Şimdi Ara

Türkiyenin En iyi Bateristi sizce kim (veya hangi grubun bateristi iyi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
14.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypothetical

Burak Gürpınar

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus_Z

quote:

Burak Gürpınar

+1

Nerden geliyor bu Burak fanlığı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus_Z

quote:

Burak Gürpınar

+1

Nerden geliyor bu Burak fanlığı

KURBAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harry Jazz -- 13 Temmuz 2010; 13:58:37 >

• açın bi sıfır km albümü dinleyin sonra bide laço tayfa dinleyin volkan öktem her tarzı her tekniği çalar drummerworld de sayfası vardır açılmıştır dünya tanıdı adamı.burak çok iyi rock çalar ama ötesine nekadar geçer bilemedim ben onu.bence çalış şeklinden ve orjinal rock rtimleriyle dolu kurban şarkılarından doğan bi sempati var ona karşı ki kurbanla iyi işler yaptı ama kaç teknik kullanıyo hangi tarzları çok çok iyi çalıyo bunlarda önemli.doğaç titizde iyidir ama adı bilinmeyen bi çok hoca vardır mesela izmirde ayhan öztopluyu doğaç titiz önermişti bana gidip göremedim adamı türkiyenin en iyi cazcılarından biriymiş.cengiz baysalın bakmayın dumamda çaldığına canlı izledim kendine ait teknikleri olan ünide hocalık yapmış bi adam.bence burağa gelene kadar saycak çok isim var

http://www.drummerworld.com/drummers/Volkan_Oktem.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_bjk -- 13 Temmuz 2010; 14:30:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Entel Gafil

burak gürpınar gib yeni yetmeye "en" iyi demeniz çok komik.

Sanırım fantezi arabesk tarzı müzik dinliyorsun. Adam KURBAN kuruldu kurulalı KURBAN'da. Ve KURBAN 1995'te kuruldu. Bundan önceki çalışmaları da cabası

• quote:

Orijinalden alıntı: Cok da pickimde

quote:

Orijinalden alıntı: Entel Gafil

burak gürpınar gib yeni yetmeye "en" iyi demeniz çok komik.

Sanırım fantezi arabesk tarzı müzik dinliyorsun. Adam KURBAN kuruldu kurulalı KURBAN'da. Ve KURBAN 1995'te kuruldu. Bundan önceki çalışmaları da cabası

alternatif dinleyen biri bu yorumu yapmaz zaten

• up
  • 1 ay sonra UP
  •  Türkiyenin En iyi Bateristi sizce kim (veya hangi grubun bateristi iyi)

Efsaneler. Ayzer dangayla bizzat stüdyoya girmişliğim var. Heavy metalden blues'a jazz'a kadar her türlü tarzı mükemmel şekilde icra eden birisi. Nasıl o kadar güzel ritm atabildiğine şaşırmaktan ritm kaçırmama sebep olmuştur defalarca.
  • hort
  • Az sabretseydin 1 yıl olsaydı bari be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Az sabretseydin 1 yıl olsaydı bari be.

wööğğğhhh...

heaammm..

sabredemedim. içimden hortlatmak geldi
  • Doğaç Titiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otorité

Doğaç Titiz

heeammm fena değil. adam bateriyi zıplatıyor
  • Batuhan Bekmen ve Erhan Karaca gibi Progresif Death Metal bateristleri unutulmuş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Jazz

Ben burak gürpınar derim ;)

Türkiyenin En iyi Bateristi sizce kim (veya hangi grubun bateristi iyi)

(Daha önce konuyu konu dısına acmıstım fazla ilgi görmemişti umarım burda görür=)

kurbanın kızıl saçlı bir bateristi var. o galiba burak gürpınar dediğiniz şahıs oluyor. benim aklımda da burak diye kalmış ismi. eğer o değilse gerçek adını söyler misiniz kurbanın bateristinin?

• Volkan Öktem
    Bu da biyografisi http://www.bateristler.com/volkan-oktem/
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rqju9CXem3c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirtili -- 19 Şubat 2013; 16:12:29 >
  • Harry Jazz kullanıcısına yanıt

Ethan Torchio var Lars Ulrich var Volkan Öktem var Scott Travis var. Var oğlu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.