki Türkçe Olmasını Ferzan bey'de isterdi ama Kendisi bir Hobi işi etmiyor Bir Ürün üretiyor.Sonuç Olarak Türkiye'ye döviz getirecek bir oyunun Türkçe olmamasından dolayı bu kadar kötülenmesine doğru bakmıyor.
  • quote:

Arkadaşlar Bu kadar ağır hakaretler etmenize gerek yok. Sizleri de anlayabiliyorum Türkçe oyun görmek istiyorsunuz Heleki Türkiye'de yapılan bir oyunu.

Ferzan bey ile bizzat görüştüm ve onun açısından da bakmalısınız. Burada Hakaret etmeyeceğinizi Bilsem Ferzan Bey'in Açıklamasını Burada Yayınlardım.

Ama şunu bilinki Türkçe Olmasını Ferzan bey'de isterdi ama Kendisi bir Hobi işi etmiyor Bir Ürün üretiyor.Sonuç Olarak Türkiye'ye döviz getirecek bir oyunun Türkçe olmamasından dolayı bu kadar kötülenmesine doğru bakmıyor.

Bahsettiğiniz acıklamayı bulamadım netten, adres verebilirmisiniz,
    Ekleme: ''hakaret edeceğinizi bilmesem '' cümlesi ile zaten içinde DH deki kullanıcılara hakaret etmişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Arkadaşlar Bu kadar ağır hakaretler etmenize gerek yok. Sizleri de anlayabiliyorum Türkçe oyun görmek istiyorsunuz Heleki Türkiye'de yapılan bir oyunu.

Ekleme: ''hakaret edeceğinizi bilmesem '' cümlesi ile zaten içinde DH deki kullanıcılara hakaret etmişsiniz

Açıklamayı Bulamazsınız Çünki Özel olarak Kendisi İle görüştüm.

Ve Ben "Hakaret etmeyeceğinizi Bilsem" bu şekilde yazdım, Yani Heran bir "BSC Misafiri" gelip yapacağını yapabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Açıklamayı Bulamazsınız Çünki Özel olarak Kendisi İle görüştüm.

Ve Ben "Hakaret etmeyeceğinizi Bilsem" bu şekilde yazdım, Yani Heran bir "BSC Misafiri" gelip yapacağını yapabilir.

peki nasıl isterseniz, misafirler konusunda size katılmamak elde değil

• @ghostliving yaptığın yorumlar gerçekten gereksiz. Türk Yapımcılar tarafından yapılan oyunun Türkiye' de satışının yapılmasını istiyorsan bir oyuna en azından Tr altyazı seçeneği eklersin. Adamlar onuda yapmıyor. Gel gör ki bu arkadaşlar pazarlama stratejisi diye olayın ..unu çıkarmış. Türk oyuncular artık daha bilinçli. Türkçe oyunlar çıkmasını istiyor. Fiyatlar uygun olduğunda steam üstünden deli gibi alış veriş yapan bir toplum oluşmaya başlamışken hem Tr yapımcısıyız oyun yapacağız diyip dabbe gibi komedi -korku öğesi olmayan korku filmi gibi- bir yapımla Tr oyuncu desteğini almadan dışarıya yöneliyorsa yaptıkları hatadır. Yurt dışında oyun satacaktır iddasıyla yola koyulan bu ekip gayet eksi bir adımla yola çıkıyor. Peh.. Afedersiniz ama oyunda resmen Amnesia çakması gibi. Başlığı ilk okuduğumda sipariş vermeyi düşünürken oyun bilgilerini aldıkça bu havadan uzaklaşıyor insan. Şaka gibi. Tansel abi bunların başında olsaydı iyiydi.. En azından bir Türk mod yapımcısı olarak Tr yi adam gibi temsil edebilen sınırlı insanlardan biri. Yazık olacak bu oyuna.

• Ferzan bey ekip bulamıyorsa kapı gibi Oyun Çeviri var. Yardımcı oluruz. :)
  • venomtrk
    oyun çeviri ekibi dublaj yapmıyacak ama yapsa yapsa metinleri türkçeleştirir allah razı olsun onlardanda biz zevk alalım diyorlar yeterki
    I love OYUN ÇEVİRİ ekibi (Dostca)
  • Arkadaşlar Ben Ferzan bey'in sözcüsü değilim.Burda eleştirmek yerine gidip kendisi ile görüştüm.

Altta yazan Ferzan bey'in bana örnek gösterdiği kendisine gelen bir mail'dir.

(içerik ve iletişim bilgileri sansürlenmiştir)
    Name: Soner
    E-Mail:****@gmail.com
    Website: ****.blogspot.com
    Subject: Türkçe
    Message: Sizin Türklüğünüzün a****a k****m.... Rezil ediyorsunuz kendinizi,
    madem okadar yavurluğa özenip, ana dilinizi ingilice yapıyorsunuz, gidin ozaman
    ülkemizden l*n.. g*t herifler.

Oyununa Türkçe Dil eklemiyor diye, Bir kişinin Türk'lüğüne ve Şahsına Bu kadar hakaret edilmez...

quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Ferzan bey ekip bulamıyorsa kapı gibi Oyun Çeviri var. Yardımcı oluruz. :)

Hocam sakın yanlış anlama ama burada yorum yapmak yerine,Kendisine bir Mail gönderip dilerseniz biz size yardımcı oluruz demeniz gerekir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 1 Ocak 2012; 3:15:53 >

• quote:

Arkadaşlar Ben Ferzan bey'in sözcüsü değilim.Burda eleştirmek yerine gidip kendisi ile görüştüm.

Altta yazan Ferzan bey'in bana örnek gösterdiği kendisine gelen bir mail'dir.

(içerik ve iletişim bilgileri sansürlenmiştir)
    Name: Soner
    E-Mail:****@gmail.com
    Website: ****.blogspot.com
    Subject: Türkçe
    Message: Sizin Türklüğünüzün a****a k****m.... Rezil ediyorsunuz kendinizi,
    madem okadar yavurluğa özenip, ana dilinizi ingilice yapıyorsunuz, gidin ozaman
    ülkemizden l*n.. g*t herifler.

Oyununa Türkçe Dil eklemiyor diye, Bir kişinin Türk'lüğüne ve Şahsına Bu kadar hakaret edilmez...

quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Ferzan bey ekip bulamıyorsa kapı gibi Oyun Çeviri var. Yardımcı oluruz. :)

Hocam sakın yanlış anlama ama burada yorum yapmak yerine,Kendisine bir Mail gönderip dilerseniz biz size yardımcı oluruz demeniz gerekir..

Duygusal bir cevap yazmış ama haklı olduğu yanlarda var

• bu tür oyunlar fazla belki yok ama sanki bu biraz cırt gibi +türk oyunu olmasınada karşın dil desteği yokmuş..Yani Amnesia yı oynayan bilir onun kadarda iyisi şuan yok bu tarz'da
  • Bi cık olmaz
  • Herşey iyi güzel hoş ama birileri küfür etmiş filan kardeşim sanene adam kurmuş şirketini yapıyor oyununu sanane be isterse ana dilini yunanca yapar çok biliyorsan git sen yap oyunu Türkçe de koy.. Tamam haklısınız, Türk şirketinin yaptığı bir oyunun Türkçe dil desteğe sahip olmaması üzücü bir şey ancak eleştiriyi eleştiri sınırını geçmeden yapın.. Sonuçta adamın kendi kararı siz sadece destek verip vermeyeceğini belirlersiniz..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.